5 استراتژی جذاب برای بازاریابی شرکت های دبی + نکات طلایی

بازاریابی شرکت های دبی

بازاریابی شرکت های دبی


راهنمای بازاریابی شرکت های دبی

در سال‌های اخیر شاهد تغییرات زیادی در دنیای تجارت بوده‌ایم و بازاریابی شرکت های دبی بیش از پیش اهمیت پیدا کرده است؛ زیرا اکنون می‌بینیم که نسل جوان ما به جای اینکه به دنبال شغل بروند، به فکر ایجاد یک تجارت جدید و جذب مشتری از دبی هستند.

این تغییرات نتیجه کسب‌وکارهای الکترونیکی هستند؛ جایی که کارآفرینان می‌توانند به راحتی تجارت خود را با حداقل هزینه مدیریت کنند. در این مقاله، حقایق بازاریابی در امارات متحده عربی و استراتژی‌های بازاریابی شرکت های دبی را بررسی می‌کنیم؛ پس با ما همراه باشید.

شماره تماس موسسه مهاجرتی افدل

تجارت در امارات متحده عربی

شرکت‌های بین‌المللی و صاحبان کسب‌وکارها از کشور امارات برای ایجاد شعبه‌های منطقه‌ای خود حمایت می‌کنند. این امر نتیجه افزایش امکانات تجاری و الزامات ساده ورود به امارات است. صنایع در حال رشد شامل امور مالی، جاذبه‌های توریستی، تفریحی، ساخت‌وساز، مراقبت‌های پزشکی و تولید می‌شوند.

این کشور همچنین در رتبه 16 شاخص انجام کسب‌وکار توسط بانک جهانی قرار گرفته است. مناطق آزاد در امارات از تلاش‌های تجاری بین‌المللی نیز حمایت می‌کنند. شرکت‌های این 45 منطقه آزاد تحت قوانین مالیاتی منحصربه‌فرد، مقررات واردات و عوارض گمرکی هستند؛ از این رو بازاریابی شرکت های دبی و شهرهای دیگر اهمیت زیادی دارد.

شماره تماس موسسه مهاجرتی افدل

 

استراتژی‌های بازاریابی شرکت های دبی

استراتژی ورود به بازار تجاری، یک برنامه عملیاتی برای افزایش فروش و توزیع محصول در یک بازار جدید هدف است. یک برنامه استراتژی کارآمد که برای ورود به بازار امارات مناسب باشد، شامل دستاوردهای تجاری و اهداف مهم، اقداماتی برای به حداکثر رساندن موفقیت و اطلاعات بازاريابي كشور امارات است.

استراتژی‌های بازاریابی شرکت های دبی
بازاریابی شرکت های دبی

طرح مناسب کسب‌وکار

برای توسعه یا حتی راه اندازی کسب و کار در دبی در یک بازار بین‌المللی، داشتن یک طرح تجاری مناسب بسیار مهم است. یک طرح کسب‌وکار مناسب شامل اقداماتی است که بر اهداف و پیش‌بینی تجارت برای 5 سال آینده تمرکز دارد؛ بنابراین تحلیل و انجام بازاریابی شرکت های دبی الزامی است.

فرض کنید که می‌خواهید با موفقیت وارد بازار امارات شوید؛ یک طرح تجاری دقیق، شما را با در نظر گرفتن رفتار رقیب و استراتژی‌های ورود به بازار، برنامه‌های بازاریابی، انگیزه سود، نیازهای مالی، منابع درآمدزایی و… راهنمایی می‌کند تا به هدف خود برسید.

تحقیقات بازاریابی در دبی

هنگامی که یک کارآفرین تصمیم می‌گیرد تا وارد بازار جدید شود، درک عمیق از بازار یک وظیفه مهم است. تحقیقات بازاریابی در کشورهای عربی به شما کمک می‌کند تا اطلاعات مورد نیاز را جمع‌آوری و اطلاعات را تجزیه و تحلیل کنید تا به کسب‌وکارتان در شناسایی تهدیدها و فرصت‌های احتمالی کمک کند.

در امارات متحده عربی، ملیت‌ها و فرهنگ‌های مختلف در کنار هستند و از این رو انتخاب‌ها و ترجیحات افراد ممکن است متفاوت باشند؛ بنابراین بازاریابی شرکت های دبی از حساسیت خاصی برخوردار است.

تحقیقات کامل بازار امارات به شما اجازه می‌دهد تا موارد زیر را درک کنید:

 • پتانسیل بازار و امکان کسب‌وکار شما
 • فرهنگ بازارهای جدید
 • جمعیت شناسی بازار
 • فرصت‌های موجود و خطرات احتمالی مرتبط
 • قوانین واردات و صادرات
 • رقابت موجود
 • هزینه‌های مالی ورود به بازار جدید
 • توسعه محصول یا خدمات با توجه به اولویت مصرف‌کننده و آخرین تغییرات
 • سایت‌های مشتری‌یابی خارجی
تحقیقات بازاریابی در دبی
بازاریابی شرکت های دبی

آگاهی از قوانین بازار امارات

یکی از مهم‌ترین عناصر استراتژی بازاریابی شرکت های دبی که باید مورد توجه قرار گیرد، داشتن ایده خوب و اطلاع از قوانین و مقررات واردات و صادرات در این کشور است. برای دسترسی موفقیت‌آمیز به بازار امارات، باید از قوانین مربوطه به ثبت شرکت در امارات نهادهای بین‌المللی، هنجارها و… آگاه باشید که از تجربه مشکلات دیگر جلوگیری می‌کند.

مناطق آزاد تجاری (FTZ)

مناطق آزاد تجاری اجازه مالکیت کامل خارجی، مراحل ثبت سریع و ارائه پشتیبانی لجستیکی گسترده را می‌دهند. معمولاً این مناطق برای تأمین صنایع یا بخش‌های خاص طراحی می‌شوند. جالب است بدانید که برترین شرکت‌های بازرگانی در دبی به درآمد عالی در این مناطق رسیده‌اند.

تعیین موقعیت برای رقابت

امارات متحده عربی به عنوان یک مرکز تجاری منطقه‌ای که از فعالیت‌های تجاری بین‌المللی قابل‌توجهی پشتیبانی می‌کند، شناخته می‌شود و بازاری است که شرکت‌های آمریکایی، اروپایی و آسیایی می‌توانند انتظار داشته باشند که با رقابت چند ملیتی قوی روبرو شوند.

شرکت‌های موفق سراسر دنیا اغلب به مزیت‌های فنی و کیفی، خدمات مشتری و خدمات پس از فروش برای رقابت با شرکت‌های خارجی که ممکن است قیمت پایین‌تری داشته باشند، متکی هستند. البته استراتژی بازاریابی شرکت های دبی مشخص می‌کند که هزینه‌های دقیق چگونه هستند.

روش‌های بازاریابی شرکت های دبی

دبی به همان اندازه که به عنوان مقصدی برای دنبال کردن کارآفرینی عالی است، به همان اندازه می‌تواند به عنوان یک محیط کسب‌وکار به شدت رقابتی باشد و متمایز شدن در میان رقبای متعدد می‌تواند یک چالش اساسی برای شما باشد.

روش‌های بازاریابی شرکت های دبی
بازاریابی شرکت های دبی

ما 5 راه مؤثر برای بازاریابی شرکت شما در دبی را بررسی می‌کنیم و به شما کمک می‌کنیم مورد توجه قرار بگیرید و پایگاه مشتریان خود را افزایش دهید.

راه‌اندازی وب‌سایت فعالیت مستمر در شبکه‌های اجتماعی
سرمایه‌گذاری برای تبلیغات بازاریابی آفلاین
شرکت در رویدادهای بین‌المللی

1. وب‌سایت کسب‌وکارتان را راه‌اندازی کنید

افزایش اعتبار تجارت شما یکی از مزایای کلیدی داشتن یک وب‌سایت برای آن است. بعد از اینکه نشان دادید چه کسی هستید و چه چیزی را ارائه می‌دهید، مشتریان به احتمال زیاد از شما خرید می‌کنند. از این رو وقتی لیست شرکت‌های بازرگانی بین‌المللی در دبی را بررسی کنید، متوجه می‌شوید که بازاریابی چقدر اهمیت دارد.

یکی دیگر از دلایل داشتن یک وب‌سایت تجاری این است که می‌تواند شانس شما را برای به دست آوردن سرنخ‌ها افزایش دهد یا بسته به مدل کسب‌وکار شما، مشتریان را قادر می‌سازد تا بلافاصله سفارش دهند. اگرچه وب‌سایت‌ها هزینه دارند؛ اما در صورت استفاده صحیح، بازگشت سرمایه مثبتی را ارائه می‌دهند.

2. در رسانه‌های اجتماعی حضوری پررنگ داشته باشید

با توجه به اینکه بخش بزرگی از جمعیت امارات متحده عربی از رسانه‌های اجتماعی استفاده می‌کنند، کسب‌وکارها نباید امکان تبلیغات در این پلتفرم‌های دیجیتالی را که ممکن است به تعداد قابل توجهی از مشتریان در دبی دست یابند، از دست بدهند.

با تولید محتوای متقاعدکننده و فریبنده با هدف مخاطبان مناسب، می‌توانید به سرعت یک برند قوی در دبی ایجاد کنید؛ بنابراین قدرت بازاریابی شرکت های دبی را نادیده نگیرید!

3. روی تبلیغات سرمایه‌گذاری کنید

چگونه در دبی تبلیغات کنیم؟ یک راه سریع و کارآمد برای هدایت ترافیک هدفمند به وب‌سایت یا رسانه‌های اجتماعی از طریق تبلیغات است. در شهری چندفرهنگی مانند دبی، تبلیغات می‌توانند به شما کمک کنند تا مخاطبان خاص را بر اساس جمعیت شناسی، علایق یا عادات آنها هدف قرار دهید و فوراً کالاها یا خدمات خود را برای آنها بازاریابی کنید و در عین حال نتایج را در زمان واقعی زیر نظر بگیرید.

برخلاف روش‌های تبلیغاتی سنتی که ممکن است هفته‌ها یا حتی ماه‌ها طول بکشند تا به نتیجه برسند، تبلیغات می‌توانند بازگشت سرمایه‌گذاری فوری را به همراه داشته باشند و روشی مؤثر برای بازاریابی شرکت های دبی باشند.

روی تبلیغات سرمایه‌گذاری کنید
بازاریابی شرکت های دبی

4. بازاریابی آفلاین را تقویت کنید

در حالی که بازاریابی آنلاین به امری عادی تبدیل شده، فرصت افزایش ارزش نام تجاری خود را با استفاده از روش‌های آفلاین مرسوم آزموده و واقعی نادیده نگیرید! تجارت بصری، کمپین‌های رادیویی و تلویزیونی، تبلیغات در نشریات، آگهی‌ها و بیلبوردها در سایت‌های برجسته می‌توانند به ایجاد حضور برند شما در دبی کمک زیادی کنند.

5. میزبانی رویدادهای جهانی را در نظر بگیرید

دبی می‌تواند مکانی عالی برای میزبانی رویدادها، نمایش محصولات یا خدمات شما و ایجاد روابط با مشتریان باشد. خواه یک راه‌اندازی فروشگاه، رویداد شبکه‌ای یا آموزش باشد، رویدادها فرصتی برای تعامل مثبت و جالب با مشتریان را ارائه می‌دهند.

برای افزایش حضوردر بین رقبا، مطمئن شوید که رویدادهای خود را در رسانه‌های اجتماعی و از طریق راه‌های دیگر بازاریابی کنید. اینگونه می‌توانید به نتیجه مثبت بازاریابی شرکت های دبی امیدوار باشید.

این‌ها برخی از راه‌هایی بودند که از طریق آن‌ها می‌توانید برند خود را بسازید و پایگاه مشتری خود را رشد دهید. به خاطر داشته باشید که بازاریابی یک فرایند مستمر است و برای رقابتی بودن، رویکرد شما باید به طور منظم بهبود یابد. برای برجسته شدن در بازار رقابتی مانند دبی، تنها چیزی که نیاز دارید، کمی تلاش و نوآوری در بازاریابی برندتان است.

شماره تماس موسسه مهاجرتی افدل

 

مشاوره تخصصی شروع تجارت در دبی با افدل

برای راه اندازی کسب و کار در دبی باید درباره شرایط، قوانین و حتی شیوه‌های بازاریابی تحقیق کنید تا به نتیجه مطلوب برسید. ما در افدل گروپ با تکیه بر دانش تخصصی و تجربه به شما کمک می‌کنیم تا اگر مهاجرت به امارات را برای راه‌اندازی کسب‌وکار جدید انتخاب می‌کنید، در این مسیر موفق شوید.

شاید اکنون از خودتان بپرسید که چگونه در دبی تبلیغات کنیم؟ باید ابتدا ثبت شرکت در دبی را به کمک کارشناسان ما انجام دهید و برای پاسخ به این سؤال لازم است تا هدف و نوع تجارت شما در دبی مورد بررسی قرار بگیرد. پس از دریافت ویزای دبی می‌توانید برای مراحل بعدی اقدام کنید و اقامت کشور امارات را بگیرید.

مشاوره تخصصی شروع تجارت در دبی با افدل
بازاریابی شرکت های دبی

ما آماده ارائه خدمات از ابتدا تا انتهای این راه به شما هستیم؛ بنابراین می‌توانید در زمینه‌های ثبت شرکت، سرمایه گذاری در دبی، خرید ملک در دبی، ویزای طلایی امارات و پاسپورت دومینیکا با ما تماس بگیرید.

در انتها

برای اینکه بتوانید کسب‌وکاری موفق در کشور امارات داشته باشید، باید با روش‌های مختلف بازاریابی شرکت های دبی آشنایی داشته باشید. در این مقاله به بررسی جدیدترین استراتژی‌ها و مهم‌ترین روش‌های مؤثر در این زمینه پرداختیم تا بتوانیم در بازار رقابتی دبی به شما کمک کنیم تا برای شروع تجارت و سرمایه گذاری در دبی به موفقیت برسید.

سؤالات متداول

 1. بهترین روش بازاریابی شرکت های دبی چیست؟

راه‌اندازی وب‌سایت، فعالیت مستمر در شبکه‌های اجتماعی، تبلیغات و شرکت در رویدادهای بین‌المللی

 1. بازاریابی آنلاین در دبی بهتر است یا آفلاین؟

بهتر است این رو با هم باشن؛ اما بازاریابی آنلاین تأثیر بیشتری دارد.

 1. اولین استراتژی بازاریابی دبی چیست؟

داشتن طرح مناسب کسب‌وکار برای 5 سال آینده

 

سایر مقالات:

7 مورد از شبکه های اجتماعی فعال در دبی + درصد محبوبیت
6 بخش اصلی قوانین مالیاتی در دبی + بررسی سیستم مالیاتی امارات
آموزش زبان در دبی + آشنایی با آموزش 3 زبان رایج در امارات

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *