خدمات ما

ارتباط جهت مشاوره

با ما در تماس باشید

از طریق فرم زیر تماس بگیرید ...

!We are here to help
Damac Executive Tower B,Al amaal street,Business Bay,Dubai
971-045540365+
971589318302+
info@afdalsetup.com

  • info@afdalsetup.com
  • شماره تماس: 971045540365+

ثبت شرکت در دبی

در مطالب قبلی به طور مفصل به موضوع ثبت شرکت در دبی پرداختیم؛ اکنون وقت آن رسیده تا بیشتر با این شهر و دلایل محبوبیت آن برای مهاجرت و سرمایه‌گذاری آشنا شوید. شاید تعجب کنید اگر بدانید که دبی جزو 15 شهر برتر جهان برای سرمایه‌گذاری و تجارت است!

دبی به عنوان پرجمعیت‌ترین و بزرگ‌ترین شهر امارات شناخته می‌شود و بعد از ابوظبی، ثروتمندترین شهر این کشور است. این شهر به دلیل رشد اقتصادی بالایی که در چند سال گذشته داشته، یکی از بهترین گزینه‌ها برای فعالیت‌های اقتصادی و گردشگری محسوب می‌شود.

با این تفاسیر، شهر دبی همواره به نیروی کار متخصص در زمینه‌های مختلف نیاز دارد و ثبت شرکت در دبی، یکی از روش‌های متداول سرمایه‌گذاری و جذب نیرو در این شهر است. جالب است بدانید که بیش از نیمی از جمعیت دبی را کارگران و نیروهای خارجی تشکیل می‌دهند.

هر چند که میزان درآمد شهروندان دبی کمتر از ابوظبی است؛ اما همچنان میزان حقوق آن‌ها با کشورهای اروپایی برابری و همین مزیت، مهاجران را به زندگی در امارات ترغیب می‌کند. همچنین دبی از موقعیت‌های شغلی متعدد و شرایط کاری مساعدی برخوردار است.

سیستم پیشرفته حمل‌ونقل عمومی یکی دیگر از دلایل محبوبیت و پیشرفت دبی به شمار می‌رود. مترو سیتی، نامی است که به سریع‌ترین و مقرون‌به‌صرفه‌ترین وسیله نقلیه عمومی دبی برای گشت‌وگذار در شهر داده‌اند. اتوبوس‌های فیدر هم یکی دیگر از بهترین وسایل نقلیه عمومی دبی هستند که تردد در این شهر را میسر می‌کنند.

جمعیت شهر دبی در حدود 3 میلیون نفر است؛ در حالی که سالانه بیش از 20 میلیون نفر به این شهر سفر کرده و همین موضوع سبب شده تا طراحی سیستم حمل‌ونقل دبی بسیار پیشرفته باشد تا ترافیک کمتری در سطح شهر ایجاد شود.

نکته آخری که بسیاری از افراد بخصوص ایرانیان را به ثبت شرکت در دبی و اخذ اقامت امارات ترغیب می‌کند، زیبایی منحصربه‌فرد شهر است. ساختمان‌های حیرت‌انگیز و بی‌نظیری که در سطح شهر قرار دارند، نام «عروس خلیج فارس» را برای دبی به ارمغان آورده‌اند.