سرمایه گذاری در آمریکا با خرید ملک [شرایط+هزینه در 2024]

سرمایه گذاری در آمریکا با خرید ملک

سرمایه گذاری در آمریکا با خرید ملک


راهنمای سرمایه گذاری در آمریکا با خرید ملک

آیا علاقه‌مند به سرمایه گذاری در آمریکا با خرید ملک هستید؟ شرایط و قوانین خرید ملک در آمریکا مربوط به سرمایه‌گذاری در این کشور به چه صورت است؟ سرمایه‌گذاری در آمریکا فرایندی خاص با مراحل و شرایط بخصوصی است.

این کشور یکی از قدرت‌های برتر جهان است؛ بنابراین افراد و سرمایه‌گذاران زیادی در سراسر دنیا تمایل دارند تا به این کشور مهاجرت کنند.

اگر به دنبال راهکارهایی برای انجام مناسب‌ترین سرمایه‌گذاری در آمریکا از طریق ملک و همچنین اطلاع دقیق از هزینه سرمایه گذاری در آمریکا با خرید ملک، شرایط، مزایا، معایب و… این کشور هستید، پیشنهاد می‌کنیم دقایقی از وقت خود را به ما اختصاص دهید تا شما را در این زمینه راهنمایی کنیم.

راهنمای سرمایه گذاری در آمریکا با خرید ملک
سرمایه گذاری در آمریکا با خرید ملک

 

مزایای سرمایه‌گذاری در آمریکا

سرمایه گذاری در آمریکا با خرید ملک یا نوع سرمایه‌گذاری در این کشور از یک سری مزیت‌های بخصوصی برخوردار است که در این جا قرار است به برخی از آن‌ها اشاره‌ای بکنیم:

 • آمریکا به دلیل رقابت‌پذیری و راحتی در انجام کار به طور پی‌درپی در بین بهترین کشورهای بین‌المللی قرار گرفته است.
 • ایالات متحده آمریکا این امکان را به شما داده تا به بزرگ‌ترین بازار مصرف‌کننده روی زمین با تولید ناخالص داخلی ۲۰ تریلیون دلار و ۳۲۵ میلیون دلار دسترسی داشته باشید.
 • بالاترین میزان مخارج در جهان مربوط به خانوارها می‌شود و تقریباً یک‌سوم از مصرف جهانی را خانوارها تشکیل می‌دهد.
 • کشور آمریکا با ۲۰ کشور دیگر موافقت‌نامه‌های تجارت آزاد دارد که این مسئله خود اجازه دسترسی صدها میلیون مصرف‌کننده را فراهم می‌کند.

اگر قصد سرمایه‌گذاری از طریق خرید ملک در آمریکا را دارید و علاقه‌مند هستید در این زمینه از اطلاعات به روزی مطلع شوید، کافی است با کارشناسان مجموعه افدل گروپ تماس بگیرید تا جامع‌ترین راهنمایی‌ها را در این باره در اختیارتان قرار دهند.

معایب سرمایه‌گذاری در آمریکا

قطعاً در حوزه سرمایه گذاری در آمریکا با خرید ملک و هر نوع سرمایه‌گذاری دیگری در این کشور برای افراد غیرآمریکایی‌ دارای معایب مهمی است. سیستم این ایالات برای تخصیص سرمایه‌گذاری شامل یک سری نقاط قوت زیادی است که شامل بهره‌وری، انعطاف‌پذیری، پاسخگویی و نرخ بالای سودآوری شرکت‌ها است.

بنابراین سرمایه طبیعتاً در اقتصاد به سمت شرکت‌هایی که قادر باشند آن را با بیشترین تولید و در داخل شرکت‌ها به کارآمدترین پروژه‌های سرمایه‌گذاری ثابت کنند، راهنمایی نمی‌شود.

بهترین سرمایه‌گذاری در آمریکا

در خصوص سرمایه گذاری در آمریکا با خرید ملک یا هر نوع سرمایه‌گذاری دیگری لازم است بدانید که مناسب‌ترین سرمایه‌گذاری برای هر فردی متفاوت و متناسب با شرایط و هدف‌های وی است. در کل مسیری را می‌توان جزو بهترین روش سرمایه ‌گذاری در آمریکا دانست که سود مناسب و خطر پایینی داشته باشد.

شما می‌توانید با درمیان‌گذاشتن شرایط خود با متخصصان و مشاوران ما در افدل گروپ از آن‌ها برای انتخاب مسیر مناسب کمک بگیرید.

بهترین سرمایه‌گذاری در آمریکا
سرمایه گذاری در آمریکا با خرید ملک

 

شرایط اشتغال برای متقاضیان سرمایه گذاری در آمریکا با خرید ملک

قبل از هر چیزی بگوییم که تعداد زیادی از شرکت های سرمایه گذاری در آمریکا همواره در حالت فعالیت هستند که خدمات مختلفی را ارائه می‌دهند. دارندگان ویزای اقامت آمریکا امکان ثبت شرکت در این کشور را دارند و همچنین می‌توانند به فعالیت اقتصادی مشغول شوند.

البته به‌هیچ‌وجه اجباری به اشتغال یا هر نوع فعالیت اقتصادی برای این افراد وجود ندارد. در واقع سرمایه‌گذاری در آمریکا با خرید؛ چون عملکردی بسیار حساس است؛ بنابراین برای شروع این کار می‌توانید از مشاوران حرفه ما کمک بگیرید تا پروسه سرمایه‌گذاری‌تان به نحو دستی پیش برود.

دریافت گرین کارت (کارت سبز) و تابعیت آمریکا با سرمایه‌گذاری

در مبحث سرمایه گذاری در آمریکا با خرید ملک باید به اطلاعتان برسانیم که این نوع سرمایه‌گذاری جزو محبوب‌ ترین روش‌ها در این کشور محسوب می‌شود که از اهمیت خیلی بالایی هم برخوردار است.

راه‌های مختلفی برای سرمایه‌گذاری در ایالات متحده آمریکا وجود دارند که بسیاری از این راه‌ها مثل خرید ملک آثار اقامتی برای سرمایه‌گذاری در پی ندارد؛ البته برخی از مسیرها به دریافت اقامت آمریکا نیز ختم می‌شوند.

اکثر مسیرهای سرمایه‌گذاری در آمریکا که آثار اقامتی برای سرمایه‌گذار دارند، منجر به اخذ اقامت دائمی و گرین کارت (کارت سبز) نمی‌شوند؛ ولی در واقع دریافت گرین کارت و تابعیت آمریکا از طریق سرمایه‌گذاری برای فرد سرمایه‌گذار و همراهان او وجود دارد.

مشاوره سرمایه گذاری در آمریکا با خرید ملک

بحث سرمایه گذاری در آمریکا با خرید ملک و داشتن وکیل مربوط به امور ملکی موضوعی بسیار مهم است. شما برای خرید ملک و سرمایه‌گذاری در این کشور حتماً باید وکیل معتبری داشته باشید؛ چراکه امور ملکی به بررسی حقوقی ملک نیاز دارد و امری ضروری هم محسوب می‌شود.

بسیاری از ملک‌ها که با مشکلات حقوقی مواجه هستند و شما باید توسط وکیل رسمی این کشور مسئله موردنظر را حل‌وفصل کنید و از سازمان ثبت املاک آمریکا استعلام لازم را بگیرید. حتماً می‌دانید که بعضی از ملک‌ ها مشکلاتی از جمله ورثه و مالیات نیز دارند که باید تمامی این موارد را بررسی و سپس اقدام به خرید ملک کنید.

کسانی که تمایل به خرید ملک و سرمایه‌گذاری در ایالات متحده آمریکا را دارند، می‌توانند از کارشناسان ما در افدل گروپ راهنمایی‌هایی لازم را در این باره دریافت کنند تا بتوانند بهترین خرید ملک را در کشور آمریکا داشته باشند.

مشاوره سرمایه گذاری در آمریکا با خرید ملک
سرمایه گذاری در آمریکا با خرید ملک

 

حداقل مبلغ سرمایه‌گذاری در آمریکا

در این بخش از مقاله سرمایه گذاری در آمریکا با خرید ملک معمولاً سؤال بسیاری از افراد که علاقه‌مند به خرید خانه در این کشور هستند، پیش می‌آید که حداقل سرمایه‌گذاری برای خرید خانه در این کشور چقدر است؟ از آن جایی که متقاضیان اهداف متفاوتی از سرمایه‌گذاری در آمریکا را دنبال می‌کنند.

ازاین‌رو حداقل سرمایه‌ گذاری در آمریکا نیز ممکن است متفاوت باشد. اگر متقاضی دارای تولیدی باشد، حداقل مبلغ سرمایه‌گذاری در ایالات متحده آمریکا 100 دلار خواهد بود و در این صورت متقاضی این اجازه را دارد برای ویزای E2 اقدام کند که حداقل مبلغ سرمایه‌گذاری در آمریکا در این روش هم 200 دلار این کشور است.

مدارک لازم برای سرمایه‌گذاری در آمریکا

در بخش بالا هم گفتیم که مسیرهای متفاوتی چه برای سرمایه گذاری در آمریکا با خرید ملک و چه سرمایه‌گذاری‌های دیگری وجود دارند که به‌طورقطع این مسیرها، مدارک مختلفی را درخواست می‌کند. این مدارک متناسب با مسیر انتخابی متقاضی برای سرمایه‌گذاری در آمریکا است.

در زیر به کلیه مدارک لازم جهت سرمایه‌گذاری در این کشور اشاره شده که عبارت‌اند از:

 • ارائه‌دادن مدارک هویتی و پاسپورت با اعتبار حداقل ۶ماهه
 • 2 قطعه عکس 2*2
 • تکمیل‌شدن فرم‌های معاینه پزشکی
 • گواهی‌های حمایت مالی
 • ارائه گواهی‌های انتقال سرمایه
 • گواهی مشخص‌بودن منبع سرمایه
مدارک لازم برای سرمایه‌گذاری در آمریکا
سرمایه گذاری در آمریکا با خرید ملک

 

هزینه‌های خرید ملک و اجاره ‌خانه در آمریکا

در ارتباط با قیمت ملک در آمریکا و اجاره‌خانه در این کشور بهتر است بدانید که سرمایه گذاری در آمریکا با خرید ملک و هزینه‌ اجاره ملک در این کشور متغیر است. کسانی که به آمریکا سفر می‌کنند، باید این را بدانند که هزینه‌ها در هر ایالت مختلفی فرق دارد.

ما در این بخش از مقاله قیمت ملک در آمریکا و اجاره را برای چندین ایالت مختلف مورد بررسی قرار داده‌ایم.

شهر قیمت اجاره‌خانه در آمریکا قیمت خرید خانه در آمریکا
دالاس آپارتمان یک‌خوابه: 1.378 دلار

آپارتمان سه‌خوابه: 2.575 دلار

قیمت خرید ملک برای هر مترمربع: 2.400 دلار هر متر مربع
بوستون آپارتمان یک‌خوابه: 2.420 دلار

آپارتمان سه‌خوابه: 4.116 دلار

قیمت خرید ملک برای هر مترمربع: 10.000 دلار هر متر مربع
کلمبیا آپارتمان یک‌خوابه:783 دلار

آپارتمان سه‌خوابه: 1400 دلار

قیمت خرید ملک برای هر مترمربع: 1.371 دلار هر متر مربع
همیلتون آپارتمان یک‌خوابه: 815 دلار

آپارتمان سه‌خوابه: 1675 دلار

قیمت خرید ملک برای هر مترمربع: 1400 دلار هر متر مربع
نیویورک آپارتمان یک‌خوابه: 3.120 دلار

آپارتمان سه‌خوابه: 6.500 دلار

قیمت خرید ملک برای هر مترمربع: 14.000 دلار هر متر مربع
اونتاریو آپارتمان یک‌خوابه: 1.300 دلار

آپارتمان سه‌خوابه: 2650 دلار

قیمت خرید ملک برای هر مترمربع: 3.800 دلار هر متر مربع
پترسون آپارتمان یک‌خوابه: 1200 دلار

آپارتمان سه‌خوابه: 2.300 دلار

قیمت خرید ملک برای هر مترمکعب: 1.500 دلار هر متر مربع
اورلاندو آپارتمان یک‌خوابه: 1.279 دلار

آپارتمان سه‌خوابه: 2.050 دلار

قیمت خرید ملک برای هر مترمکعب: 2.500 دلار هر متر مربع

شما می‌توانید علاوه بر کسب دانستنی‌های لازم درباره سرمایه گذاری در آمریکا با خرید ملک همچنین اطلاع از هزینه‌های خرید ملک در این کشور از کارشناسان حاضر در مؤسسه مهاجرتی افدل گروپ کمک بگیرند. این مشاوران در هر ساعت از شبانه‌روز آماده پاسخگویی به سؤالات شما عزیزان در هر زمینه‌ای هستند.

دریافت مشاوره از معتبرترین آژانس مسافرتی مهاجرتی افدل گروپ

حتماً خوب می‌دانید که برای خرید خانه در آمریکا بدون کمک یک آژانس مسافرتی چون افدل گروپ غیرممکن و به‌اصطلاح غیرقابل‌تصور است. این مؤسسه مهاجرتی با سوابق درخشانی که دارد جزو یکی از بهترین و معتبرترین موسسه‌های مهاجرتی در ایران شناخته شده است.

خدمات مهمی که این مجموعه ارائه می‌دهد شامل کاری آمریکا، اقامت آمریکا از طریق خرید ملک، ثبت شرکت در آمریکا، افتتاح حساب بانکی، سرمایه گذاری در آمریکا با خرید ملک و… به‌صورت آنلاین، حضوری و تلفنی به متقاضیان ارجمند است.

مشاوران افدل در کلیه مراحل سفر کنارتان هستند و در این امر یاری‌رسان شما خواهند بود؛ پس اگر سؤال یا ابهامی داشتید می‌توانید با واحد پشتیبانی تماس گرفته و از مشاوره‌های رایگان کارشناسان ما که در کارنامه خود بیش از 500 پرونده موفق دارند، بهره مند شوید.

دریافت مشاوره از معتبرترین آژانس مسافرتی مهاجرتی افدل گروپ
سرمایه گذاری در آمریکا با خرید ملک

 

سخن نهایی

سرمایه گذاری در آمریکا با خرید ملک یکی از بهترین روش‌های سرمایه‌گذاری در این کشور است. سرمایه‌گذاری در آمریکا از آن دسته سرمایه‌گذاری‌هایی است که منجر به اخذ اقامت این کشور نمی‌شود؛ ولی می‌تواند رفت‌وآمدهای توریستی را خیلی راحت‌تر کند.

ازاین‌رو متقاضیان باید بتوانند در آغاز این کار یک اقامت موقت و اولیه از آمریکا دریافت کنند تا از طریق این اقامت بتوانند در این کشور ملکی خریداری کنند.

سؤالات متداول

 1. آیا با خرید ملک در آمریکا می توان اقامت گرفت؟

خیر خرید ملک در ایالات امریکا آثار اقامتی به دنبال ندارد.

 1. آیا از طریق سرمایه گذاری می توان پاسپورت آمریکا را دریافت کرد؟

در صورت موفق‌بودن سرمایه‌گذاری می‌توان تابعیت کشور آمریکا را گرفت.

 1. خرید خانه در آمریکا به صورت نقدی چقدر زمان می برد؟

بین 7 تا 10 روز

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *