10 مزیت سرمایه گذاری در قبرس با خرید ملک + لیست قیمت‌های جدید

سرمایه گذاری در قبرس با خرید ملک

سرمایه گذاری در قبرس با خرید ملک


 راهنمای سرمایه گذاری در قبرس با خرید ملک

آیا می‌دانید از طریق سرمایه گذاری در قبرس با خرید ملک می‌توانید در یکی از پرسودترین بازار املاک دنیا به حفظ و گسترش سرمایه خود کمک کنید؟ علاوه بر این شما با یک تیر دو نشان زده و با هزینه‌ای معقول می‌توانید در کنار لذت‌بردن از املاک زیبای قبرس، به اقامت دائم این کشور نیز دست پیدا کنید.

 با توجه به اینکه قبرس در سال‌های اخیر رشد اقتصادی چشمگیری داشته و بازار املاک آن بسیار پررونق بوده است، خرید ملک در قبرس یک فرصت استثنایی برای سرمایه‌گذارانی است که به دنبال یک سرمایه گذاری امن و مطمئن و کسب درآمد ارزی هستند.

اگر قصد سرمایه گذاری و خرید خانه در قبرس را دارید و به دنبال روشی مطمئن برای کسب سود هستید، در ادامه همراه ما باشید.

سرمایه گذاری در قبرس با خرید ملک

مزایای سرمایه گذاری در قبرس با خرید ملک

شاید بپرسید چرا خرید ملک به عنوان مطمئن‌ترین و بهترین سرمایه گذاری در قبرس شناخته می‌شود و دلیل این‌همه استقبال سرمایه گذاران خارجی چیست؟ در این باره باید بگوییم سرمایه گذاری با خرید خانه در قبرس از مزایای قابل‌توجهی برخوردار است که در ادامه به آن‌ها خواهیم پرداخت.

سرمایه گذاری در قبرس با خرید ملک
مزایای سرمایه گذاری در قبرس با خرید ملک

قیمت مناسب ملک در قبرس

در حال حاضر بازار املاک و مستغلات قبرس شمالی بهترین قیمت‌ها را در میان کشور‌های مدیترانه‌ای ارائه می‌دهد. برای مثال قیمت ملک در مناطق ساحلی از ۸۰ هزار پوند برای آپارتمان و ۲۰۰ هزار پوند برای ویلا شروع می‌شود. این قیمت‌ها در مقایسه با سایر نقاط جهان بسیار کمتر هستند.

رشد سالیانه قیمت ملک

رشد سالیانه سرمایه گذاری در قبرس با خرید ملک حدود ۲۵ الی ۳۵ درصد بوده و بیشتر درمورد املاک پیش فروش شده صدق می‌کند. با توجه به شرایط اید‌ه‌آل اقامت در قبرس تقاضا برای خرید ملک در این کشور هرساله بالا رفته و از این رو قیمت خانه در قبرس روند صعودی دارد.

سرمایه گذاری به پوند انگلستان

خریدوفروش ملک در قبرس به پوند انگلستان است که به عنوان یکی از معتبرترین و قوی‌ترین ارز‌های دنیا شناخته می‌شود و اختلاف ارزش نرخ پوند به دلار و یورو هرسال افزایش می‌یابد. از آنجایی که ارز پوند ارزش افزوده خوبی در کوتاه مدت دارد، این موضوع سبب رشد چندبرابری سرمایه برای خریداران ملک می‌شود.

سرمایه گذاری در قبرس با خرید ملک

امکان اجاره ملک و کسب درآمد ارزی

در قبرس اجاره خانه به دلار یا پوند است و تقریباً درآمد حاصل از اجاره به صورت سالیانه حدود ۱۲ درصد است و شما می‌توانید از این طریق درآمد ارزی داشته باشید.

دریافت سند ملک قطعی

طبق قوانین خرید ملک در قبرس سند ملک برای مردم این کشور و سرمایه گذاران خارجی شرایط کاملاً یکسانی داشته و حتی بعد از فوت خریدار نیز اموال وی به وراث او خواهد رسید یا در صورت وجود وصیت نامه، طبق وصیت‌نامه متوفی عمل می‌شود.

اخذ اقامت دائم قبرس

شما به‌وسیله سرمایه گذاری در قبرس با خرید ملک می‌توانید اقامت دائم این کشور را به همراه خانواده‌تان دریافت کنید. این اقامت از همان روز اول دائمی‌ است؛ اما در ۵ سال، هرسال تمدید می‌شود.

سرمایه گذاری در قبرس با خرید ملک
اخذ اقامت دائم قبرس

امکان کار و تجارت آزاد

از دیگر مزایای سرمایه گذاری در قبرس با خرید ملک باید به این مورد اشاره کنیم که خریداران ملک در این کشور می‌توانند به صورت آزاد در قبرس کار و تجارت کنند. از آنجایی که تجارت در قبرس بسیار پربازده است، این موضوع فرصت‌های شغلی و تجاری زیادی را برای افراد به‌ویژه تجار و کسب‌وکار‌ها فراهم می‌کند.

امنیت بالای قبرس

طبق آمار سازمان‌های جهانی، قبرس در بین کشور‌های کوچک از رتبه اول امنیت جهانی و پاکیزگی محیط زندگی برخوردار بوده و در بین تمامی‌ کشو‌های دنیا رتبه پنجم را از لحاظ امنیت و فقدان جرم و جنایت به خود اختصاص داده است.

امنیت بالای قبرس

دسترسی به بازار اروپایی

قبرس شمالی به عنوان یک نقطه اتصال استراتژیک به ترکیه و دیگر کشور‌های اروپایی به شمار می‌آید. شما به‌وسیله سرمایه گذاری در قبرس با خرید ملک می‌توانید به بازار‌های اروپایی به‌راحتی دسترسی داشته و از مزایای آن‌ها بهره‌مند شوید.

آب‌وهوای بسیار مطلوب

قبرس با داشتن میانگین ۳۰۰ روز آفتابی در سال از بهترین آب‌وهوای مناطق معتدل مدیترانه‌ای برخوردار است و این آب‌وهوای تمیز و مناسب، زندگی را در این جزیره زیبا بسیار لذت‌بخش کرده است.

آب‌وهوای بسیار مطلوب

معایب سرمایه گذاری در قبرس با خرید ملک

معایب سرمایه گذاری در قبرس با خرید ملک نسبت به مزایا کم‌اهمیت‌تر بوده و اگر از راه‌های مطمئن و از طریق مشورت با افراد باتجربه در این زمینه اقدام کنید با این معایب مواجه نخواهید داشت.

از مهم‌ترین معایب خرید ملک در قبرس باید به وجود سند‌های غیرمعتبر، فروش ملک بالاتر از قیمت واقعی، هزینه‌های جانبی، خرید ملک از راه دور و احتمال کلاهبرداری‌ اشاره کنیم.

شما می‌توانید برای داشتن یک سرمایه گذاری امن و مطمئن با مشاوران ما در مجموعه افدل گروپ در ارتباط بوده و از دانش و تجربه آن‌ها برای رشد و ارتقای سرمایه خود کمک بگیرید.

سود سرمایه گذاری در قبرس با خرید ملک

دوره بازگشت سرمایه یا به‌عبارت‌دیگر زمانی که طول می‌کشد تا اصل سرمایه بازگردد یکی از اصلی‌ترین انگیزه‌های سرمایه گذاری در املاک قبرس است. در مثال زیر سود حاصل از خرید یک آپارتمان به ارزش ۷۰ هزار پوند و سپس اجاره آن با هزینه ۴۵۰ پوند ما‌هانه در شهر گیرنه را مورد بررسی قرار داده‌ایم.

خرید آپارتمان استودیو

۷۰ هزار پوند

هزینه‌های جانبی تجهیز و مالیات

۱۶ هزار پوند

درآمد حاصل از اجاره (ماهیانه ۴۵۰ پوند)

سالیانه حدود ۵۴۰۰ پوند

مالیات اجاره (۱۰ درصد)

سالیانه حدود ۵۴۰ پوند

سود رشد آپارتمان

سالیانه ۱۰ درصد

استهلاک آپارتمان

سالیانه ۳ درصد

هزینه‌های نگهداری آپارتمان

سالیانه ۳۶۰ پوند

 

طبق محاسبات زیر درمورد مثال بالا، اجاره ملک سالیانه ۱۲.۲ درصد از اصل سرمایه گذاری را به جیب شما برمی‌گرداند:

·       نرخ رشد خالص: ۱۰ درصد رشد سالیانه – ۳ درصد افت: ۷ درصد

·       دریافتی خالص در سال ۵۴۰۰ پوند اجاره‌بها – ۵۴۰ پوند مالیات – ۳۶۰ پوند هزینه نگهداری آپارتمان: ۴۵۰۰ پوند

·       درصد بازگشت سرمایه هر سال: (۴۵۰۰ پوند تقسیم بر ۸۶۰۰۰ پوند: ۵.۲ درصد) + ۷ درصد: ۱۲.۲ درصد

به طور کلی می‌توان گفت سود حاصل از سرمایه گذاری در قبرس با خرید ملک و اجاره دادن آن سالیانه حدود ۱۲ درصد است. به‌عبارت‌دیگر دوره بازگشت سرمایه در قبرس حدوداً ۸ سال است و این در حالی است که این شاخص در ایران ۲۱ سال و در انگلستان ۳۸ سال است.

سرمایه گذاری در قبرس با خرید ملک
سود سرمایه گذاری در قبرس با خرید ملک

اخذ اقامت با سرمایه گذاری در قبرس

سرمایه گذاری در قبرس با خرید ملک یکی از سریع‌ترین راه‌های دریافت اقامت این کشور است که از طریق آن می‌توانید برای خود، همسر، فرزندان (تا ۲۴ سال) و والدین خود و همسرتان اقامت دریافت کنید. حداقل سرمایه گذاری در قبرس در حوزه املاک و مستغلات برای اخذ اقامت حدود ۳۰۰ هزار یورو است.

علاوه بر این باید سپرده بانکی به ارزش ۳۰ هزار یورو در قبرس داشته باشید و تمکن مالی خود را ثابت کنید. این مبلغ تا ۳ سال در حساب شما بلوکه خواهد شد. میزان تمکن مالی برای همسر و فرزندان هرکدام ۵ هزار یورو و به ازای والدین هریک حدود ۸ هزار یورو است.

با این روش می‌توانید اقامت دائم قبرس را دریافت کنید؛ اما اجازه کار ندارید. این برنامه فاقد شرط حضور است و تنها باید هر دو سال ۱ روز را در قبرس حضور داشته باشید؛ اما اگر قصد اخذ پاسپورت قبرس را دارید، باید ۵ سال در این کشور زندگی کرده و سپس اقدام کنید.

با توجه به اینکه قوانین اخذ اقامت در قبرس ممکن است با گذر زمان دچار تغییراتی شده باشند و شرکت ‌های سرمایه گذاری در قبرس بسیار فراوان هستند، لازم است پیش از اقدام در این زمینه حتماً با مشاوران مجرب مشورت کنید. مشاوران کاربلد ما می‌توانند در کلیه مراحل دریافت اقامت قبرس از طریق  خرید ملک همراه شما باشند.

سرمایه گذاری در قبرس با خرید ملک
اخذ اقامت با سرمایه-گذاری در قبرس

قیمت ملک در قبرس

آیا با هزینه سرمایه گذاری در قبرس با خرید ملک آشنایی دارید؟ به طور کلی قیمت ملک در قبرس با توجه به نوع پروژه، موقعیت جغرافیایی ملک، سن بنا، متراژ، امکانات و غیره تعیین می‌شود. در ادامه به بررسی قیمت ملک در کشور قبرس خواهیم پرداخت.

قیمت سوئیت

از ۶۰ الی ۷۰ هزار پوند

واحد‌های یک‌خوابه

از ۷۵ هزار پوند

واحد‌های دوخوابه

از ۱۱۵ هزار پوند

قیمت ویلا در شهر‌های تاریخی و توریستی

از ۳۰۰ هزار پوند

قیمت ویلا در شهرک‌های ساحلی با متراژ ۳۲۰ متر

۴۶۸ هزار پوند

قیمت ویلا در شهر‌های قبرس با متراژ ۱۵۰ متر

۱۱۷ هزار پوند

 

علاوه بر موارد گفته شده می‌توانید در جدول زیر با قیمت ملک در شهر‌های مختلف قبرس که از سوی سرمایه گذاران بسیار مورد توجه هستند آشنا شوید.

نام شهر

قیمت ملک

فاماگوستا

۴۵ الی ۱۸۰ هزار پوند

گیرنه

۸۵ الی ۳۲۰ هزار پوند

لانگ بیچ

۶۵ الی ۳۵۰ هزار پوند

نیکوزیا

۶۰ الی ۲۱۰ هزار پوند

لفکه

۵۰ الی ۲۵۰ هزار پوند

اسکله

۵۰ الی ۱۸۰ هزار پوند

سرمایه گذاری در قبرس با خرید ملک
قیمت ملک در قبرس

سرمایه گذاری مطمئن را با افدل گروپ تجربه کنید!

با توجه به اینکه خرید ملک در قبرس موضوعی مهم و دارای پیچیدگی‌‌ها و شرایط خاصی است، وجود مشاوران باتجربه و کاربلد که بتوانند شما را درمورد انتخاب مناسب ملک، قیمت و قوانین خرید ملک در قبرس راهنمایی کنند امری ضروری است.

از این رو مجموعه افدل گروپ با داشتن بیش از ۱۰ سال سابقه تخصصی در زمینه اخذ اقامت، خرید ملک و سرمایه گذاری در قبرس و انبوهی از تجربه مشاوران و رضایت مشتریان آماده است تا در این مسیر همراه شما باشد. علاوه بر این با وجود دپارتمان حقوقی افدل گروپ دیگر نیازی نیست نگران امور حقوقی سرمایه‌گذاری‌های خود باشید.

اگر قصد دارید برای سرمایه گذاری در قبرس با خرید ملک اقدام کنید؛ اما نمی‌دانید چه املاکی را خریداری کرده و چگونه به رشد سرمایه خود کمک کنید، تنها کافی است با کارشناسان تیم ما در ارتباط بوده و کلیه مشکلات و سؤالات خود را با آن‌ها در میان بگذارید.

سرمایه گذاری در قبرس با خرید ملک
سرمایه گذاری مطمئن را با افدل گروپ تجربه کنید!

کلام پایانی

سرمایه گذاری در قبرس با خرید ملک یکی از مطمئن‌ترین روش‌های یک سرمایه گذاری موفق است که امروزه بسیار محبوب و پرطرف‌دار شده است. از آنجایی که اقتصاد این کشور به‌سرعت در حال رشد است، فرصت‌های متنوع و مناسبی را در اختیار سرمایه گذاران قرار داده است.

از این رو خرید ملک در این کشور بهترین انتخاب برای کسانی است که به دنبال داشتن یک سرمایه گذاری پربازده و اخذ اقامت این کشور هستند. به همین علت ما در این مطلب به ارائه راهنمای سرمایه گذاری در قبرس با خرید ملک پرداختیم تا شما عزیزان در این زمینه بهتر تصمیم گرفته و سرمایه گذاری سودمندی را تجربه کنید.

سؤالات متداول

۱. آیا با خرید ملک در قبرس می‌توان اقامت گرفت؟

بله با خرید ملک در قبرس می‌توانید اقامت دائم این کشور را دریافت کنید.

۲. بهترین روش سرمایه گذاری در قبرس چیست؟

سرمایه گذاری در قبرس با خرید ملک بهترین گزینه است.

۳. سرمایه موردنیاز برای اخذ اقامت قبرس با خرید ملک چقدر است؟

حداقل ۳۰۰ هزار یورو

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *