شرایط تاسیس کلینیک در دبی و امارات

براي تاسيس كلينيك در دبي ، شرايط براي فرد متخصص و يا فرد غير متخصص و يا همان سرمايه گذار اندكي متفاوت خواهد بود ولي به زبان ساده براي احداث يك كلينيك پزشكي و يا زيبايي و .. شما نيازمند به دريافت دو لايسنس هستيد يك لايسنس از سوي DED و يك لايسنس از سوي DHA
هنگام وارد شدن به پروسه تاسيس كلينيك در دبي مطمعن شويد كه مدارك تخصصي كادر پزشكي و يا كادر درمان شما به تاييد DATA FLOW رسيده و نمره مورد قبول از آزمون DHA كسب شده و پروفشنال كارت آماده ميباشد كه موقع معرفي كردن كادر پزشكي كلينيك خود و فعال كردن كلينيك با مشكل مواجه نشويد .
مورد مهم بعدي در نظر گرفتن مكان كلينيك و رعايت استاندارد هاي مورد تاييد DHA است بهتر است كه بدانيد قبل از شروع پروسه ثبت كلينيك شما در DED و درست بعد از مرحله تاييديه امنيتي , ايجاري و يا همان اجاره نامه محل كلينيك مورد نياز است .
پس از طي شدن مراحل اينسپكشن و به ثبت رسيدن كلينيك در DED و DHA نوبت به اكتيويت كردن كلينيك شما ميرسد در اين مرحله بايد شركت شما در DED ثبت نهايي شده باشد و فرد سرمايه گذار در اين مرحله ميتواند افراد كادر درمان و مدير اصلي كلينيك را معرفي كند . لازم به ذكر است اعضاي اصلي متقاضي ثبت كلينيك البته بجز فرد سرمايه گذار غير متخصص ، بايد حداقل ٣ سال سابقه كار مرتبط و به تاييد رسيده Data flow را داشته باشند .