جدیدترین لیست قیمت ملک در اسپانیا + معرفی 3 استراتژی سودآور

قیمت ملک در اسپانیا

قیمت ملک در اسپانیا


قیمت ملک در اسپانیا چقدر است؟

چه عواملی بر قیمت ملک در اسپانیا تأثیرگذار است؟ آیا هزینه‌های اضافی مربوط به خرید ملک در اسپانیا وجود دارند؟ کشور اسپانیا به دلیل فرهنگ غنی، چشم‌اندازهای زیبا و همچنین بازار پویای املاک و مستغلات شناخته شده و همواره موردتوجه سرمایه‌گذاران و خریداران ملک در سطح جهان بوده است.

امروز در این بحث از سایت افدل گروپ قصد داریم به بررسی روندهای فعلی قیمت خانه در اسپانیا به پول ایران و عوامل مؤثر بر بازار مسکن در این کشور بپردازیم؛ پس خوشحال می‌شویم ما را همراهی کنید.

شماره تماس موسسه مهاجرتی افدل

 

مزایای سرمایه‌گذاری در املاک اسپانیا برای ایرانیان

قبل از آن که به بررسی قیمت ملک در اسپانیا بپردازیم بهتر است اول مزایای مهم سرمایه‌گذاری املاک در این کشور را مورد بررسی قرار دهیم. سرمایه‌گذاری در املاک اسپانیا برای ایرانیان چندین مزیت مهم و اساسی دارد که عبارت‌اند از:

 • پتانسیل برای بازدهی بالا: بازار ملک اسپانیا علاوه بر نشان‌دادن انعطاف‌پذیری و توسعه همچنین پتانسیل بازده سرمایه‌گذاری بالایی را نیز ارائه می‌دهد.
 • گزینه‌های اقامت اسپانیا از طریق خرید ملک: این امکان وجود دارد که سرمایه‌گذاری در املاک تحت شرایط خاصی به گزینه‌های اقامت ختم شود و مسیری را برای ایرانی‌هایی که به دنبال زندی در اروپا هستند را فراهم کند.
 • شیوه زندگی و مزایای تفریحی: داشتن ملک در اسپانیا، امکان استفاده‌های شخصی، تعطیلات یا مقصد بازنشستگی را فراهم می‌کند.
 • تنوع پرتفوی (متنوع‌سازی): سرمایه‌گذاری در املاک و مستغلات بین‌المللی به متنوع‌سازی سبد سرمایه‌گذاری شما کمک شایانی می‌کند و ریسک را تا حدود زیادی به حداقل می‌رساند.
قیمت ملک در اسپانیا
مزایای سرمایه‌گذاری در املاک اسپانیا برای ایرانیان

بررسی بازار املاک اسپانیا

برای سرمایه‌گذاری پیروزمندانه در بازار املاک اسپانیا، سرمایه‌گذاران ایرانی موظف هستند نکات مهمی را که در این جا به آن‌ها اشاره کرده‌ایم در نظر بگیرند تا در این زمینه به درجه موفقیت سرمایه‌گذاری برسند. از جمله این نکات عبارت‌اند از:

 • پرس‌وجوی کامل: تحقیق و بررسی‌های جامع درباره مناطق مختلف و انواع ملک‌های موجود در اسپانیا را که شامل درک امکانات محلی، زیرساخت‌ها و برنامه‌های گسترش‌یافته است را انجام دهید.
 • بازدید از ملک: تا جایی که امکان دارد حتماً از ملک موجود بازدید کنید تا به ارزش و پتانسیل آن پی ببرید. این بازدید به شما کمک می‌کند تا در محله و امکانات محلی جستجوی بیشتری داشته باشید.
 • درک نتایج مالیاتی: این مورد باعث می‌شود از پیامدهای مالیاتی در اسپانیا و ایران که شامل مالیات‌بردرآمد، مالیات بر عایدی سرمایه و هر نوع توافقنامه مالیات مضاعف بین دو کشور اطلاعات لازم را داشته باشید.
 • برنامه بلندمدت: سرمایه‌گذاری املاک اصولاً به‌عنوان تعهدات بین‌المللی تلقی می‌شود. حتماً درآمد اجاره و پتانسیل افزایش ارزش مسکن را در طول زمان مدنظر داشته باشید.

تخصص آژانس مهاجرتی افدل گروپ در زمینه هدایت مؤثر بازار املاک اسپانیا، قیمت ملک در اسپانیا می‌تواند به شما کمک کند تا از سرمایه‌گذاری خود استفاده لازم را ببرید و این اطمینان را کسب کنید که برای حرکت در جنبه‌های گوناگون بازار ملک در اسپانیا آمادگی لازم را دارید.

قیمت ملک در اسپانیا
بررسی بازار املاک اسپانیا

مهم‌ترین نقاط سرمایه‌گذاری برای ایرانیان در اسپانیا

شناخت اماکن مناسب برای سرمایه‌گذاری موفقیت‌آمیز املاک و مستغلات در اسپانیا، امری بسیار مهم است. تیم مشاوران ما با دانش عمیقی از بازار املاک اسپانیا از جمله اطلاعات جدید در مورد قیمت ملک در اسپانیا، الزامات قانونی و فرصت‌های سرمایه‌گذاری برای ایرانیان می‌توانند راه‌حل‌های مختلفی را در این باره پیشنهاد کنند.

اکنون می‌خواهیم برخی از نقاط مهمی که پتانسیل بالایی برای سرمایه‌گذاران ایرانی ارائه را به شما معرفی کنیم:

 • جزایر بالئاریک: این جزیره به دلیل زیبایی طبیعی و چشم‌نوازش گزینه‌ای محبوب و مناسب برای سرمایه‌گذاری‌های سطح بالا محسوب می‌شود. قیمت ملک در این منطقه در واقع بالا بوده که انعکاس یافته انحصار و جذابیت جزایر است.
 • سویل: این منطقه سرشار از تاریخ و فرهنگ است که تلفیقی منحصربه‌فرد از سبک زندگی سنتی و مدرن را نشان می‌دهد. سویل با قیمت‌های رقابتی در مقایسه با شهرهای بزرگ اسپانیا شاهد علاقه بی‌شمار سرمایه‌گذار بین‌المللی است.
 • کاستا دل سول: کاستا دل سول به دلیل سواحل زیبا و استراحتگاه‌های باشکوه خود بسیار معروف است. این منطقه طیف گسترده‌ای از ملک‌ها، ویلاهای سطوح بالا تا آپارتمان‌های مقرون‌به‌صرفه را باقیمت‌های متوسط ارائه می‌دهد.
قیمت ملک در اسپانیا
مهم‌ترین نقاط سرمایه‌گذاری برای ایرانیان در اسپانیا

استراتژی‌های سرمایه‌گذاری املاک برای ایرانیان در اسپانیا

از جمله استراتژی‌های سرمایه‌گذاری املاک و مستغلات در اسپانیا برای ایرانیان می‌توان به موارد ذکر شده زیر اشاره کرد:

 • سرمایه‌گذاری بلندمدت مسکونی: برای افرادی که به سودهای بلندمدت فکر می‌کنند، سرمایه‌گذاری در املاک مسکونی در مناطق درحال‌توسعه اسپانیا می‌تواند به‌نوعی یک حرکت استراتژیک باشد.

شناخت منطقه‌های با پتانسیل رشد قیمت ملک در اسپانیا می‌تواند شامل محله‌های تازه‌ساخت در شهرهای بزرگ اسپانیا یا ساحلی که آماده رشد گردشگری هستند، باشد.

 • سرمایه‌گذاری املاک تجاری: این سرمایه‌گذاری مربوط به فضاهای خرده‌فروشی، دفاتر یا انبارها که می‌تواند جریان درآمد پایداری را فراهم کند، است.
 • گسترش املاک و مستغلات: شرکت‌کردن در پروژه‌های توسعه املاک چه صورت شخصی و چه از طریق شراکتی درهرصورت می‌تواند بازده قابل‌توجهی داشته باشد؛ ازاین‌رو چنین استراتژی ای به سرمایه قابل‌توجه و درک بازار محلی توسعه ملک‌ها و مستغلات دارد.
قیمت ملک در اسپانیا
استراتژی‌های سرمایه‌گذاری املاک برای ایرانیان در اسپانیا

شماره تماس موسسه مهاجرتی افدل

روندهای فعلی قیمت ملک در اسپانیا به پول ایران

بازار املاک و مستغلات اسپانیا در دهه‌های گذشته شاهد نوسانات قابل‌توجهی بوده که تحت‌تأثیر تغییرات سیاسی و اقتصادی قرار گرفته است. اکنون به چندین عوامل مهم و کلیدی بازار املاک اسپانیا که در مسیر صعودی قرار گرفته‌اند، می‌پردازیم:

 • ثبات اقتصادی: پیشرفت اقتصاد اسپانیا بعد از بیماری کووید 19 موجب افزایش اعتماد سرمایه گذاران شد.
 • جاذبه گردشگری: بحث املاک در کشور اسپانیا با مقاصد توریستی پرطرف‌دار خود، فرصت‌های در آمدی پرسودی را برای اجاره فراهم کرده است.
 • سرمایه‌گذاری خارجی: بازار ملک شاهد تهاجم فراوانی از سرمایه‌گذاری‌های بخصوص از کشورهای غیراروپایی بوده است.

برای اطلاع از قیمت مسکن در اسپانیا به پول ایران بهترین کار تماس با مشاوران آژانس مسافرتی افدل گروپ است. آن‌ها در ارائه مشاوره و کمک‌های شخصی بر اساس نیازهای فردی تخصص ویژه‌ای داشته و به خود ایمان دارند که اطلاعات دقیق، جامع و باکیفیتی درباره املاک در کشور اسپانیا کسب می‌کنید.

قیمت ملک در اسپانیا
روندهای فعلی قیمت ملک در اسپانیا به پول ایران

محاسبه قیمت ملک به ریال ایران

برای تبدیل قیمت ملک در اسپانیا از یورو به ریال ایران، باید نرخ ارز فعلی را در نظر بگیریم که در معرض نوسان است. سرمایه‌گذاران برای دقیق‌ترین تبدیل بایستی به منابع مالی قابل اطمینانی مراجعه کنند. بر اساس آخرین داده‌ها 1 یورو تقریبا برابر است با[574.370]IRR.

عوامل مؤثر بر قیمت ملک در اسپانیا

بازار ملک جزو فعال‌ترین بازارهایی به‌حساب می‌آید که در مقایسه با دیگر بخش‌ها، خطر کمتری دارد؛ بنابراین افراد زیادی تمایل به سرمایه گذاری در اسپانیا با خرید ملک و پیگیری پیش‌بینی قیمت مسکن هستند.

عوامل مؤثر بر قیمت را نباید نادیده گرفت؛ چون برخی عوامل به طور پی‌درپی نوسان دارند و چنانچه به آن‌ها توجه نکنید، احتمال زیادی دارد متحمل ضرر بالایی شوید.

حالا چندین عامل کلیدی و مهمی که بر قیمت ملک تأثیرگذار هستند را ذکر می‌کنیم:

 • ثبات اقتصادی: فاکتور خیلی مهم بر قیمت ملک در اسپانیا، ثبات اقتصادی است. اقتصاد روبه‌رشد تأثیر مثبتی بر بازار مستغلات و املاک دارد که باعث بالارفتن ارزش ملک می‌شود.
 • نوع ملک: طبیعتاً نرخ بین ویلاها، آپارتمان‌ها و خانه‌های قدیمی با یکدیگر فرق دارد.
 • تقاضای بازار: منظور از تقاضای بازار یعنی اینکه در مناطق پرطرف‌دار مثل مقاصد گردشگری موجب افزایش قیمت‌ها می‌شود.
 • موقعیت مکانی: عامل تأثیرگذار دیگر بر قیمت ملک در اسپانیا مربوط به جایگاه مکانی خانه موردنظر است. ملک‌ها در مکان‌هایی چون مناطق ساحلی و شهرهای بزرگ از قیمت بسیار بالایی برخوردار هستند.
قیمت ملک در اسپانیا
عوامل مؤثر بر قیمت ملک در اسپانیا

قیمت ملک در اسپانیا به پول ایران در سال 2024

اگر هدف شما از خرید مسکن در اسپانیا، سرمایه‌گذاری و دریافت اقامت این کشور باشد، اول از هر چیزی باید نسبت به قوانین خرید ملک در اسپانیا اطلاعاتی را کسب و آشنایی لازم پیدا کنید. طبق آخرین اطلاعات (ژانویه 2024) قیمت خانه در اسپانیا به پول ایران به شرح جدول زیر است.

شهر اندازه (m2) محدوده قیمت متوسط (یورو) محدوده قیمت معادل (IRR)
مادرید 45-55 150000-200000 86.150.500.000

114.874.000.000

بارسلونا 79-80 220000-270000 126.651.000.000

155.109.000.000

سویا 85-95 180000-230000 103.392.600.000

132.320.100.000

مالاگا 100-110 250000-300000 172.310.000.000

کارشناسان ما در مؤسسه مهاجرتی افدل گروپ می‌توانند در زمینه قیمت مسکن در اسپانیا به شما کمک زیادی کنند. در واقع باتوجه‌به قیمت‌های عنوان شده می‌توانند پیش‌بینی کنند که سرمایه لازم برای خرید خانه در این کشور به پول ایران چقدر می‌شود.

قیمت ملک در اسپانیا
قیمت ملک در اسپانیا به پول ایران در سال 2024

خرید ملک در اسپانیا از طریق مؤسسه مهاجرتی افدل گروپ

با اندکی جستجو درمورد موسسه‌های معتبر مهاجرتی، بدون شک یکی از بهترین مؤسساتی که همیشه موردتوجه بسیاری قرار می‌گیرد، مؤسسه افدل گروپ است. این آژانس مهاجرتی با ارائه راه‌حل‌های مختلف از جمله اخذ ویزا کاری و پذیرش تحصیلی، ویزای تجاری، سرمایه‌گذاری، مهاجرت کاری و غیره به متقاضیان خدمات بی‌نظیری را به متقاضیان ارائه می‌دهد.

تیم توانمند افدل همواره تلاش کرده باکیفیت‌ترین خدمات را به کاربران عزیز خود ارائه دهد و با صداقت تمام همراه با مشاوره‌های رایگان متقاضیان را به سمت بهترین مقاصد مهاجرتی راهنمایی و هدایت کند.

اگر می‌خواهید که پرونده مهاجرتی شما به نحو احسن به نتیجه مطلوبی برسد، آب‌دستتان است زمین بگذارید و همین حالا با همکاران ما در واحد پشتیبانی تماس بگیرید و امورات مهاجرتی خود را به آن‌ها بسپارید.

قیمت ملک در اسپانیا
خرید ملک در اسپانیا از طریق مؤسسه مهاجرتی افدل گروپ

جمع‌بندی کلی

قیمت ملک در اسپانیا به پول ایران محدوده معینی را نشان می‌دهد که انعکاس بازار متنوع املاک و مستغلات این کشور است. در سال‌های اخیر این بازار رشد چشمگیری داشته که آن را به مقصد سرمایه‌گذاری مناسب و جذابی برای سرمایه‌گذاران ایرانی تبدیل کرده است.

برای راهنمایی‌های بیشتر و دقیق‌تر درمورد قیمت ملک در اسپانیا به واحد پول ایران، می‌توانید از مشاوره‌های رایگان متخصصان افدل گروپ بهره‌مند شوید و به کمک راهنمایی‌های مفید آن‌ها می‌توانید در خصوص خرید خانه در اسپانیا تصمیمی عاقلانه و درستی بگیرید.

سؤالات متداول

 1. کدام منطقه اسپانیا مقرون به صرفه ترین ملک را ارائه می‌دهد؟

منطقه کوستا بلانکا

 1. آیا نوسانات قیمت املاک اسپانیا هنگام تبدیل به IRR وجود دارد؟

بله نوسانات چشمگیری در قیمت ملک‌های اسپانیا در صورت تبدیل به ریال ایران ممکن است اتفاق بیفتد.

 1. چه عواملی بر قیمت ملک در اسپانیا تأثیر می‌گذارند؟

ثبات اقتصادی، موقعیت مکانی، نوع ملک و…

شماره تماس موسسه مهاجرتی افدل

 

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *