درباره afdal group

 

چرا افدل گروپ؟
تو رویا می‌بینی، ما به واقعیت تبدیلش می‌کنیم!
آیا قصد مهاجرت را دارید و نمی‌دانید که بهترین روش کدام است؟ احتمالاً بسیاری از شما قصد مهاجرت به امارات را دارید و با اولین مشکلی که سر راهتان قرار می‌گیرد، پشیمان می‌شوید؛ اما یک راهی وجود دارد که شما را به آرزویتان می‌رساند!
شرکت افدل گروپ، خدمات اقامتی و ثبت شرکت شما را با مجوز رسمی از دولت امارات ارائه می‌دهد و با افتخار یکی از معدود شرکت‌های ایرانی در دبی است. این شرکت طرف قرارداد وکلای برتر دومینیکا است و شما می‌توانید برای اخذ پاسپورت مادام‌العمر دومینیکا با کارشناسان ما در تماس باشید.
تیم افدل در زمینه‌های اقامتی و پاسپورت دوم پیشتاز است؛ زیرا خدمات ویژه، پشتیبانی قوی و قیمت‌های باورنکردنی را ارائه کرده و خود را به عنوان یکی از بهترین شرکت‌های مهاجرتی در دبی ثابت کرده است.
کافی است تا همین الان گوشی را بردارید و سری به پیج اینستاگرام ما بزنید تا یکی از بهترین پیج‌های مهاجرتی را پیدا کنید. با مطالبی که در این پیج قرار دارند، یاد می‌گیرید که چگونه یک مهاجرت موفق داشته باشید.
البته خدمات افدل گروپ تنها به پیج اینستاگرام ختم نمی‌شود! شما می‌توانید با ما تماس بگیرید تا یکی از مشاوران حرفه‌ای تیم افدل با شما صحبت کند. این مشاوره اولیه به شما کمک می‌کند تا تمام ابهاماتی را که در زمینه مهاجرتی دارید، به سادگی برطرف شوند.
فرقی نمی‌کند که هدف شما از مهاجرت چیست و چه روشی را مد نظر دارید. اگر می‌خواهید که یک مهاجرت بی‌دردسر داشته باشید، کافی است که صفر تا صد کارهای مهاجرتی خود را به افدل گروپ بسپارید. تیم افدل از ابتدای راه مهاجرتی همراه شماست و تا زمانی که از هواپیمای فرودگاه در کشور امارات پیاده شوید، در کنار شماست.
با افدل گروپ بهتر است از همین الان چمدان‌هایتان را ببندید؛ زیرا با زندگی رویایی خود تنها یک تماس فاصله دارید!

ما در مهارت هایمان

حرفه ای هستیم

بیش از 300+ مشتری به ما اعتماد کردند

0 +
سال فعالیت
0 +
ویزای صادر شده
0 +
مشتری
0 +
مشاوره رایگان

همکاران ما