درباره Afdal Group

تو رویا می‌بینی، ما به واقعیت تبدیلش می‌کنیم!

 شاید برای شما هم پیش آمده که به مهاجرت فکر کنید و بخواهید به آن زندگی جدیدی که دوست دارید، برسید؛ اما هر بار که به یک مشکل برمی‌خورید، ناامید می‌شوید. حتی شاید در انتخاب مقصد خود از بین کشورهای اروپایی و دیگر کشورها مردد باشید!
ما یک راه مطمئن را به شما پیشنهاد می‌کنیم؛ با کارشناسان ما در شرکت افدل تماس بگیرید! این مشاوران با اطلاع از جدیدترین شرایط مهاجرت به کشورهای مختلف، بهترین راهکار را به شما ارائه می‌دهند.
احتمالاً اکنون می‌پرسید که چرا افدل گروپ؟
شرکت ما خدمات اقامتی و ثبت شرکت شما را با مجوزهای رسمی ارائه می‌دهد و در زمینه خدمات مربوط به دریافت پاسپورت دوم پیشتاز است.
فرقی نمی‌کند که امارات را برای مهاجرت خود انتخاب کرده‌اید یا یکی از کشورهای کانادا، استرالیا یا پرتغال را برای زندگی ترجیح می‌دهید! افدل از اولین مشاوره تخصصی تا دریافت اقامت کشور مقصد در کنار شماست.
شرکت ما طرف قرارداد وکلای برتر دومینیکا است؛ به همین دلیل شما می‌توانید برای دریافت پاسپورت مادام‌العمر دومینیکا نیز با کارشناسان ما در ارتباط باشید.
پس معطل چه هستید؟ گوشی را بردارید و با ما تماس بگیرید یا سری به صفحه اینستاگرام ما بزنید. مطمئن باشید با مشاوره‌های تخصصی تیم ما، تمامی ابهاماتتان درباره مهاجرت به کشور مورد نظرتان برطرف می‌شوند.
البته خدمات افدل گروپ به این موارد ختم نمی‌شوند! با مراجعه به اینستاگرام تیم ما می‌توانید اطلاعات بیشتری درباره خدمات متنوع ما کسب کنید. صفر تا صد کارهای مهاجرتی خود را به ما بسپارید و مطمئن باشید که ضرر نمی‌کنید.

پس از همین الان چمدان‌های خود را ببندید! شما تا رسیدن به رویاهایتان تنها یک تماس فاصله دارید.

ما در مهارت هایمان حرفه ای هستیم

بیش از 3000 مشتری به ما اعتماد کردند

0 +
سال فعالیت
0 +
ویزای صادر شده
0 +
مشتری
0 +
مشاوره رایگان

همکاران ما