خرید فرانچایز در کانادا (6برند محبوب)+سرمایه گذاری در کانادا

خرید فرانچایز در کانادا

خرید فرانچایز در کانادا؛ آغاز یک بیزینس با ریسک کمتر!

آیا چیزی درمورد خرید فرانچایز در کانادا می‌دانید؟ از آنجایی که شروع یک کسب‌وکار جدید می‌تواند دشوار و چالش‌برانگیز باشد، خرید فرانچایز در کانادا می‌تواند به عنوان یک گزینه جذاب و کم ریسک در اولویت افرادی که قصد مهاجرت به این کشور را دارند قرار بگیرد.

شماره تماس موسسه مهاجرتی افدل

درواقع گرفتن حق امتیاز یک کسب و کار در کانادا به جای شروع یک بیزینس کاملاً جدید راه ساده‌تری برای ورود به بازار کار کانادا و مهاجرت به این کشور است؛ اما به شرطی که به خوبی با اصول و شرایط خرید فرانچایز آشنایی داشته و کسب و کار‌های مناسب و سودآوری را برای خرید انتخاب کنید.

اگر تجربه‌ای در خرید فرانچایز ندارید و نمی‌دانید در این زمینه لازم است چقدر هزینه کنید، تا انتهای این مطلب همراه ما باشید.

خرید فرانچایز در کانادا

فرانچایز چیست؟

آیا قصد دارید رئیس خودتان باشید و کسب و کارتان را استارت بزنید؛ اما مطمئن نیستید که از کجا شروع کنید یا نمی‌دانید چگونه باید مشتری جذب کرده و برای فروش کالا‌ها و خدمات خود تبلیغات کنید؟ یکی از بهترین راه‌حل‌ها برای رفع چنین مشکلاتی خرید فرانچایز در کانادا یا به عبارت دیگر استفاده از کسب و کار‌های فرانچایز است.

شماره تماس موسسه مهاجرتی افدل

فرانچایز (Feranchise) شیو‌ه‌ای از توسعه کسب و کار است که در آن صاحب یک کسب و کار که فرانچایزر یا امتیاز دهنده نامیده می‌شود حق راه اندازی یک کسب و کار را به شخص امتیاز گیرنده یا فرانچایزی می‌دهد؛ البته این کسب و کار با نام تجاری شرکت و به شیوه و سبک آن اداره خواهد داشت.

به بیان ساده‌تر شما با اخذ مجوز خرید فرانچایز در کانادا می‌توانید شعبه‌ای از برند معتبر تأسیس کرده و با این کار به سوددهی بالایی برسید. برای مثال شرکت مک دونالد یکی از کسب و کار‌های فرانچایزی معروف در دنیا است که در سراسر جهان می‌توان نمونه‌ای از آن را یافت.

خرید فرانچایز در کانادا یک رابطه بیزینسی همه‌جانبه بوده و تنها به رابطه‌ای میان خریدار و فروشنده محدود نمی‌شود. این رابطه به صورت قرارداد شکل می‌گیرد و تا مدت زمان معینی از ۵ سال تا ۲۰ سال ادامه پیدا می‌کند و قابل تمدید است.

 

 

در طول مدت این قرارداد شرکت نمایندگی یا فرانچایزی برای بهرهمندی از دسترسی مستمر به سیستم تجاری، بازاریابی شرکت مرکزی و خدمات اموزشی معمولاً باید هزینه‌ای را به شرکت مادر یا امتیاز دهنده پرداخت کند.

فرانچایز در کانادا

 

 

مزایا و معایب خرید فرانچایز در کانادا

اگر تصمیم گرفته‌اید که برای ایجاد کسب و کار در کانادا از طریق خرید فرانچایز اقدام کنید، باید مزایا و معایب این روش سرمایه گذاری را به خوبی بشناسید. خرید فرانچایز در کانادا می‌تواند مزایای بسیاری‌ به همراه داشته باشد که نمی‌توان آن‌ها را انکار کرد. از مهم‌ترین مزایای خرید فرانچایز در کشور کانادا باید به موارد زیر اشاره کنیم:

 • ریسک پایین: در روش فرانچایز امکان مدیریت ریسک تا حد زیادی وجود دارد؛ زیرا صاحبان اصلی برند منابع و فرایند‌هایی را برای کمک به کاهش مشکلات کارکنان و شرکت خود در نظر می‌گیرند و درنهایت داشتن فرانچایز به نسبت کسب و کار‌های نوپا از ریسک کمتری برخوردار خواهد بود.
 • فرصت رشد و پیشرفت: با خرید فرانچایز‌ها فرصت رشد کسب و کار در آن صنعت وجود دارد؛ زیرا از قبل تقاضا در بازار برای دریافت خدمات و محصولات وجود داشته و این تقاضا می‌تواند افزایش پیدا کند.
 • هزینه کمتر: هرچند برای خرید فرانچایز باید بودجه لازم برای پوشش مشارکت شخصی و سرمایه گذاری‌ داشته باشید؛ اما هزینه‌های باز کردن یک مکان جدید و شروع کسب و کار موردنظر بر عهده صاحب برند است و کسب و کار‌های فرانچایزی نسبت به کسب و کار‌های جدید نیازمند هزینه کمتری هستند.
 • آماده بودن زیرساخت‌ها و فرایند‌های داخلی: صاحبان کسب و کار‌های اصلی از قبل پرسنل خود را برای مدیریت فعالیت‌ها استخدام کرده، زیرساخت‌ها مهیا شده و فرایند‌های داخلی و آموزش کارکنان کاملاً استاندارد سازی شد‌ه‌اند؛ از این رو شما با خرید امتیاز این برند‌ها نیازی به توسعه این موارد نخواهید داشت.
 • نفوذ آسان‌تر به بازار: از مهم‌ترین مزایای خرید فرانچایز در کانادا باید به این موضوع اشاره کنیم که برند‌های دارای علامت تجاری محبوبیت تثبیت شد‌ه‌ای میان مشتریان دارند و شما با دریافت حق امتیاز این کسب و کار‌ها می‌توانید مشتریان را با نام تجاری آن برند راحت‌تر جذب کنید.
 • شهرت برند و عدم نیاز به برندسازی: کسب و کار‌های کوچکی که شروع به فعالیت می‌کنند، باید انرژی، سرمایه و زمان بسیاری را برای تبلیغات و جذب مشتری اختصاص دهند؛ اما فرانچایز‌ها این مشکل را ندارند و در ابتدا تحت عنوان یک برند معروف کار می‌کنند و مشتری‌های خود را از قبل آغاز فعالیت دارند.

 

فرانچایز‌ها به علت داشتن برند شناخته شده و نفوذ راحت در بازار، سود و منفعت بسیاری در زمان راه اندازی خواهند داشت و برخلاف کسب و کار‌های جدید در مدت زمان کمی‌ به سوددهی قابل توجهی می‌رسند.

 

خرید فرانچایز در کانادا

خرید فرانچایز در کانادا علاوه بر مزایای قابل توجهی که دارند از یک سری معایب نیز برخوردار است که بهتر است برای تصمیم گیری بهتر برای خرید فرانچایز‌ از آن‌ها اطلاع داشته باشید.

معایب خرید فرانچایز در کشور کانادا به شرح زیر است:

 • تقسیم سود کسب و کار با صاحب اصلی برند: شما با خرید فرانچایز و دریافت حق امتیاز یک برند تجاری موظف هستید درصدی از درآمد حاصل از فروش خود را به شرکت اصلی آن برند پرداخت کنید.
 • آسیب دیدن شهرت نمایندگی با عملکرد نامناسب دیگر شعب: اگر بعضی از نمایندگی‌های برند موردنظر کار خود را به درستی انجام ندهند و خدمات یا محصولات نامناسبی ارائه دهند، این موضوع روی شهرت نمایندگی شما نیز تأثیرگذار خواهد بود.
 • محدودیت در انتخاب مکان فروش محصولات و تأمین کننده‌ها: معمولاً اینکه چه محصولاتی در نمایندگی فروخته شود، شعبه در کجا دایر شود و از کدام تأمین کننده‌ها استفاده شود، توسط صاحب اصلی بیزینس تعیین می‌شود.
 • محدود شدن خلاقیت: توجه داشته باشید طبق قراردادی که بین شما و صاحب برند تجاری بسته می‌شود، شما باید در اداره کردن کسب و کار موردنظر طبق اصول و مدل بیزینسی شرکت مادر پیش بروید.
 • احتمال عدم تمدید قرارداد: در پایان مدت قرارداد بین امتیاز گیرنده و امتیاز دهنده ممکن است صاحب برند تمایلی به تمدید قرارداد نداشته باشد.

شرایط خرید فرانچایز در کانادا

شرایط خرید فرانچایز در کانادا

شما برای خرید فرانچایز در کانادا باید یک سری شرایط مهم داشته باشید تا با درخواست شما موافق شده و بتوانید شعبه‌ای از یک کسب و کار شناخته شده و معتبر را در کانادا راه اندازی کنید.

به طور کلی اصلی‌ترین شروط خرید فرانچایز در کشور کانادا شامل موارد زیر هستند:

 • برخورداری از سرمایه کافی برای خرید فرانچایز (بنا به نوع کسب و کار متفاوت است)
 • مالکیت بیش از ۵۰ درصد فرانچایز خریداری شده
 • ارائه بیزینس پلن یا طرح تجاری
 • تجربه و مهارت بالا در امر مدیریت
 • داشتن سلامت جسمانی
 • گواهی عدم سوءپیشینه
 • عدم نیاز به مدرک زبان (البته شما باید بتوانید صاحب برند را قانع کنید که مهارت زبانی لازم برای ارتباط با کارمندان و درک موضوعات تخصصی کار را دارید)

چگونه در کانادا فرانچایز بخریم؟

خرید فرانچایز در کانادا

اگر به این نتیجه رسیده‌اید که خرید فرانچایز در کانادا برای شما انتخاب درست و سودآوری است، لازم است مراحل خرید کسب و کار فرانچایزی را بشناسید.

مرحله اول؛ از انگیزه خود برای خرید فرانچایز مطمئن شوید

لازم است بدانید مالک فرانچایز شدن مسئولیت و تعهد بزرگی است و شما قبل از خرید باید به خوبی درمورد دلایل خود برای تمایل به این کار فکر کنید. اگر بر این باور هستید که صاحب فرانچایز بودن راحت‌تر از مالکیت دیگر کسب و کار‌ها است، باید بدانید اداره هر کسب و کاری چالش‌ها و سختی‌های خود را دارد.

مرحله دوم؛ درمورد فرانچایز مناسب خودتان تحقیق کنید

تنها اینکه فرانچایزی محبوب و پرطرف‌دار است لزوماً به این معنی نیست که برای شما مناسب است و باید در این زمینه کاملاً تحقیق کرده و حساب شده پیش بروید. توصیه می‌کنیم حتماً معیار‌های زیر را درمورد فرانچایز موردنظرتان بررسی کنید:

 • بازار در حال رشد
 • میزان رقابت محلی
 • فرصت‌هایی به منظور افزایش فروش محصولات و خدمات
 • حمایت و پشتیبانی مناسب توسط دفتر مرکزی
 • سابقه فروش عالی و سودآور

مرحله سوم؛ روند درخواست خود را شروع کنید

در این مرحله از خرید فرانچایز در کانادا باید برای اخذ نمایندگی برند موردنظرتان درخواست دهید که در این زمینه وجود یک وکیل باتجربه می‌تواند کمک بسیاری به شما کند.

فرانچایزر یا مالک برند شرایط شما را از جهات زیر مورد بررسی قرار می‌دهد:

 • وضعیت مالی شما را بررسی می‌کنند تا اطمینان حاصل کنند از سرمایه و تمکن مالی کافی برای راه اندازی شعبه برخوردار هستید.
 • مکانی که قرار است نمایندگی در آن جا دایر شود را تجزیه و تحلیل می‌کنند.
 • سوابق کاری، تحصیلی و دلایل شما برای شروع کسب و کار ارزیابی می‌کنند.
 • باید به این پرسش پاسخ دهید که چرا به فرانچایز این برند علاقه‌مند هستید و چقدر از آن شناخت دارید؟

مرحله چهارم؛ با مالک برند مصاحبه کنید

بعد از اینکه بررسی‌های اولیه انجام شد، نوبت به انجام مصاحبه میان مالک برند و متقاضی خرید فرانچایز می‌رسد. در این جلسه هر دو طرف می‌توانند بهتر یکدیگر را بشناسند و شما می‌توانید قبل از اینکه متعهد به خرید فرانچایز شوید، تمامی‌ سؤالات و ابهامات خود را در این زمینه مطرح کنید.

مرحله پنجم؛ برای تأمین مالی کسب و کارتان اقدام کنید

اگر از سرمایه کافی برای خرید فرانچایز در کانادا برخوردار نیستید، می‌توانید از منابعی همچون دولت فدرال، بانک‌ها و دیگر نهادهای مربوطه کمک گرفته و درخواست وام بدهید.

مرحله ششم؛ با صاحب برند قرارداد ببندید

حتماً در این مرحله مفاد قرارداد را به صورت کامل مطالعه کنید. محتوای قرارداد‌ها معمولاً گیج کننده و طولانی هستند و به منظور جلوگیری از اشتبا‌هات احتمالی بهتر است در این زمینه و قبل از امضای قرارداد با یک وکیل مجرب و متخصصان شرکت مهاجرتی در کانادا مشورت کنید.

مرحله هفتم؛ مکان کسب و کار را اجاره یا خریداری کنید

شما باید از قبل شهر محل کسب و کار خود را انتخاب کرده و در این مرحله مکانی را در آن شهر خریداری کرده یا اجاره کنید و نمایندگی فرانچایز خود را به راه بیندازید.

مرحله هشتم؛ آموزش و پشتیبانی موردنیاز را دریافت کنید

زمانی که شما در حال ورود به یک برند تجاری معتبر و اخذ نمایندگی هستید، باید از سوی دفتر مرکزی آموزش‌هایی در این زمینه‌ها در اختیار شما قرار داده ‌شوند:

 • نحوه فروش و محل خرید خدمات و محصولات
 • برندسازی
 • تکنولوژی‌های پرداخت همچون پردازش کارت‌های اعتباری
 • استراتژی‌های فروش مخصوص این نوع کسب و کار
 • جایگاه محصول و نمایشگر‌های نقطه فروش در کسب و کار

شماره تماس موسسه مهاجرتی افدل

 

سؤالات متداول

۱. هزینه خرید فرانچایز در کانادا چقدر است؟

هزینه خرید فرانچایز در استان‌های مختلف کانادا متفاوت است.

۲. آیا درصدی از فروش فرانچایز به صاحب اصلی برند تعلق می‌گیرد؟

بله یکی از شرایط اخذ امتیاز برند‌ تقسیم سود با شرکت اصلی است.

۳. خرید فرانچایز چه کسب و کار‌هایی در کانادا بهتر است؟

فست‌فودها، فروشگاه‌های مواد غذایی، مراکز زیبایی، رستوران‌ها و غیره

برند‌های برتر فرانچایز در کانادا برای خرید

برند‌های برتر فرانچایز در کانادا

حال که با مراحل خرید فرانچایز در کانادا آشنا شده‌اید، لازم است ۶ فرانچایز برتر در کانادا را بشناسید و بدانید سرمایه گذاری و فعالیت در چه کسب و کار‌هایی در این کشور می‌تواند برای شما سوددهی بالایی داشته باشد. کسب و کاری برای خرید فرانچایز مناسب است که صرف نظر از نوع محصولات و خدمات سابقه موفقی داشته باشد.

برند Tim Hortons

این برند یکی از معروف‌ترین برند‌های کانادایی در جهان است که به عنوان بزرگ‌ترین فرانچایز در این کشور نیز شناخته می‌شود. به جرئت می‌توان این غول کافی شاپ را به عنوان یکی از سودآورترین فرانچایز‌های کانادا معرفی کرد.

برای اخذ نمایندگی Tim Hortons باید ۵۰۰۰۰۰ دلار دارایی خالص و مبلغ ۱۰۰۰۰۰ دلار برای سرمایه گذاری در اختیار داشته باشید.

برند Canada Bread

این برند صاحب بزرگ‌ترین فعالیت‌های نانوایی در کانادا است و در ۳۲ کشور در سراسر دنیا فعالیت می‌کند. برای فرانچایز شدن با این کسب و کار باید از طریق شعبه کانادا تحت عنوان Bimbo Canada اقدام کنید. اخذ نمایندگی این برند به حداقل ۳۰۰۰۰ دلار پول نقد نیاز دارد که بسته به مکان کسب و کار ممکن است به ۳۰۰۰۰۰ دلار نیز برسد.

برند Mr.Lube Canada

یکی از بهترین گزینه‌ها برای خرید فرانچایز در کانادا برند Mr.Lube Canada است که در صنعت خودرو فعالیت داشته و در سال ۱۹۶۷ تأسیس شده است. این برند هم اکنون بیش از ۴۸۰ نمایندگی در کانادا دارد. سرمایه لازم برای گرفتن نمایندگی این برند سهام نقدی بیش از ۸۰۰۰۰۰ دلار است.

برند Boston Pizza

این برند برای نخستین بار در سال ۱۹۶۴ در کانادا افتتاح شد و از آن زمان تابه‌حال توانسته است بیش از ۳۹۰ نمایندگی در سراسر کانادا دایر کند. این رستوران و بار پرطرف‌دار در کانادا را همه افراد به عنوان یک غذاخوری غیررسمی‌ در کشور می‌شناسند.

بوستون پیتزا از سودآورترین فرانچایز‌ها در کانادا است و به طور متوسط فروش ناخالص هریک از نمایندگی‌های آن به ۸/۲ میلیون دلار می‌رسد.

برند Pet Valu

این برند از پرسودترین فرانچایز‌ها در کانادا از نظر صنعت حیوانات خانگی است که توصیه می‌کنیم اگر به این حوزه علاقه دارید در زمینه خرید فرانچایز در کانادا Pet Valu را از دست ندهید. این برند از ۳۶۰ نمایندگی در کانادا برخوردار است و برای دریافت حق امتیاز این برند باید ۳۰۰۰۰۰ الی ۶۰۰۰۰۰ دلار سرمایه داشته باشید.

از این رو انتظار می‌رود نمایندگی‌های واجد شرایط از حداقل دارایی خالص ۴۰۰۰۰۰ دلار و دارایی‌های نقدی ۳۰۰۰۰۰ دلار برخوردار باشند تا بتوانند برای مشارکت با این برند در نظر گرفته شوند.

برند Pizza Pizza

برند پیتزا – پیتزا از سال ۱۹۶۷ فعالیت خود را در زمینه فروش پیتزا‌های بسیار خوشمزه و لذیذ آغاز کرده است. در حال حاضر این شرکت از ۷۵۰ نمایندگی در سراسر نقاط کانادا برخوردار است. برای افتتاح فرانچایز این برند باید حداقل ۱۰۰۰۰۰ دلار یا بیشتر پول نقد داشته باشید.

هزینه خرید فرانچایز در کانادا

هزینه خرید فرانچایز در کانادا

متوسط سرمایه لازم برای خرید فرانچایز در کانادا بین ۵۰۰۰۰ الی ۵۰۰۰۰۰ دلار است که میزان دقیق آن به بزرگی یا کوچکی کسب و کار و صنعت آن فرانچایز بستگی دارد. اگر قصد دارید در کانادا کسب و کار فرانچایز راه اندازی کنید باید چندین هزینه را در نظر بگیرید.

بخشی از این هزینه‌ها به صاحب برند تجاری داده می‌شود که شامل هزینه حق استفاده از امتیاز برند، هزینه آموزش، هزینه پشتیبانی، بازاریابی و درصدی از درآمد حاصل از فروش آن کسب و کار است. بخش دیگری از هزینه‌ها نیز به سرمایه گذاری برای راه اندازی کسب و کار موردنظر مربوط می‌شود.

از این قبیل هزینه‌ها باید به هزینه خرید مواد اولیه، استخدام کارکنان، خدمات حقوقی و حسابداری، خرید لوازم و تجهیزات، بیمه و غیره اشاره کنیم. در ادامه شرایط خرید فرانچایز در کانادا را به تفکیک استان‌های این کشور در اختیارتان قرار خواهیم داد تا با شناخت هرچه بیشتر برای آغاز یک کسب و کار فرانچایزی اقدام کنید.

نام استان حداقل میزان سرمایه گذاری دارایی خالص
مانیتوبا ۲۵۰۰۰۰ دلار برای شهر وینپیگ و ۱۵۰۰۰۰ دلار برای دیگر مناطق ۵۰۰۰۰۰ دلار
بریتیش کلمبیا ۲۰۰۰۰۰ دلار ۶۰۰۰۰۰ دلار
نیوبرانزویک ۲۵۰۰۰۰ دلار ۶۰۰۰۰۰ دلار
نیوفاندلند و لابرادور ۲۰۰۰۰۰ دلار ۶۰۰۰۰۰ دلار
سرزمین‌های شمال غربی ۳۰۰۰۰۰ دلار ۵۰۰۰۰۰ دلار
نوا اسکوشیا ۱۵۰۰۰۰ دلار ۶۰۰۰۰۰ دلار
کبک ۳۰۰۰۰۰ دلار برای شهر مونترال و ۲۰۰۰۰۰ دلار برای دیگر مناطق ۹۰۰۰۰۰ دلار
جزیره پرنس ادوارد ۶۰۰۰۰۰ دلار
ساسکاچوان ۳۰۰۰۰۰ دلار ۵۰۰۰۰۰ دلار
یوکان ۳۰۰۰۰۰ دلار ۵۰۰۰۰۰ دلار
انتاریو ۶۰۰۰۰۰ دلار برای شهر تورنتو و ۲۰۰۰۰۰ دلار برای دیگر مناطق ۸۰۰۰۰۰ دلار برای مرکز تورنتو و ۴۰۰۰۰۰ دلار برای خارج از آن

 

خرید فرانچایز در کانادا چقدر طول می‌کشد؟

از زمان جستجو برای پیدا کردن فرانچایز مناسب تا خرید آن حدوداً به ۳ الی ۴ ماه زمان نیاز است. قبل از باز کردن در‌های شرکت رو به خریداران نیز ۲ الی ۶ ماه دیگر برای آماده سازی کسب و کارتان لازم دارید. همچنین اخذ ویزای ورک پرمیت کانادا نیز با خرید فرانچایز بین ۴ الی ۸ ماه طول می‌کشد.

چگونه با خرید فرانچایز در کانادا اقامت دائم بگیریم؟

اگر دلتان می‌خواهد کسب و کار امن و مطمئنی در کانادا داشته باشید که هم به کمک آن درآمد زایی کرده و هم بتوانید اقامت دائم این کشور را دریافت کنید، انتخابی بهتر از خرید فرانچایز در کانادا نخواهید داشت. لازم است بدانید خرید فرانچایز در زیر گروه برنامه IMP کانادا قرار داشته و جزو ویزا‌های گروه C11 است.

برنامه IMP یا جابه‌جایی بین‌المللی برنامه‌ای است  که به کارفرمایان کانادایی اجازه می‌دهد تا بر اساس ویزای کار موقت نیرو‌های کار خارجی را در این کشور استخدام کنند. این نوع ویزا مبتنی بر منفعت عمده است یعنی خرید فرانچایز باید برای دولت کانادا منفعت اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی داشته باشد.

پیش از اینکه به مراحل اخذ اقامت کانادا از طریق خرید فرانچایز بپردازیم لازم است شما را با دسته بندی کسب و کار‌ها در کانادا آشنا کنیم. به طور کلی کسب و کار‌ها بر اساس بزرگ یا کوچک بودن در دو دسته مختلف قرار می‌گیرند:

 • بیزینس کوچک: اگر در خرید فرانچایز در کانادا کسب و کار‌های کوچک را انتخاب کنید که تنها مالک و گرداننده آن خودتان باشید و کارمندی هم نداشته باشید، در دسته خود اشتغال‌ها یا Self-employed قرار خواهید گرفت.
 • بیزینس بزرگ: اگر کسب و کاری که خریداری می‌کنید از مالک، مدیر اجرایی و کارمند برخوردار باشد و خود شما به عنوان مالک و مدیر اجرایی مجموعه فعالیت داشته باشد، در دسته دوم یعنی کارآفرینان (Entrepreneurs) قرار می‌گیرید.

درواقع شما با خرید فرانچایز در کشور کانادا جزو دسته دوم طبقه بندی می‌شوید که در مقایسه با دسته اول از امتیازات مهاجرتی بیشتری برخوردار است. درمورد مراحل مهاجرت با خرید فرانچایز در کانادا باید بدانید بعد از مشخص شدن فرانچایز و خرید امتیاز آن، تنها کافی است مدارک موردنیاز را تکمیل کرده و برای اخذ ویزای کار اقدام کنید.

بعد از دریافت ویزای کار و مهاجرت به کانادا باید کسب و کار خود را به راه انداخته و بعد از یک سال فعالیت مدیریتی از طریق سیستم اکسپرس اینتری برای دریافت اقامت دائم کانادا اقدام کنید. سیستم اکسپرس اینتری یکی از راه‌های مهاجرت سریع به کانادا بوده که از چند برنامه مهاجرتی مختلف برخوردار است.

یکی از این برنامه‌ها، برنامه تجربه کانادایی است که برای افرادی که از حداقل یک سال سابقه کار در کانادا برخوردار هستند در نظر گرفته شده است.

شما به کمک برنامه تجربه کانادایی می‌توانید در حدود ۶ ماه اقامت دائم کانادا را دریافت کنید. همچنین از آنجایی که خرید فرانچایز در کانادا جزو بیزینس‌های بزرگ است، در این برنامه ۲۰۰ امتیاز به مجموع امتیازات شما افزوده خواهد شد.

توجه کنید سابقه کار یک‌ساله (۳۰ ساعت در هفته به صورت تمام وقت) را باید حداکثر ۳ سال قبل از درخواست اقامت کسب کرده باشید. اخذ اقامت از این طریق نیازمند مدرک زبان (نمره آیلتس جنرال ۶)، گواهی ارزیابی مدرک تحصیلی ،مدارک تمکن مالی، گواهی عدم سوءپیشینه و غیره است.

شماره تماس موسسه مهاجرتی افدل

افدل گروپ؛ انتخابی مطمئن برای امور مهاجرتی کانادا

اگر تصمیم گرفته‌اید به جای اینکه از صفر برای ایجاد یک کسب و کار جدید در کانادا اقدام کنید، فرانچایز کسب و کار‌های پرسود در کانادا را بخرید، مطمئناً در این زمینه به مشورت با متخصصان مجرب و حرفه‌ای که تسلط بالایی بر بازار کار کانادا دارند نیاز خواهید داشت.

از این رو مشاوران تیم افدل گروپ با داشتن تجربه و دانش چندین ساله آماده هستند تا برای خرید فرانچایز در کانادا و دیگر امور سرمایه گذاری در کانادا، مهاجرت به کانادا و غیره همراه شما بوده و فرایند اخذ ویزای سرمایه گذاری کانادا، ویزای موقت کاری کانادا و ویزای خانواده کانادا برای شما سریع‌تر کنند.

علاوه بر این شما می‌توانید در زمینه اخذ انواع ویزای کانادا همچون ویزای تحصیلی کانادا، ویزای توریستی کانادا و غیره روی کمک کارشناسان باسابقه افدل گروپ حساب باز کنید.

 

سخن پایانی

خرید فرانچایز در کانادا یکی از بهترین شیوه‌های مهاجرت به این کشور است که سختی‌ها و چالش‌های ایجاد یک کسب و کار نوپا در کانادا را ندارد و شما می‌توانید به کمک این روش سریع‌تر به بازار کار این کشور وارد شوید. شما با خرید فرانچایز می‌توانید در مدت زمان کوتاهی سود و بهره بالایی را تجربه کنید.

از این رو ما در این مطلب به هرآنچه لازم است پیش از خرید فرانچایز در کانادا و مهاجرت سرمایه گذاری به کانادا از طریق فرانچایز بدانید پرداختیم تا در این زمینه به بهترین نحو تصمیم گرفته و کسب و کاری سودآور در کانادا به راه بیندازید.

 

سؤالات متداول

۱. آیا با خرید فرانچایز در کانادا می‌توان اقامت دائم گرفت؟

شما با خرید فرانچایز و گذراندن مراحل می‌توانید از طریق برنامه تجربه کانادایی برای اخذ اقامت اقدام کنید.

۲. دریافت مجوز کار از خرید فرانچایز در کانادا چقدر طول می‌کشد؟

۴ الی ۸ ماه

۳. به‌صرفه‌ترین استان کانادا برای خرید فرانچایز کدام است؟

استان نوا اسکوشیا با سرمایه گذاری ۱۵۰۰۰۰ دلاری

 

سایر مقالات:

همه چیز درباره مهاجرت کاری به کانادا 2024+ بدون مدرک زبان!
اخذ اقامت کاری دائم کانادا با 5 روش مختلف برای ایرانیان
مهاجرت کاری استان های کانادا برای ایرانیان + 12 فرصت استثنایی و عالی

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *