آشنایی با 7 مورد از انواع ویزای استرالیا برای ایرانیان

ویزای استرالیا

انواع ویزای استرالیا را بشناسید!

آیا به دنبال اخذ ویزای استرالیا هستید؟ ویزای کشور استرالیا یکی از معتبرترین ویزاهای جهان است که به دلیل سبک زندگی پیشرفته، فرصت شغلی متنوع با درآمد بالا، تورم پایین، اقتصاد قوی و استاندارد بالای زندگی که دارد، از طرف مهاجران مورد توجه قرار گرفته است.

با وجود این مزایا، شما به چه علت کشور استرالیا را برای مهاجرت انتخاب کرده‌اید؟ علی رغم هر دلیلی که دارید، باید از مشاوره ویزای استرالیا درباره شرایط ویزای استرالیا کمک بگیرید تا در این مسیر با موانع سخت برخورد نکنید. به همین منظور همراه ما باشید تا درباره صفر تا صد ویزای کشور استرالیا صحبت کنیم.

انواع ویزای استرالیا

انواع ویزای استرالیا

به نظر شما کشور استرالیا چند نوع ویزا دارد؟ هدف شما در سفر به استرالیا مهم نیست؛ در کل باید برای ورود به خاک این کشور ویزای آن دریافت کنید. در واقع ویزا حکم کلید و اجازه ورود شما به مکانی را دارد. کشور استرالیا ویزاهای متنوعی دارد؛ در ادامه درباره متداول‌ترین آن‌ها صحبت می‌کنیم.

 

شماره تماس موسسه مهاجرتی افدل

کشور استرالیا بیش از ۱۵۰ نوع ویزا دارد که هر یک از آنها متناسب با یک متقاضی است و ممکن است که برای یک متقاضی دیگر کارآمد نباشد و با ویزای درستی وارد استرالیا نشود.

ویزای تحصیلی استرالیا

یکی از مهم‌ترین و پرمخاطب‌ترین ویزاهای استرالیا، ویزای تحصیلی است که عده زیادی از مهاجران به دنبال آن هستند. ملبورن و سیدنی که از بزرگ‌ترین شهرهای استرالیا هستند، از لحاظ موسسه‌های آموزشی در سطح خوبی قرار می‌گیرند. برخی از دانشگاه‌های استرالیا در فهرست ۱۰۰ دانشگاه برتر جهان قرار می‌گیرند.

ویزای تحصیلی استرالیا

کیفیت آموزش در استرالیا بسیار بالا است و مسئولین کشور توجه ویژه‌ای به بخش آموزش و پرورش دارند. مدارک تحصیلی استرالیا در تمامی کشورهای جهان اعتبار دارد؛ به همین دلیل سالیانه دانشجویان بین‌المللی زیادی را از طریق ویزای استرالیا به خود جذب می‌کنند.

متقاضیان از ۶ سال به بالا می‌توانند برای این ویزا اقدام کنند. مدت زمان این ویزا تا ۵ سال ادامه دارد؛ البته به طول دوره تحصیل متقاضی بستگی دارد. هزینه ویزای تحصیلی استرالیا حدود ۶۲۰ دلار است. یکی از امتیازات برتر این ویزا در استرالیا اجازه بردن همراه است.

در سال ۱۹۹۵ سیستم آموزشی استرالیا به دلیل ساختار مدارک خود در بین دانشجویان محبوبیت زیادی را جذب کرد. این سیستم طبق استانداردهای جهانی طراحی شده است. رشته‌های حسابداری، روان‌شناسی، مهندسی پزشکی، معماری، علوم کشاورزی، مدیریت گردشگری و آمار از جمله بهترین رشته‌های تحصیلی در استرالیا هستند که متقاضیان زیادی دارند.

دانشگاه ملبورن، دانشگاه نیو ساوت ولز، دانشگاه سیدنی، دانشگاه مک کواری، دانشگاه ولونگونگ و دانشگاه سلطنتی فناوری ملبورن از بهترین دانشگاه‌های استرالیا هستند که در رنکینگ جهانی رتبه خوبی را به خود اختصاص داده‌اند.

شماره تماس موسسه مهاجرتی افدل

ارائه مدرک زبان در ویزای استرالیا بسیار مهم است؛ پس حتماً قبل از مهاجرت فکری برای این موضوع بکنید. بعد از اتمام تحصیل خود باید خاک کشور استرالیا را ترک کنید؛ زیرا این نوع ویزا برای مدت زمانی کاربرد دارد که در این کشور مشغول به تحصیل هستید.

ویزای تحصیلی نیز به ۳ نوع تقسیم می‌شود که عبارت‌اند از:

 • ویزای ۴۰۷ استرالیا که یک ویزای آموزشی است.
 • ویزای ۵۰۰ استرالیا که مخصوص دانشجو است.
 • ویزای ۵۹۰ استرالیا که به همراه دانش آموز یا همان والدین تعلق می‌گیرد.

ویزای سرمایه گذاری استرالیا

ویزای سرمایه گذاری استرالیا

آیا مایل به راه اندازی کسب و کار در استرالیا هستید؟ برای این کار باید ویزای سرمایه گذاری کشور استرالیا را اخذ کنید. این ویزا یکی از مهم‌ترین ویزای استرالیا است که موفقیت در اخذ آن به اقامت دائمی در استرالیا منجر می‌شود.

عدم نیاز به انتقال سرمایه، اخذ ویزا از طریق ارائه سابقه کسب و کار، عدم نیاز به مدرک و نمره زبان و نبودن هیچ‌گونه شرطی از مزایای ویزای سرمایه گذاری است. ویزای سرمایه گذاری کشور استرالیا به شاخه‌های متنوعی تقسیم بندی می‌شود که عبارت‌اند از:

 • ویزای سرمایه گذاری ۱۸۸ استرالیا
 • ویزای سرمایه گذاری ۱۳۲ استرالیا
 • ویزای سرمایه گذاری ۸۸۸ استرالیا
 • ویزای کارآفرینی استرالیا
 • ویزای سرمایه گذاری پرمیوم استرالیا

ویزای کاری استرالیا

یکی دیگر از راه‌های ورود به مهاجرپذیرترین کشور دنیا؛ یعنی استرالیا، ویزای توریستی است. در مؤسسه ویزای استرالیا این ویزا به ویزای ۱۸۹ معروف است. اگر موفق به دریافت این ویزا شوید؛ میتوانید به طور هم‌زمان در استرالیا مشغول به تحصیل و کار شوید و همچنین اقامت دائم در دست شماست.

کشور استرالیا از لحاظ تأمین نیروی کار ماهر در تنگنا قرار دارد؛ همچنین این کشور از لحاظ نرخ بیکاری و درصد تورم در جایگاه خوبی قرار گرفته است که همین موضوع استرالیا را به یکی از بهترین گزینه‌های مهاجرت تبدیل می‌کند و تقاضا را افزایش می‌دهد.

اقامت دائم، اجازه تحصیل، اجازه کار و درآمد زایی، بهره‌مندی از خدمات درمانی و بهداشتی، استفاده از خدمات بانکی و اعطای شناسنامه استرالیا به فرزندانتان از جمله ویژگی‌های بارز ویزای کاری هستند. برای درخواست این ویزا باید ۴۰۰۰ دلار خرج کنید.

چند مورد از مزایای ویزای کاری کشور استرالیا شامل موارد زیر هستند:

 • مدرک تحصیلی لیسانس
 • نمره آیلتس ۷.۵ به بالا
 • داشتن حداقل ۵ سال سابقه کاری
 • امتیازات مربوط به همسر و فرزند
 • سن کمتر از ۴۰ سال

ویزای توریستی استرالیا

اگر قصد سفر و بازدید از استرالیا را دارید، بهترین و سریع‌ترین ویزای برای شما ویزای توریستی است. قطعاً زیباترین قاره جهان، قاره استرالیا است که مملو از عجایب طبیعت و گونه‌های نایاب زیستی و گیاهی است. شما میتوانید با این ویزای استرالیا از این قاره زیبا بازدید کنید.

افرادی که قصد بازدید از اقوام، شرکت در سمینارهای آموزشی یا قرار کاری دارند، از ویزای توریستی استفاده می‌کنند. با این ویزای کوتاه مدت اجازه کار در استرالیا را ندارید؛ اما میتوانید به مدت ۳ ماه از خدمات مراکز آموزشی آن استفاده کنید.

مدت زمان این ویزای استرالیا از ۳ ماه تا ۱۲ ماه است. برای صدور این ویزا نیازی به مراجعه حضوری ندارید. شما میتوانید از طریق اینترنت برای این ویزا اقدام کنید. چاپ این ویزا نیز به صورت الکترونیکی انجام می‌شود. هزینه ویزای توریستی استرالیا ۱۳۵ دلار است.

شهروندان کشورهای آمریکا، کانادا، انگلیس، سوئیس، نروژ، ایسلند، نیوزلند، کره جنوبی، ژاپن، هنگ کنگ، موناکو و مالزی برای تفریح نیازی به دریافت ویزای توریستی کشور استرالیا ندارند. این افراد باید درخواست ویزای Electronic travel authority از سفارت دهند.

ویزای والدین استرالیا

والدین محترم! آیا خواهان زندگی در کنار فرزندان خود در کشورهای دیگر هستید؟ شما میتوانید از طریق ویزای والدین استرالیا برای اقامت خودتان اقدام کنید و بدون دردسر از تمامی خدمات شهروندی این کشور بهره ببرید. این روش یکی از امن‌ترین روش‌های مهاجرت برای والدین است.

ویزای والدین استرالیا

یک موضوع مهم در اینجا، این است که حتماً باید فرزند شما جزو شهروند دائمی کشور استرالیا محسوب شود تا بتوانید از این نوع ویزا استفاده کنید. ویزای والدین به ۶ نوع دسته بندی می‌شود که در ادامه درباره آن‌ها صحبت می‌کنیم:

 • ویزای ۱۰۳ استرالیا: در میان ویزاهای استرالیا، آخرین ویزایی که ساب کلاس کمتری دارد، ویزای ۱۰۳ است که قابلیت اقامت دائم دارد. هزینه این ویزای استرالیا در مقایسه با سایر ویزاها بسیار کمتر است؛ اما مدت زمان صدور این ویزا بسیار طولانی است و در برخی مواقع تا ۲۰ سال زمان می‌برد.
 • ویزای ۱۴۳ استرالیا: اگر به دنبال اقامت نامحدود در استرالیا هستید، ویزای ۱۴۳ استرالیا را انتخاب کنید. هزینه این ویزا برای بررسی مدارک بیشتر است؛ اما مدت صدور آن در مقایسه با ویزای ۱۰۳ و ۸۰۴ کمتر است. معمولاً این ویزا بین ۴۹ ماه تا ۵۵ ماه بررسی و اعلام می‌شود.
 • ویزای ۱۷۳ استرالیا: اغلب ویزاهای والدین صف انتظار طولانی دارند. ویزای ۱۷۳ جزو ویزاهای کوتاه مدت است که قابلیت تمدید ندارد. مدت زمان این ویزای استرالیا دو سال است.
 • ویزای ۸۰۴ استرالیا: شرایط ویزای ۸۰۴ استرالیا با شرایط ویزای ۱۰۳ تقریباً یکسان است. این ویزا پشتیبان قوانین بازنشستگی استرالیا است و به افراد بالای ۶۵ سال تعلق می‌گیرد. در این نوع ویزا فرزندان باید تعهدی مبنی بر حمایت والدین خود بدهند.
 • ویزای ۸۸۴ استرالیا: یکی دیگر از ویزاهای اقامت موقت، ویزای ۸۸۴ است که به مدت ۲ سال اعتبار دارد. برای این ویزا باید سن بازنشستگی را رد کرده باشید. معاینات پزشکی ویزای استرالیا برای این نوع ویزا ضروری است.
 • ویزای ۸۶۴ استرالیا: از اولین ویزاهای والدین در استرالیا است که به والدین بازنشسته‌ای که بیشتر از ۶۵ سال سن دارند، تعلق می‌گیرد.

شماره تماس موسسه مهاجرتی افدل

ویزای ازدواج استرالیا

آیا به عنوان همسر یک شهروند استرالیایی به دنبال ویزای کشور استرالیا هستید؟ اگر همسر شما مقیم کشور استرالیا است، می‌تواند برای اقامت دائم شما از طریق ویزای ازدواج اقدام کند؛ به طوری که مسیر مهارت شما آسان‌تر می‌شود و میتوانید به راحتی از خدمات شهروندی استرالیا استفاده کنید.

درباره ویزای ازدواج نکته مهمی وجود دارد که باید به آن توجه کنید. اینکه حتماً باید قبل از تشکیل پرونده به مدت ۱۲ ماه با همسر خود زندگی مشترک را شروع کرده باشید. شرایط برای دارندگان این ویزا بسیار آسان‌تر است؛ زیرا می‌توانند وارد باز کار در استرالیا شوند.

خدمات درمانی برای این دسته از مهاجران رایگان است و می‌توانند از مراکز آموزشی استرالیا استفاده کنند. با ویزای ازدواج به اقامت دائم دست پیدا می‌کنید و دیگر نیازی نیست که به فکر تمدید ویزا باشید.

ویزای استارتاپ استرالیا

در میان ویزاهای استرالیا، ویزایی وجود دارد که به افرادی که ایده خلاقانه و نوآورانه دارند، تعلق می‌گیرد. با این ویزا میتوانید به اقامت استرالیا دست پیدا کنید و تمامی خدمات شهروندی به شما ارائه می‌شود. البته ایده‌ای که به دولت ارائه می‌دهید، نباید تکراری باشد و از قبل در کشور استرالیا انجام شده باشد.

مدارک لازم برای ویزای استرالیا

مدارک لازم برای ویزای استرالیا

به نظر شما تکمیلی مدارک چه تأثیری بر روند صادر شدن ویزای کشور استرالیا دارد؟ مدارک از مهم‌ترین بخش‌های مهاجرت است و به هیچ عنوان نمی‌توان آن را انکار کرد. افرادی که موفق به مهاجرت شده‌اند، همیشه تأکید بسیاری بر تحویل به موقع مدارک به سازمان‌های مربوطه دارند.

طبیعتاً مدارک ویزاها با یکدیگر متفاوت هستند؛ اما به صورت کلی اشتراک‌هایی با همدیگر دارند. مدارک لازم برای ویزای استرالیا شامل موارد زیر می‌شوند:

 • پاسپورت معتبر متقاضی
 • تکمیل فرم‌های مربوط به مهاجرت
 • اصل و کپی مدارک هویتی
 • چند قطعه عکس ۳.۴
 • فیش‌های پرداخت هزینه
 • ارائه صورت حساب بانکی برای ضمانت
 • بلیت رفت و برگشت در صورت نیاز
 • اجاره نامه منزل
 • مدارک رزرو هتل برای ویزای توریستی
 • بیمه سلامت
 • سند ازدواج
 • دعوت‌نامه معتبر
 • گواهی‌های مربوط به اشتغال و تحصیل

سؤالات متداول

۱.‌ مدت اعتبار ویزای استرالیا چقدر است؟

۳ تا ۱۲ ماه

۲. ویزای استارتاپ چه نوع ویزایی است؟

به افرادی که ایده نوآورانه دارند، تعلق می‌گیرد.

۳. چه شرایطی برای ویزای کشور استرالیا وجود دارد؟

سن، هدف، سلامت جسمانی، شرایط مالی

شرایط دریافت ویزای استرالیا

شرایط دریافت ویزای استرالیا

چه شرایطی برای دریافت ویزای کشور استرالیا وجود دارد؟ امروزه استرالیا جزو کشورهای موفقی به حساب می‌آید که در زمینه جذب مهاجر به خوبی عمل کرده است؛ اما شرایط مهمی برای مهاجرت در نظر گرفته است که درباره آن صحبت می‌کنیم.

شرایط سنی

اولین فاکتور در هر زمینه‌ای سن داوطلب است. به احتمال زیاد می‌دانید که زمان در زندگی مهم‌ترین چیز است و اگر از دست برود، نمی‌توانید برای بازگشت آن کاری را انجام دهید. مهاجرت نیز از این موضوع جدا نیست و سن مخصوص به خود را دارد.

شما باید با توجه به سن خود ویزای متناسبی را انتخاب کنید. برای مثال ویزای تحصیلی برای فردی با ۵۰ سال سن مناسب نیست یا فردی که به دنبال کار می‌گردد، به دنبال سرمایه گذاری در استرالیا نیست.

شرایط مالی

آیا دولت برای ویزای استرالیا شرایط مالی را در نظر می‌گیرد؟ هر کشوری به فکر پیشرفت خود است؛ به همین منظور از افراد سرمایه دار استفاده می‌کند تا به این مهم دست پیدا کند. در نتیجه شما باید از شرایط مالی خوبی برخوردار باشید تا با رد درخواست مواجه نشوید.

هدف از مهاجرت

هدف در هر زمینه‌ای حرف اول را می‌زند. فردی که هدف و درخواست مشخصی دارد، نیمی از راه را رفته است. البته باید هدف با زمان‌بندی درست ترکیب شود تا به نتیجه دلخواه برسد.

شما باید هدف خود را مشخص کنید که آیا قصد اقامت موقت را دارید یا اقامت دائم؟ این تصمیم گیری به کار شما سرعت می‌بخشد و بهتر میتوانید عمل کنید.

وضعیت جسمانی

هیچ کشوری به دنبال جذب نیروی سالخورده و بیمار نیست؛ به همین دلیل استرالیا به این موضوع توجه زیادی می‌کند. شما باید قبل از دریافت ویزا آزمایش‌ها و تست‌های سلامت جسم را انجام دهید تا دولت استرالیا از عدم بیماری شما اطمینان حاصل کند. اگر دیگر شرایط مهم می‌توان به عدم سوءپیشینه متقاضی، نمره بالا در آیلتس و تافل اشاره کرد.

مراحل اخذ ویزای استرالیا

آیا با مراحل دریافت ویزای کشور استرالیا آشنایی دارید؟ این ویزا در سطح جهانی جزو باارزش‌ترین‌ها است و مراحل اداری در این کشور با دقت کامل انجام می‌شود. با دریافت این ویزا شما از امتیازات متنوعی برخوردار می‌شوید که به نفعتان است.

شما میتوانید به روش آنلاین برای ویزای این کشور اقدام کنید. البته در چند سال قبل مراحل اخذ ویزا به صورت کاغذی انجام می‌شد؛ اما از سال ۲۰۱۵ صدور برچسب ویزا برای پاسپورت متوقف شد و تمامی سابقه‌ها به سرویس Vevo منتقل شد.

مراحل اخذ ویزای استرالیا

برای درخواست آنلاین ویزای استرالیا باید یک حساب کاربری بسازید. سپس ویزای متناسب با شرایط زندگی خود انتخاب کنید. در مرحله بعدی فرم مختص به ویزا را تکمیل کنید. گام بعدی تهیه تمامی مدارک و ترجمه آن‌ها به زبان انگلیسی است.

بعد از تهیه مدارک، نوبت به بارگذاری مدارک در سایت مربوطه می‌رسد. بعد از بارگذاری باید هزینه‌های ویزا و کارهای مرتبط با آن را پرداخت کنید. شما میتوانید در این مرحله درخواست خود را ارسال و منتظر نتایج باشید.

برای آشنایی بهتر شما با مراحل درخواست ویزا، مراحل درخواست کاغذی ویزا یا درخواست حضوری را نیز توضیح می‌دهیم که شامل موارد زیر می‌شود:

 • ابتدا باید به صورت حضوری به شرکت VFS Global بروید.
 • در قدم بعدی مدارک را تحویل و انگشت نگاری برای ویزای استرالیا را انجام دهید.
 • فرم درخواست ویزا به شما تحویل داده می‌شود که باید تکمیل کنید.
 • در مرحله بعدی باید هزینه‌های مربوطه را پرداخت کنید.
 • درخواست شما برای بررسی به بخش مورد نظر منتقل می‌شود که باید تا زمان صدور ویزا منتظر بمانید.

چگونه ویزای استرالیا را پیگیری کنیم؟

ویزای استرالیا

اغلب مهاجران این سؤال را دارند که چگونه ویزای خود را پیگیری کنند؟ باید به این افراد گفت که درخواست ویزای شما به راحتی انجام می‌شود و شما میتوانید از صفر تا صد مراحل خبردار شوید.

اگر  ویزای خود را به صورت آنلاین انجام داده‌اید، باید از طریق ImmiAccount  ویزای خود را پیگیری کنید؛ اما اگر درخواست خود را به صورت حضوری در شرکت وی اف اس گلوبال ثبت کرده‌اید، باید از طریق سایت www.vfsglobal.com اقدام کنید.

بعد از اینکه وارد سایت شدید، باید نام و نام خانوادگی و شماره پیگیری خود را در قسمت مورد نظر وارد کنید.  بعد از تکمیل این قسمت باید منتظر بمانید تا نتیجه را به شما اعلام کنند.

دلایل ریجکتی ویزای استرالیا

درخواست ویزای کشور استرالیا و دریافت آن برای متقاضیان مهاجرت بسیار مهم است؛ اما هیچ تضمینی برای رسیدن به آن وجود ندارد؛ زیرا دلایلی وجود دارد که به ریجکت ویزای شما منجر می‌شود. آیا درباره این دلایل چیزی می‌دانید؟ برای آشنایی بهتر جدول زیر را مطالعه کنید.

شماره تماس موسسه مهاجرتی افدل

ویزای تحصیلی ویزای توریستی ویزای کاری
عدم صلاحیت علمی ارائه مدارک جعلی عدم ارائه درست مدارک
عدم تسلط در زبان انگلیسی عدم انجام معاینات پزشکی آپدیت نبودن مدارک
عدم انجام تست مدیکال داشتن سو سابقه وجود سابقه کیفری
ارائه نادرست مدارک تحصیلی عدم ارسال به موقع مدارک ارائه اطلاعات غلط
 داشتن سوءپیشینه تکمیل نبودن مدارک عدم ارائه فیش بانکی
عدم ارائه مدارک مبنی بر تمکن مالی عدم بودجه کافی برای برگشت به کشور مبدأ نداشتن سرمایه کاری

برای رفع ریجکتی ویزای استرالیا چه کنیم؟

ممکن است که ویزای شما به هر دلیلی ریجکت شود و این فکر را کنید که به آخر راه رسیدید و نمی‌توانید کاری برای رفع آن انجام دهید؛ اما شما میتوانید مراحلی را انجام دهید که کشور استرالیا در تصمیم خود تجدید نظر کند. این مراحل شامل موارد زیر می‌شود:

 • ابتدا در سایت رسمی Administrative Appeals Tribunal درخواست خود را ثبت کنید.
 • هزینه مربوط به تجدید نظر را در سایت پرداخت کنید.
 • درخواست شما بررسی و در طی روزهای آتی اعلام می‌شود.

شما به مدت ۲۸ روز بعد از اعلام ریجکت ویزا فرصت دارید تا برای تجدید نظر اعتراض کنید؛ در غیر این صورت ریجکتی شما در سایت ثبت و قطعی می‌شود. پرداخت هزینه تجدید نظر بر عهده متقاضی است؛ اگر درخواست تجدید نظر مثبت اعلام شود، ۵۰ درصد هزینه را به حساب متقاضی برگشت می‌دهند.

در مواقعی که نتیجه تجدید نظر منفی اعلام می‌شود؛ سازمان مربوطه موظف است که هزینه را به صورت کامل به فرد پرداخت کند.

هزینه ویزای استرالیا

هزینه ویزای استرالیا

میزان هزینه ویزاهای استرالیا به چه عواملی بستگی دارد؟ قطعاً می‌دانید که هزینه‌های ویزا با توجه به عواملی تعیین می‌شود؛ اما در حالت کلی به نوع ویزا، مدت اقامت و نحوه درخواست شما بستگی دارد. در جدول زیر لیستی از قیمت‌های ویزای استرالیا را برای شما آماده کرده‌ایم.

نوع ویزا هزینه ویزا برای متقاضی اصلی هزینه ویزا برای فرد همراه
ویزای تحصیلی ۶۲۰ دلار ۴۶۰ دلار
ویزای کاری ۴۰۴۵ دلار ۲۰۲۰ دلار
ویزای توریستی ۱۴۵ دلار ۱۴۵ دلار
ویزای ازدواج ۷۷۱۵ دلار ۳۸۶۰ دلار
ویزای سرمایه گذاری ۵۳۷۵ دلار ۲۶۸۵ دلار

اخذ ویزای استرالیا در سریع‌ترین زمان ممکن با افدل گروپ

قطعاً شما هم با خواندن این مطالب ترغیب شدید که برای ویزای استرالیا اقدام کنید؛ اما نمی‌دانید از کجا شروع کنید؟ برای اینکه رویای خود را که زندگی در استرالیا است، به حقیقت تبدیل کنید، به یک مؤسسه مهاجرتی حرفه‌ای و کاربلد احتیاج دارید که این مؤسسه، افدل گروپ است.

افدل متشکل از یک تیم با تجربه و چندین کارشناس مهاجرتی است که مطابق با جدیدترین تغییرات کار اقامت استرالیا را برای شما انجام می‌دهد. شما بدون نگرانی میتوانید خرید ملک در استرالیا را به مشاوران مستقر ما در استرالیا بسپارید تا بهترین زمین را با توجه به میزان سرمایه‌تان خریداری کنند.

اگر به کارآفرینی و شروع کسب و کار با تکیه بر توانایی خود علاقه دارید، ابتدا باید ویزای کار استرالیا را دریافت کنید. سپس کارشناسان افدل راهنمایی‌های لازم در زمینه ثبت شرکت در استرالیا را برای شما انجام دهند تا به سود دهی برسید.

آیا با یکی از شهروندان استرالیایی در ارتباط هستید و قصد ازدواج دارید؛ اما از قوانین آن اطلاعی ندارید؟ با مشاوره‌های تلفنی افدل تماس بگیرید تا در حوزه ویزای ازدواج استرالیا پاسخگوی سؤالات شما باشند. همچنین شما میتوانید از طریق ویزای تحصیلی استرالیا برای تحصیل فرزندانتان اقدام کنید.

عده‌ای از والدین نگرانی‌هایی از بابت مهاجرت فرزندانشان دارند و نمی‌توانند آن‌ها را به تنهایی عازم به سفر کنند. این دسته از پدر و مادرها باید ویزای والدین استرالیا استفاده کنند تا اجازه ورود و زندگی در استرالیا را به صورت قانونی کسب کنند. ویزای سرمایه گذاری در استرالیا هم این امکان را برای شما فراهم می‌کند.

سؤالات متداول

۱.‌ چند روز بعد از اعلام ریجکتی فرصت اعتراض داریم؟

۲۸ روز

۲. مدت زمان صدور ویزای استرالیا چقدر طول می‌کشد؟

بستگی به نوع ویزا دارد.

۳. هزینه ویزای ازدواج استرالیا چقدر است؟

۷۷۱۵ دلار

شماره تماس موسسه مهاجرتی افدل

 

سایر خدمات:

شرایط اخذاقامت استرالیا-مشاوره رایگان مهاجرت به استرالیا2023
شرایط ویزای اسکیل ورکر استرالیا + معرفی 10 نوع ویزای اسکیل ورکر برای
هزینه‌ های زندگی در استرالیا و بررسی شرایط زندگی در 6 شهر آن
ویزای گلوبال تلنت استرالیا – جدیدترین شرایط اخذ ویزای 858
ویزای ازدواج استرالیا- 5 نوع ویزای ازدواج + شرایط و مدت آن
راهنمای اخذ ویزای آخرین فرد بازمانده استرالیا ساب کلاس 115 و 835
3 نوع ویزای والدین استرالیا برای ایرانیان +هزینه و مراحل اخذ
خرید ملک در استرالیا +شرایط و هزینه- 4شهر اقتصادی در استرالیا
سفر با 5 نوع ویزای توریستی استرالیا را با افدل گروپ
ویزای جاب آفر استرالیا- 4نوع ویزای جاب آفر که باید بشناسید!

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *