اخذ ویزای ICT کانادا و بررسی 4 مورد از مهم‌ترین شرایط + هزینه


جدیدترین شرایط اخذ ویزای ICT کانادا برای ایرانیان

اگر قصد مهاجرت به کشور کانادا را داشته باشید، احتمالاً نام ویزای ICT کانادا به گوشتان خورده است. برنامه انتقال درون شرکتی کانادا (ICT) برای صاحبان مشاغل خارجی که مایل هستند تا فعالیت‌های خود را در کانادا گسترش دهند، بسیار مناسب است.

در این مقاله به بررسی جزئیات مربوط به دریافت ویزای ICT کانادا می‌پردازیم؛ پس اگر تمایل دارید تا با این روش مهاجرت کنید، تا انتها همراه ما بمانید.

اخذ ویزای ICT کانادا برای ایرانیان

شماره تماس موسسه مهاجرتی افدل

 

ویزای ICT کانادا چیست؟

ICT یک مسیر مهاجرتی تحت برنامه تحرک بین‌المللی است که به صاحبان مشاغل خارجی واجد شرایط اجازه می‌دهد تا مشاغل خود را به کانادا منتقل و مجوز کار دریافت کنند. از طریق مسیر ICT، شما قادر خواهید بود که مجوز کار و در نهایت اقامت دائم (PR) کانادا را دریافت کنید.

ویزای ICT کانادا

در بیشتر موارد، همسر و فرزندان متقاضی اصلی به ترتیب مجوز کار و مجوز تحصیل دریافت می‌کنند؛ بنابراین ویزای ICT کانادا به همراه اقامت راهی مطمئن و مناسب برای مهاجرت به کانادا به همراه خانواده است.

حال سؤال اینجاست که اگر تحت برنامه انتقال درون شرکتی به کانادا مهاجرت کنیم، آیا شرکت در کانادا می‌تواند در نوعی متفاوت از شرکت اولیه فعالیت کند؟ به طور کلی هیچ الزام قانونی وجود ندارد که هر دو شرکت در یک تجارت یکسان فعالیت کنند.

با این حال توصیه می‌شود که شرکت کانادایی در یک تجارت مشابه یا همان صنعت فعالیت کند؛ زیرا IRCC (اداره مهاجرت، پناهندگی و شهروندی کانادا) می‌تواند سؤالاتی را در مورد واقعی بودن کسب و کار یا مناسب بودن متقاضی برای شرکت در یک تجارت بسیار متفاوت در کانادا مطرح کند.

شماره تماس موسسه مهاجرتی افدل

 

مزایای کلیدی ویزای ICT کانادا

مهاجرت سرمایه گذاری به کانادا از طریق ویزای ICT یکی از روش‌های محبوب در بین ایرانیان برای دریافت اقامت این کشور است. مزایای بسیاری برای اقدام به مهاجرت از طریق برنامه ICT وجود دارند؛ به همین دلیل درخواست برای این نوع ویزا روز‌به‌روز در حال افزایش است.

 

مزایای کلیدی ویزای ICT کانادا

 

از مهم‌ترین مزایای مهاجرت از طریق ویزای ICT کانادا می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • زندگی و کار در کانادا: شما به همراه خانواده‌تان می‌توانید در کانادا زندگی و کار کنید.
 • تحصیل فرزندان در مدارس دولتی کانادا: فرزندان شما می‌توانند به صورت رایگان در مدارس دولتی کانادا تحصیل کنند.
 • بدون نیاز به زبان انگلیسی: شما می‌توانید برای کار در کانادا بدون نیاز به نشان دادن دانش خود در زبان انگلیسی یا فرانسوی، ویزای ICT کانادا دریافت کنید؛ اما حداقل 1 سال سابقه در حوزه مدیریت الزامی است.
 • دسترسی به مراقبت‌های بهداشتی رایگان: ممکن است پس از 3 ماه کار در کانادا واجد شرایط پوشش بهداشتی پزشکی رایگان باشید.
 • بدون نیاز به اقامت در کانادا: شما نیازی به اقامت تمام وقت در کانادا ندارید و می توانید تجارت خود را در کشور خود ادامه دهید.
 • فرصت‌های تجاری متعدد: برای گسترش تجارت خود، سیستم بانکی امن و پایدار، سرمایه تأمین مالی و فرصت‌های تجاری به بازارهای کانادا و ایالات متحده دسترسی خواهید داشت.
 • امکان دریافت اقامت دائم: ممکن است واجد شرایط درخواست برای اقامت کانادا باشید و پس از 3 سال زندگی در کانادا می‌توانید برای شهروندی کانادا درخواست دهید و یکی از بهترین پاسپورت‌های جهان را دریافت کنید.
 • امکان استخدام کارمندان از کشور مبدأ: شما می‌توانید کارکنان اصلی خود را از کشور مبدأ استخدام کنید تا برای شرکت شما در کانادا کار کنند.
 • و بسیاری از مزایای خاص دیگر که به شرایط شخصی شما بستگی دارند.

شرایط ویزای ICT کانادا

برنامه انتقال درون شرکتی یا ویزای ICT کانادا جهت جذب شرکت‌های معتبر از سراسر جهان و برای گسترش فعالیت‌های آن‌ها در کانادا طراحی شده است؛ اما سؤال اینجاست که این ویزا به چه کسانی و کدام شرکت‌ها تعلق می‌گیرد؟

ویزای ICT کانادا

3 دسته از افراد می‌توانند ویزای کار انتقال درون شرکتی کانادا را دریافت کنند؛ از جمله:

 • صاحبان مشاغل، کارآفرینان و سهامداران شرکت‌های موفقی که در حال حاضر سمت‌های اجرایی دارند و قصد انجام فعالیت‌های مشابه در کانادا را داشته باشند.
 • مدیران عملکردی و ارشدی که در حال حاضر در یکی از شرکت‌های خارجی کار می‌کنند و می‌خواهند سمتی مشابه در شرکت کانادایی داشته باشند.
 • کارمندان کلیدی یک کسب و کار که دانش تخصصی پیشرفته‌ای دارند که منحصربه‌فرد یا غیرمعمول باشد.

شرایط انتقال شرکت به کانادا با برنامه ICT  

اکنون لازم است تا با شرایط انتقال درون شرکتی در کانادا آشنا شوید. کارآفرینانی که صاحب کسب‌وکارهای موفق در کشور خود هستند، می‌توانند برای گسترش تجارت خود به کانادا برای ویزایICT  درخواست دهند.

شرایط انتقال شرکت به کانادا با برنامه ICT  

چند شرط اضافی وجود دارد که کارآفرینان باید برای دریافت مجوز کار تحت برنامه ICT رعایت کنند؛ از جمله:

 • شرکت اصلی باید حداقل 12 ماه (در حالت ایده‌آل 3 سال) قبل از انتقال به کانادا فعال باشد.
 • شرکت اصلی باید از نظر مالی سالم و توانایی پشتیبانی از عملیات خارجی در کانادا را نیز داشته باشد.
 • متقاضی که به دنبال ویزای ICT کانادا است، باید حداقل 12 ماه در سه سال گذشته قبل از درخواست مهاجرت با شرکت اصلی کار کرده باشد.
 • شرکت اصلی باید با شرکت در کانادا به عنوان یک شرکت مادر، شرکت تابعه یا وابسته مرتبط باشد و عملیات شرکت به ایجاد شغل برای کانادایی‌ها منجر شود.

اگر در مراحل اولیه توسعه اولیه یک شرکت خارجی به کانادا باشید، افسران مهاجرت این موارد را هم بررسی خواهند کرد:

 • آیا طرح کسب و کار درستی وجود دارد که نشان دهد عملیات شرکت دوام خواهند داشت و می‌توانند درآمد کافی برای پوشش هزینه‌های خود و جبران خسارات کارکنان را ایجاد کنند؟
 • آیا توسعه شرکت منجر به ایجاد شغل برای کانادایی‌ها خواهد شد؟
 • آیا شرکت به اندازه‌ای بزرگ خواهد بود که به یک مدیر اجرایی نیاز داشته باشد؟

شرکت‌ها موظف هستند که ثابت کنند انتقال به کانادا یک کار منطقی است و در فعالیت‌های شرکت تازه تأسیس خود در کانادا به احتمال زیاد موفق خواهند شد و به اندازه کافی رشد می‌کنند تا کارمندان محلی را هم استخدام کنند.

برای شرکت‌هایی که برای اولین بار در کانادا گسترش می‌یابند، ارائه یک مجوز تجاری و توضیح منطقی برای گسترش از معیارهای واجد شرایط بودن برای برنامه‌های موجود جهت دریافت ویزای ICT کانادا است.

شرایط پرداخت حقوق در شرکت‌هایICT   

کارکنان ارشد و مدیریتی می‌توانند در لیست حقوق شرکت اصلی باقی بمانند و دستمزد خود را از شرکت اصلی خود دریافت کنند. با این حال، اگر آنها مایل به دریافت حقوق خود در کانادا هستند، توصیه می‌شود که حقوق با استانداردهای دستمزد متوسط کانادا بر اساس موقعیتی که دارند، مطابقت داشته باشد.

عموماً به شرکت‌های بین‌المللی توصیه می‌شود که دستمزدهای مشابهی را به افرادی که به شرکت کانادایی منتقل می‌شوند و کارکنان درون شرکتی بپردازند؛ اگرچه این امر در برنامه ویزای ICT کانادا الزامی نیست.

مدرک زبان مورد نیاز برای برنامه ICT

مدرک زبان مورد نیاز برای برنامه ICT

معمولاً صاحبان مشاغل مختلف به اثبات مهارت‌های زبانی خود و ارائه مدرک نیازی ندارند. با این حال، اگر بخواهند پرسنل کلیدی خود را تحت این برنامه به کانادا منتقل کنند، ممکن است از این کارمنان درخواست شود که نتایج آزمون‌های زبان انگلیسی یا فرانسه خود را برای اثبات شایستگی ارائه دهند.

شرایط مهاجرت خانواده با ویزای ICT

صاحبان مشاغل و کارمندان اصلی شرکت‌های ICT می‌توانند خانواده‌های خود را در طول دوره اشتغال خود به کانادا بیاورند. همسران واجد شرایط مجوز کار آزاد دریافت می‌کنند و فرزندان هم می‌توانند به صورت رایگان در مدارس دولتی عالی در کانادا تحصیل کنند.

متقاضی و خانواده‌اش از دسترسی یکسانی به مراقبت‌های بهداشتی رایگان برخوردار هستند که برای همه ساکنان و شهروندان کانادا در دسترس هستند.

سرمایه لازم برای ویزای ICT کانادا

سرمایه لازم برای ویزای ICT کانادا

دولت کانادا حداقل سرمایه لازم ویزای ICT کانادا برای شرکت‌هایی که قصد دارند تا فعالیت‌های خود را در کشور کانادا توسعه دهند، تعیین نمی‌کند. با این حال، شرکت‌ها باید از نظر مالی سالم و سرمایه لازم را برای پشتیبانی از عملیات جدید خود در کانادا و استخدام استعدادهای محلی داشته باشند.

بنابراین شرکت‌ها باید بتوانند فروش بیش از 250,000 دلار در سال و دسترسی به وجوه نقد به مبلغ حداقل 100,000 دلار را برای پوشش هزینه‌های عملیاتی سال اول نشان دهند. علاوه بر سرمایه اولیه، متقاضیان باید نشان دهند که اگر تا پایان سال اول به خودکفایی نرسند، به دارایی های اضافی برای حمایت از کسب‌وکار خود دسترسی دارند.

سؤالات متداول

 1. آیا با ویزای ICT کانادا می‌توان اقامت دائم گرفت؟

بله بعد از 3 سال کار با این ویزا در کانادا می‌توانید برای اخذ اقامت دائم درخواست دهید.

 1. چه اداره‌ای ویزای ICT کانادا را بررسی می‌کند؟

سازمان IRCC

 1. شرط فروش شرکت‌های کانادایی برای ویزای ICT چیست؟

فروش بیش از 250,000 دلار در سال و دسترسی به وجوه نقد به مبلغ حداقل 100,000 دلار برای پوشش هزینه‌های عملیاتی سال اول

مراحل دریافت ویزای ICT کانادا

جهت درخواست برای هر برنامه مهاجرت کاری IMP و ICT کانادا، متقاضیان باید ابتدا ثابت کنند که معیارهای واجد شرایط بودن آن برنامه را دارند. متقاضیان همچنین باید یک استراتژی محکم در مورد نحوه ارائه پرونده خود به مقامات مهاجرتی کانادا ایجاد کنند.

در مواردی که متقاضی شهروند یک کشور معاف از ویزا باشد، ممکن است امکان درخواست انواع ویزای ICT در کانادا در بندر ورودی (POE) وجود داشته باشد.

در مرحله بعد، متقاضیان باید مدارک کاملی را برای حمایت از درخواست مهاجرت خود جمع‌آوری کنند و توضیحات مفصلی را در مورد اینکه چگونه معیارهای واجد شرایط بودن را برآورده می‌کنند و چرا حضور آنها در کانادا ضروری است، ارائه دهند.

اگر اولین بار است که برای ویزای ICT کانادا درخواست می‌دهید، مراحل زیر را دنبال کنید.

مراحل اخذ ویزای ICT کانادا
مرحله 1 ثبت شرکت خود در کانادا به عنوان شرکت مادر، تابعه یا وابسته به شرکت خانگی را انجام دهید.
مرحله 2 یک طرح تجاری تهیه کنید که فعالیت تجاری پیشنهادی، تحقیقات بازار و نحوه برنامه‌ریزی شما برای اجرای یک عملیات سودآور در کانادا را مشخص می‌کند. مطمئن شوید که برنامه استخدام و پیش‌بینی جریان نقدی خود را برای حداقل 2 الی 3 سال مطابق با استانداردهای صنعت درج کرده‌اید.
مرحله 3 تمام مدارک مورد نیاز مانند: صورتحساب بانکی، اساس‌نامه، مدارک صندوق‌های سرمایه‌گذاری و… را جمع‌آوری و درخواست مجوز کار خود را آماده کنید.
مرحله 4 درخواست مجوز کار خود را ارسال کنید و منتظر نتیجه باشید.

توجه به این نکته ضروری است که فرایند و مراحل ذکر شده بسته به ملیت متقاضی متفاوت خواهند بود. برخی از کشورها از داشتن توافقنامه‌هایی با کانادا سود می‌برند که به شهروندان آنها اجازه می‌دهد تا مهاجرتی بی‌دغدغه را به کانادا داشته باشند.

شاید این سؤال به ذهن شما هم خطور کرده باشد که آیا می‌توانم با داشتن مجوز کار ICT  کانادا برای شرکت دیگری کار کنم؟ خیر مجوز کار شما محدود می‌شود تا بتوانید برای شرکت خود در کانادا کار کنید؛ به این معنی که نمی‌توانید برای هیچ کارفرمای دیگری در کانادا کار کنید.

با این حال، بسته به ماهیت کسب و کار شما، شرکت می‌تواند کالاها و خدمات را به مشتریان خود در کانادا و خارج از آن بفروشد.

مدت زمان اخذ ویزای ICT کانادا

مدت زمان اخذ ویزای ICT کانادا

به طور کلی، زمان‌های پردازش استاندارد برای برنامه‌های کاربردیICT  اعمال می‌شود و می‌توان آن را در وب‌سایت IRCC مخصوص هر کشور بررسی کرد. توجه داشته باشید که اغلب درخواست‌های ICT برای مدیران و کارکنان مدیریتی توسط دفتر CPC-Edmonton در کانادا پردازش می‌شوند.

به نظر می‌رسد این دفتر از فناوری پردازش پرونده Chinook استفاده می‌کند و تصمیمات را به شیوه‌ای سریع ارائه می‌دهد. اگر درخواست شما به دفتر CPC-Edmonton ارسال شود، احتمالاً در عرض 1 الی 2 ماه تصمیم‌گیری خواهند کرد.

با این حال، در عمل آمار رد شدن درخواست ویزای ICT کانادا در این دفتر معمولاً بالاتر از سایر دفاتر است؛ بنابراین داشتن یک استراتژی مناسب و مشورت با یک وکیل مهاجرتی در مورد محل ارسال درخواست ممکن است ایده خوبی باشد.

مدت اعتبار ویزای ICT کانادا

مجوزهای کار ICT معمولاً برای 1 تا 2 سال صادر می‌شوند؛ البته این مدت زمان برای شرکت‌های نوپا یک سال است. برخی از اتباع کشورهای معاف از ویزا از WP 3 ساله بهره‌مند می‌شوند. WP را می‌توان برای 2 تا 3 سال دیگر و مجموعاً تا 5 سال برای کارکنان دانش تخصصی و 7 سال برای مدیران اجرایی و مدیران تمدید کرد.

با این حال، افسران مهاجرتی می‌توانند برای افرادی که در شرکت‌های تازه تأسیس در کانادا استخدام می‌شوند، مجوز کار به مدت 1 سال صادر کنند. اتباع ایالات متحده و سایر شهروندان کشورهای معاف از ویزا می‌توانند از توافقنامه‌های تجارت آزاد کشورهایشان با کانادا استفاده و مجوز کار 3 ساله ICT کانادا را دریافت کنند.

تحت این برنامه، دریافت WP از طریق معافیت ارزیابی تأثیر بازار کار امکان‌پذیر است. با این حال، در برخی موارد، LMIA (مجوز لازم برای اثبات پیشنهاد شغلی از کارفرمای کانادایی) مورد نیاز خواهد بود.

مجوز کار اولیه که از طریق برنامه ICT کانادا به دست می‌آید، معمولاً به مدت 1 سال اعطا می‌شود. در موارد خاص، IRCC ممکن است مجوز کار شما را برای مدت 2 سال صادر کند؛ مشروط بر اینکه شرکت در کانادا زیرمجموعه شرکت خارجی تأسیس شده باشد.

مجوز کار ICT کانادا چندین بار (2 تا 3 سال در یک زمان و نهایتاً 7 سال) تمدید کرد؛ به این شرط که همه شرایط برنامه مانند: داشتن دفتر در کانادا، استخدام یک PR کانادایی و… را داشته باشید.

دریافت اقامت دائم با ویزای ICT کانادا

دریافت اقامت دائم با ویزای ICT کانادا

پس از یک سال کار تمام وقت برای شرکت کانادایی، مهاجران خارجی می‌توانند واجد شرایط درخواست اقامت دائم از طریق برنامه اکسپرس اینتری شوند. بسته به موقعیت شغلی، اتباع خارجی می‌توانند واجد شرایط دریافت 50 تا 200 امتیاز اضافی برای استخدام (پیشنهاد شغلی) از کسب و کار خود در کانادا باشند.

این روش معمولاً منجر به افزایش قابل توجهی در امتیاز سیستم رتبه‌بندی جامع (CRS) شما می‌شود که می‌تواند منجر به انتخاب تحت دسته FWS و جریان EE و همچنین موافقت با درخواست اقامت دائم کانادا از مقامات مهاجرتی این کشور شود.

حداقل مدت اقامت در کانادا برای مدیران و کارکنان ارشد بخش اجرایی با برنامه ICT وجود ندارد. مدیران و مدیران ارشد اجازه دارند تا اقامت اصلی خود را در کشورهای خود در حالی که تجارت خود را در کانادا اداره می‌کنند و در داخل و خارج از کانادا سفر می‌کنند، حفظ کنند.

با این حال، سایر پرسنل کلیدی باید در طول کار خود در کانادا به این کشور نقل مکان کنند و لازم است تا نسبت به اقامت خود از طریق ویزای ICT کانادا اقدام کنند.

اگر مایل به ادامه کار در کانادا هستید، می توانید ویزای خود را تمدید کنید و به عنوان یک کارگر موقت خارجی در کانادا به اقامت خود ادامه دهید. با این حال، اگر مایل به دریافت اقامت دائم در کانادا هستید، می‌توانید تا 12 ماه در کانادا بمانید؛ مشروط بر اینکه سایر شرایط برنامه مناسب اقامت دائم را برآورده کنید.

شماره تماس موسسه مهاجرتی افدل

موفقیت در برنامه ICT کانادا

در حالی که صاحبان کسب و کارها باید برای دستیابی به اهداف تعیین شده در برنامه تلاش کنند، در صورت عدم موفقیت در دستیابی به اهداف تعیین شده در طرح کسب و کار اولیه، پاسخگو نخواهند بود. طرح کسب و کار مدرکی است که نشان می‌دهد تحقیقات قبل از توسعه در کانادا تکمیل شده و کارآفرینان درک کاملی از بازار و رقابت در کانادا دارند.

ارائه یک طرح تجاری همراه با درخواست شما برای ویزای ICT کانادا الزامی نیست. با این حال، اگر شرکت شما به تازگی در کانادا تأسیس شده یا اولین برنامه ICT شما است، توصیه می ‌نیم یک طرح تجاری داشته باشید تا درصد موفقیت خود را بالا ببرید.

اگر شرکت کانادایی در سال اول سودآور نباشد، چه اتفاقی می‌افتد؟ هیچ الزام قانونی برای سودآوری در سال اول وجود ندارد. راه‌اندازی یک شرکت سودآور در کشور کانادا و هر جای دیگر دنیا به زمان و تلاش مداوم نیاز دارد. با این حال، شرکت شما باید واقعی و فعال باشد؛ به این معنی که باید خدمات یا کالاهایی را به مشتریان خود در کانادا یا خارج از کشور ارائه دهد.

همچنین شرکت شما باید یک مکان فیزیکی (دفتر یا انبار) داشته باشد و حداقل یک کارمند کانادایی را که روابط عمومی بالایی داشته یا شهروند کانادا باشد، استخدام کند.

بر اساس قوانین ویزای ICT کانادا، تضمین نتیجه مثبت در هر نوع درخواست ویزا یا مهاجرت غیرقانونی است. آنچه کارشناسان می‌توانند به شما تضمین کنند این است که تمام تلاش خود را برای رسیدن به نتیجه دلخواه شما انجام می‌دهند و با نهایت تلاش و پشتکار به دنبال منافع شما خواهند بود.

با این حال، حدود 5 تا 10 درصد از برنامه‌های این حوزه به دلایل مختلف رد می‌شوند. متداول‌ترین دلایل رد شدن این درخواست‌ها عدم تأیید افسر مهاجرتی به دلیل شک داشتن به به دوام کسب و کار شما و ظرفیت مالی شرکت خارجی برای پشتیبانی از عملیات در کانادا هستند.

شماره تماس موسسه مهاجرتی افدل

دریافت مشاوره تخصصی با مؤسسه مهاجرتی افدل

ICT تنها برنامه مهاجرت کاری به کانادا برای شما نیست! با توجه به اینکه دولت کانادا روش‌های متنوعی را برای مهاجران در نظر گرفته، شانس شما برای مهاجرت به کانادا و دریافت اقامت این کشور افزایش پیدا کرده است.

برای مثال، برنامه‌های مهاجرت کاری استان‌های کانادا به گونه‌ای طراحی شده‌اند که شما با هر هدف و شرایطی که داشته باشید، می‌توانید یکی از آن‌ها را انتخاب کرده و با مشاوره تخصصی، یکی از انواع ویزای کانادا را برای آینده خود و خانواده‌تان انتخاب کنید.

افدل گروپ در کنار شماست تا با ارائه بهترین و تخصصی‌ترین مشاوره‌ها، راه را برای مهاجرت به شما نشان بدهد. بعد از اینکه ارزیابی فوری و تخصصی تیم افدل را انجام دهید، از گزینه‌های مهاجرت بر اساس شرایط خود مطلع می‌شوید و می‌تواند روش مناسبی را برای دریافت اقامت کاری دائم کانادا در پیش بگیرید.

همچنین می‌توانید در جلسات مشاوره تخصصی تیم افدل شرکت کنید و بهترین استراتژی را از وکلای مهاجرتی این مجموعه درباره سرمایه گذاری در کانادا یا روش‌های دیگر کسب کنید. اگر مطمئن نیستید که کدام برنامه برای شما مناسب است، حتماً مشاوره افدل را درباره ویزای کاری کانادا دریافت کنید.

اگر قصد دارید تا با خانواده خود به کانادا مهاجرت کنید، لازم است تا اطلاعات دقیقی درباره ویزای خانواده کانادا کسب کنید و بدانید که شرایط دریافت ویزای توریستی کانادا چیست. پس وقت را از دست ندهید و همین الان با مشاوران تیم افدل تماس بگیرید.

کلام پایانی

در حال حاضر ویزای ICT کانادا یکی از محبوب‌ترین روش‌های مهاجرت به این کشور است؛ زیرا مزایای زیادی برای متقاضی و خانواده او دارد و راهی برای دریافت اقامت دائم کانادا محسوب می‌شود. البته باید تمامی شرایط لازم را برای موفقیت در این مسیر در نظر بگیرید تا درخواست شما از سوی مقامات رد نشود.

 

سؤالات متداول

 1. کل فرایند اخذ ویزای ICT کانادا چقدر طول می‌کشد؟

3 ماه تا 1 سال

 1. درخواست ویزای ICT با اکسپرس اینتری چند امتیاز دارد؟

50 تا 200 امتیاز

 1. چند درصد احتمال دارد که درخواست ویزای ICT کانادا رد شود؟

5 تا 10 درصد

سایر مقالات:

اخذ اقامت کاری دائم کانادا با 5 روش مختلف برای ایرانیان
مهاجرت کاری استان های کانادا برای ایرانیان + 12 فرصت استثنایی و عالی
راهنمای خرید بیزینس در کانادا + معرفی 5 روش تأمین مالی

 

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *