دیتافلو چیست؟ انجام خدمات دیتا فلو {مدارک و شرایط 2024}

دیتافلو

مهم‌ترین نکات درباره دیتا فلو که قبل از مهاجرت باید بدانید!

دیتا فلو چیست و چه کسانی ملزم به دریافت آن هستند؟ اگر جزو کادر درمان هستید و می‌خواهید به کشور امارات یا سایر کشورهای عربی مهاجرت کنید، دریافت این تأییدیه الزامی است. در غیر این صورت شما در زمان مهاجرت و برای کار در امارات با مشکل مواجه خواهید شد.

اما چرا دریافت این تأییدیه برای پزشکان و پرستاران تا این اندازه اهمیت دارد؟ با ما همراه شوید تا شما را با اهمیت تأییدیه دیتا فلو، مدارک مورد نیاز، هزینه دریافت آن و… آشنا کنیم. در این صورت در زمان مهاجرت به امارات با هیچ مشکلی روبرو نمی‌شوید.

شماره تماس موسسه مهاجرتی افدل

 

ویدیو : نکات مهم در مورد دیتا فلو

***

 

پادکست : دیتافلو 

 

دیتا فلو چیست؟

به طور خلاصه دیتا فلو (DataFlow) یک تأییدیه رسمی است که توسط وزارت بهداشت صادر می‌شود و تأیید می‌کند که کادر درمان صلاحیت و تجربه کافی را برای کار در دبی و امارات دارند و مدرک تحصیلی آن‌ها معادل سازی شده است.

تأییدیه DataFlow با یک کد QR رمزگذاری شده محافظت می‌شود که اعتبار آن را تضمین می‌کند و این مدرک ممکن است برای اهداف استخدام، ثبت نام حرفه‌ای، تحصیل و مهاجرت استفاده شود.

شماره تماس موسسه مهاجرتی افدل

وزارت بهداشت دبی (DHA) یک بستر آنلاین راه اندازی کرده که در آن متخصصان سلامت می‌توانند برای دریافت مجوزهای بهداشتی و تمدید آن‌ها در امارت درخواست دهند. DHA سایت دیتا فلو را برای ارائه یک سیستم با کیفیت ایجاد کرده تا هماهنگی لازم فرایند درخواست، تأیید آن و ثبت نام آسان را فراهم کند.

این سایت یک رابط کاربری ساده را ارائه می‌دهد که در آن متقاضیان می‌توانند به راحتی پروفایل‌های خود را با پیروی از یک فرایند کاربردی آسان برای استفاده ثبت کنند.

دیتا فلو چیست

 

چه کسانی به تأییدیه دیتا فلو نیاز دارند؟

اگر در مشاغل مربوطه به مراقبت‌های بهداشتی فعالیت می‌کنید و قصد مهاجرت به کشورهای خلیج فارس مانند: امارات متحده عربی، عربستان سعودی، قطر، عمان، بحرین، کویت را دارید، باید به عنوان پزشک، دندانپزشک، پرستار یا متخصص مراقبت‌های بهداشتی متحد درخواست خود را برای دریافت تأییدیه DataFlow ثبت کنید.

دیتا فلو امارات برای دریافت مجوز فعالیت در حرفه شما ضروری است و باید شامل تأیید صلاحیت، تجربه و مجوز فعلی شما باشد. لازم است که بدانید از کدام سازمان نظارتی باید برای تأیید استفاده کنید؛ زیرا شرایط دریافت این تأییدیه برای هر کسی ممکن است کمی متفاوت باشد.

چه کسانی به دیتا فلو نیاز دارند

 

مراحل درخواست تأییدیه دیتا فلو امارات

تأییدیه دیتا فلو دبی و سایر شهرهای امارات متحده عربی، فرصت‌های زیادی را برای افراد واجد شرایطی که مایل به کار و زندگی در امارات هستند، ارائه می‌دهد. کشور امارات برای اطمینان از ارائه خدمات مراقبت‌های بهداشتی در سطح جهانی، شرایط سختگیرانه‌ای را برای متقاضیانی که مایل به کار در بخش مراقبت‌های بهداشتی هستند، در نظر گرفته است.

فرایند درخواست باید با دقت کامل شود؛ زیرا تمام مدارک ارسال شده توسط مرجع ثبت شده به طور کامل و با دقت بررسی می‌شوند. در اینجا مراحل تکمیل و ارسال این تأییدیه آمده است. دبی به عنوان یکی از بهترین شهرهای امارات برای کار، سازمان های مربوطه برای درخواست این مدرک را در خود جای داده است.

مراحل درخواست تاییدیه دیتا فلو

 

روند انجام کار را یاد بگیرید

هدف اصلی شما برای درخواست و ثبت نام دیتا فلو، ارسال یک برنامه بدون هیچ نقصی است؛ برای این کار باید فرایند را با جزئیات درک کنید. با مراجعه به وب سایت DHA و پورتال شریان می‌توانید در مورد شرایط صلاحیت حرفه‌ای (PQR) توسط DHA اطلاعات بیشتری کسب کنید.

با یادگیری مرحله به مرحله انجام این فرایند، برای ارائه درخواست خود آماده خواهید شد؛ آمادگی شما احتمال اشتباه یا ارسال مدارک نادرست را کاهش می‌دهد.

شماره تماس موسسه مهاجرتی افدل

 

واجد شرایط بودن خود را بررسی کنید

مرحله دوم این است که واجد شرایط بودن خود را برای مشاغل مرتبط با مراکز درمانی امارات بررسی کنید. DHA شرایط لازم را جهت صدور مجوز برای متخصصان مراقبت‌های بهداشتی که می‌خواهند در امارات متحده عربی کار کنند، مطابق با قوانین فدرال و بهترین شیوه‌ها و استانداردهای بین‌المللی تعیین می‌کند.

شما می‌توانید این شیوه‌ها و استانداردها را در سند شرایط صلاحیت حرفه‌ای (PQR) فهرست شده در وب سایت DHA مشاهده کنید. شریان همچنین دارای یک بخش خود ارزیابی نیز است که به شما امکان می‌دهد تا بدانید که آیا واجد شرایط مجوزی هستید که می‌خواهید برای آن درخواست دهید یا خیر.

واجد شرایط بودن خود را برررسی کنید

 

باید بدانید که DataFlow چگونه تأیید می‌شود

تأیید DataFlow کادر درمان یک الزام است که توسط مقامات وزارت بهداشت دبی انجام می‌شود. پس از ثبت نام در سایت دیتا فلو دبی و تکمیل پروفایل خود می‌توانید مراحل تأیید را ادامه دهید. اولین قدم این است که همه چیز را در قالب درست آماده کنید. سپس مدارک مورد نیاز برای صدور مجوز مستقیماً توسط منبع اصلی و گروه DataFlow تأیید می‌شوند.

این مدارک شامل صلاحیت‌های تحصیلی، گواهی‌های مربوط به میزان تجربه کاری، مجوزهای حرفه‌ای، گواهینامه‌های معتبر و… می‌شوند. این فرایند ممکن است بین 20 تا 30 روز طول بکشد یا حتی در صورت مشاهده مغایرت در برنامه یا ناقص بودن درخواست، بیشتر طول بکشد.

فایل‌ها و اطلاعات را به صورت دقیق ارسال کنید

وظیفه وزارت بهداشت دبی، ارائه خدمات بهداشتی در سطح جهانی به شهروندان خود است. برای دستیابی به این هدف از طریق افزایش کیفیت خدمات مراقبت‌های بهداشتی و نظارت دقیق و تأیید برنامه‌های مفید عمل می‌کند؛ بنابراین بسیار مهم است که مدارک ارسال شده قالب مناسبی داشته باشند تا خطر تأخیر یا لغو در فرایند درخواست به حداقل برسد.

مطمئن شوید که تمام فایل‌های اسکن شده و سایر مدارک به روز هستند. سایت دیتا فلو امارات تنها برنامه‌هایی را که به روز و دقیق هستند، در نظر می‌گیرد. قبل از شروع فرایند درخواست خود به DHA، مراحل گام به گام را همان طور که در چهار مرحله بالا ذکر شدند، دنبال کنید.

مدارک لازم برای تأییدیه دیتا فلو

شاید بتوان گفت که مهم‌ترین مرحله در زمان ثبت نام دیتا فلو، ارائه مدارک لازم برای ثبت درخواست است. پس اگر قصد مهاجرت به دبی یا شهرهای دیگر امارات و دریافت این تأییدیه را دارید، باید دقت کافی را در ارائه مدارک صحیح به کار ببرید؛ زیرا همه این مدارک توسط گروه دیتا فلو امارات بررسی می‌شوند.

به این ترتیب هر گونه مغایرت در مدارک DataFlow منجر به رد درخواست شما و عدم دریافت ویزای امارات خواهد شد. البته ممکن است که اشتباهات غیرعامدانه هم در ارائه مدارک رخ بدهند؛ اما به هر حال این اشتباهات، روند دریافت تأییدیه شما را به تعویق می‌اندازند.

مدارک دیتا فلو شامل موارد زیر می‌شوند:

 • پاسپورت
 • مدارک تحصیلی
 • مجوز کار
 • گواهی عدم سوءپیشینه (Good Standing)

این‌ها مدارک کلی برای ثبت نام دیتا فلو هستند. در برخی از موارد شما به مدارک دیگری نیاز دارید که بر اساس شرایط شما تعیین می‌شوند؛ پس قبل از اقدام به ثبت نام حتماً از کارشناسان درباره مدارک لازم سؤال کنید.

مدارک لازم برای تاییدیه دیتافلو

 

گواهی گوداستندینگ چیست؟

پزشکان و پرستاران برای اثبات حسن انجام کار خود به گواهی Good Standing نیاز دارند. این گواهی که از سوی نظام پزشکی صادر می‌شود، ثابت می‌کند که هر عضو نظام پزشکی دارای سوءپیشینه است یا خیر؛ زیرا افرادی که سوءپیشینه داشته باشند، نمی‌تواند به کشور امارات مهاجرت کرده و زندگی در دبی یا شهرهای دیگر را انتخاب کنند.

نکته قابل توجه در رابطه با گواهی گوداستندینگ این است که همه کادر درمان قادر به دریافت آن نیستند و باید واجد شرایط باشند. برای دریافت ویزای کاری علاوه بر اینکه باید برای دریافت دیتا فلو اقدام کنید، لازم است تا همه شرایط ضروری برای گواهی گوداستندینگ را هم داشته باشید.

شرایط دریافت گواهی گوداستندینگ برای افراد واجد شرایط عبارت‌اند از:

 • تحصیل در یکی از رشته‌های پزشکی، پرستاری و پیراپزشکی
 • داشتن حداقل 6 ماه سابقه کاری و عضویت در نظام پزشکی

در جدول زیر می‌توانید تعدادی از مهم‌ترین رشته‌های واجد شرایط اخذ گواهی گوداستندینگ را ببینید.

پزشکی دندانپزشکی
داروسازی فیزیوتراپی
بینایی سنجی علوم آزمایشگاهی
مامایی پرستاری
کایروپراکتیک شنوایی سنجی
تغذیه ناتروپاتی
گفتار درمانی طب سوزنی
کارشناس بیهوشی ارتز و پروتز

گواهی گود استندینگ چیست

 

سؤالات متداول

 1. اخذ تأییدیه دیتا فلو برای چه کسانی ضروری است؟

کادر درمانی که عضو سازمان نظام پزشکی هستند و می‌خواهند به یکی از کشورهای عربی مهاجرت کنند.

 1. از درخواست تا دریافت تأییدیه دیتا فلو چند روز طول می‌کشد؟

20 تا 30 روز

 1. تأییدیه DataFlow توسط چه سازمانی صادر می‌شود؟

وزارت بهداشت

 1. آیا گرفتن گواهی گوداستندینگ برای اخذ دیتافلو الزامی است؟

بله شما باید این گواهی را به همراه مدارک ضروری دیگر ارائه بدهید.

 1. آیا اخذ دیتافلو به سابقه کاری نیاز دارد؟

بله داشتن حداقل سابقه کاری تعیین شده و عضویت در نظام پزشکی ضروری است.

هزینه دیتا فلو امارات چقدر است؟

از سؤالات متداولی که مهاجران درباره تأییدیه دیتا فلو می‌پرسند این است که هزینه دریافت این تأییدیه چقدر است؟ این هزینه به عوامل مختلفی بستگی دارد؛ اما به طور کلی مهم‌ترین عامل در تعیین هزینه DataFlow، مدارکی است که برای تأیید ارائه می‌دهید.

ابتدا هزینه پایه تعیین می‌شود؛ این هزینه برای مدارک اصلی دریافت می‌شود که شامل گواهی‌های تحصیلی، گواهی سابقه اشتغال و مجوزهای کار هستند. پس از آن برای هر مدرکی که نیاز به تأیید داشته باشد، باید هزینه جداگانه پرداخت کنید.

این نکته را در نظر داشته باشید که هزینه دیتا فلو بر حسب واحد ارزی هر کشور محاسبه می‌شود.

هزینه دیتا فلو امارات چقدر است

 

دریافت تأییدیه دیتا فلو برای کشورهای عربی

دریافت تأییدیه DataFlow تنها برای امارات متحده عربی نیست؛ شما به هر کشور حاشیه خلیج فارس مهاجرت کنید، باید این تأییدیه را دریافت کرده تا اجازه فعالیت به عنوان کادر درمان را داشته باشید. این نکته را هم در نظر داشته باشید که تأییدیه دیتا فلو تنها شرط مهاجرت کاری به این کشورها نیست؛ شما باید در آزمون پرومتریک نیز شرکت کنید.

آزمون تخصصی پرومتریک برای ارزیابی و معادل‌سازی تحصیلی کادر درمان که قصد مهاجرت داشته و می‌خواهند در سطح بین‌المللی کار کنند، برگزار می‌شود.

در ادامه، کشورهای خلیج فارس را که برای مهاجرت کاری خود به تأییدیه دیتافلو نیاز دارید، معرفی شده‌اند. توجه داشته باشید که فرایند صدور این تأییدیه در کشورهای عمان، بحرین، قطر و عربستان به صورت جداگانه انجام می‌شود.

این در حالی است که DataFlow در کشور امارات متحده عربی به همراه آزمون‌های اداره بهداشت دبی (DHA) و اداره بهداشت ابوظبی (HAAD) و به طور هم‌زمان انجام می‌شود.

دریافت تاییدیه دیتافلو برای کشورهای عربی

 

دیتافلو عمان

هیئت تخصصی پزشکی عمان (OMSB) با هدف بهبود کیفیت مراقبت‌های بهداشتی و توسعه استانداردهای حرفه‌ای جهت صادر کردن گواهی پزشکان، داشتن این تأییدیه را الزامی کرده است. فرایند گرفتن دیتا فلو عمان معمولاً 30 روز طول می‌کشد.

در این مدت زمان، صلاحیت فرد متقاضی برای مهاجرت کاری به کشور عمان بررسی شده و مراحل ثبت نام انجام می‌شود. برای انجام درست مراحل ثبت نام، فرد متقاضی باید مدارک خود را به طور کامل و دقیق ارائه بدهد.

دیتافلو بحرین

در صورتی که بخواهید به بحرین مهاجرت کنید و جزو کادر درمان این کشور شوید، باید تأییدیه دیتافلو را از سازمان مقررات ملی بهداشت بحرین دریافت کنید. همه مدارک هویتی، تحصیلی و سابقه کار پزشکان، پرستاران و سایر کادر درمان توسط این سازمان بررسی و تأیید می‌شوند.

دیتافلو قطر

شورای قطر برای تأیید صلاحیت و مدارک کادر پزشکی از راهکارهای تخصصی تأیید منبع اولیه (PSV) استفاده می‌کند. این راهکارها توسط گروه DataFlow و جهت بررسی اعتبار حرفه‌ای کادر پزشکی در کشور قطر ارائه می‌شوند.

دیتا فلو قطر تمامی اطلاعات مربوط به هویت، تحصیل، سوابق کاری، گذرنامه، مجوزهای کاری و… را بررسی می‌کند؛ سپس نتیجه نهایی را به مراجع نظارتی مربوط به صدور تأییدیه صادر می‌کند.

دیتافلو عربستان صعودی

مسئولیت نظارت، توسعه و تأیید برنامه‌های مربوط به حوزه سلامت برعهده سازمان تنظیم مقررات بهداشتی عربستان (SCHS) است. عملکرد پزشکان، پرستاران و سایر کادر پزشکی از طریق دیتا فلو عربستان صعودی بررسی و کنترل می‌شود.

مزایای مهاجرت کادر پزشکی به امارات

مهاجرت کاری به امارات متحده عربی یکی از اولویت‌های متخصصان بسیاری از کشورها در هر زمینه‌ای است. ریشه این موضوع را می‌توان در درآمد خوب امارات و به خصوص شهر دبی جستجو کرد. دبی قلب اقتصادی امارات و خاورمیانه و یکی از مهم‌ترین شهرهای اقتصادی جهان است.

سیستم مراقبت‌های بهداشتی امارات متحده عربی درست مانند اقتصاد قدرتمند آن، دقیق و مجهز به آخرین امکانات پزشکی است؛ علاوه بر این، درآمد پزشکان در دبی بسیار بالاست. همین دلایل مهم و واضح باعث شده اند تا آمار مهاجرت کادر درمان به کشور امارات روز به روز در حال افزایش باشد.

برای یک پزشک چنین شرایط و امکاناتی به اضافه بازارها و جاذبه‌های فوق‌العاده دبی می‌تواند بسیار هیجان انگیز باشد. همچنین با توجه به تفاوت قابل توجه ارزش پولی بسیاری از کشورها با امارات، کار پزشکان سایر کشورها در دبی، فرصت بسیار خوبی برای کسب درآمد است.

اگر کارفرما دارید و قبلاً موقعیت شغلی پزشک را کسب کرده‌اید، کلیه فعالیت‌های مربوط به اخذ ویزا و اقامت توسط کارفرما انجام می‌شود؛ در غیر این صورت باید خودتان نسبت به دریافت تأییدیه دیتا فلو اقدام کنید.

در کنار تمامی مزیت‌های ذکر شده در خصوص شرایط کاری، مهاجرت و اقامت کادر درمان در دبی، باید توجه داشته باشید که در این کشور به همان اندازه که به حقوق و خدمات ارائه شده به پزشک توجه می‌شود، نتیجه کار او نیز بسیار مهم است.

به همین دلیل اگر تخصص و تجربه لازم را دارید، می‌توانید برای فرصت شغلی پزشکی در دبی و امارات اقدام کنید. وزارت بهداشت امارات، قوانین سختگیرانه‌ای دارد و پزشکان به طور کامل تحت نظر هستند.

مزایای مهاجرت کادر پزشکی

 

مراحل مهاجرت کاری به امارات

بعد از اینکه به طور کامل با مهم‌ترین نکات درباره دیتا فلو امارات و مزایای مهاجرت کادر پزشکی به این کشور آشنا شدید، لازم است تا مراحل مختلف مهاجرت کاری به امارات متحده عربی را هم بشناسید. اگر جزو کادر پزشکی هستید، برای مهاجرت کاری به امارات باید مراحل زیر را به ترتیب طی کنید.

مراحل مهاجرت کاری به امارات

 

 

“در مورد آوسبیلدونگ آلمان بیشتر بدانید”

 

در آزمون DHA شرکت کنید

قبولی در آزمون DHA برای متقاضیان کار در دبی الزامی است. پزشکان برای دریافت مجوز کار در امارات باید نمره قابل قبولی کسب کنند. برای موفقیت بیشتر در این آزمون، مطالعه نمونه سؤالات آزمون سال‌های گذشته و شناخت منابع آزمون، کمک زیادی به مدیریت زمان و جلوگیری از پرداخت هزینه‌های اضافی می‌کند.

تأیید صلاحیت‌های آموزشی و کاری دیتا فلو

برای کار در امارات باید سوابق تحصیلی و کاری خود را به صورت رسمی ارائه بدهید؛ این کار از طریق DataFlow انجام می‌شود. پزشکان متقاضی کار در دبی باید مدارک تحصیلی، تاریخ شروع و پایان تحصیل خود را ارائه داده و همچنین تاریخ شروع و پایان کار را در مراکزی که فرد در آنجا مشغول به فعالیت بوده ارائه دهند.

دریافت پیشنهاد کاری

ابتدا باید ویزای ورودی دبی را دریافت کنید که در بدو ورود به دبی صادر می‌شود. داشتن کارت بهداشتی که نشان دهد شما در سلامت کامل هستید و به هیچ بیماری عفونی مبتلا نیستید نیز برای افرادی که مایل به زندگی یا کار در دبی هستند، الزامی است.

در صورت داشتن کارت سلامت معتبر، ویزای ورود و قرارداد کاری، کارت کار نیز به شما داده می‌شود. کارت کار، مجوز کار شما در امارات متحده عربی است. در نهایت برای شما ویزای اقامت دائم صادر می‌شود که به دارنده آن اجازه می‌دهد بیش از 30 روز در دبی اقامت داشته باشد.

صدور مجوز کار

مهاجران باید قبل از ورود به امارات متحده عربی از اقامت، شرایط مالی و سایر موارد مربوط به اقامت راحت در این کشور اطمینان حاصل کنند. وب سایت بهداشت و درمان دبی (DHCC) یک منبع دولتی است که می‌توانید برای جستجوی مشاغل پزشکی در دبی به آن مراجعه کنید. مراجعه به فهرست مشاغل مورد اعتماد یکی دیگر از راه‌های رایج برای یافتن کار در دبی است.

ویزای طلایی امارات برای کادر پزشکی

در کنار درخواست برای دیتا فلو بهتر است مراحل درخواست خود برای دریافت ویزای طلایی امارات را هم انجام بدهید. امارات به تمام پزشکان و افراد واجد شرایط کادر درمان مقیم این کشور اجازه می‌دهد تا برای ویزای طلایی اقدام کنند و از مزایای انحصاری و بی‌شمار آن بهره‌مند شوند.

این ویزا معمولاً به صورت بلند مدت و 5 یا 10 ساله صادر می‌شود. مزایای اخذ این نوع ویزای امارات برای کادر پزشکی شامل موارد زیر می‌شوند.

ویزای طلایی امارات برای کادر پزشکی

 

دریافت اقامت بلند مدت امارات

کسی که ویزای طلایی امارات را داشته باشد، می‌تواند برای اخذ اقامت 10 ساله نیز امیدوار باشد. اگر ویزای طلایی دارید، می‌توانید از مزایای صفر درصدی مالیات شرکتی و درآمد نیز بهره‌مند شوید. علاوه بر این، راه‌اندازی کلینیک پزشکی شما در سراسر امارات با ویزای طلایی بدون دردسر انجام می‌شود.

بدون نیاز به اسپانسر

قوانین جدید تعریف شده برای ویزای طلایی و دریافت اقامت امارات به کادر پزشکی که قصد مهاجرت دارند، اجازه می‌دهد تا بدون نیاز به اسپانسر در امارات زندگی، تحصیل و کار کنند. این موضوع می تواند یک مزیت بسیار مهم برای کادر درمانی باشد که می خواهند به صورت طولانی مدت در این کشور بمانند.

داشتن استانداردهای ایده آل برای زندگی

همه بدون در نظر گرفتن حرفه و کشورشان خواهان یک استاندارد زندگی ایده آل و مطمئن هستند. اگرچه هر نوع ویزای امارات، یک محیط زندگی پیشرفته را ارائه می‌دهد؛ اما مزایای ویزای طلایی امارات در این مورد نیز بیشتر است. به همین دلیل است که تمامی کادر درمان دوست دارند تا واجد شرایط این ویزای منحصر به فرد باشند.

داشتن استانداردهای ایده آل برای زندگی در امارات

 

داشتن چندین حساب بانکی

داشتن آزادی در باز کردن چندین حساب بانکی برای هر فردی که در یک کشور خارجی زندگی می‌کند، یک موقعیت برد – برد است. هر چه تعداد بانک‌های بیشتری داشته باشید، مکان‌های بیشتری برای پس انداز پول خود خواهید داشت. ویزای طلایی امارات این امکان را به شما می‌دهد تا چندین حساب بانکی در سراسر امارات داشته باشید.

شماره تماس موسسه مهاجرتی افدلمهاجرت کادر پزشکی به امارات با افدل گروپ

با توجه به مزایای زیادی که مهاجرت کاری به امارات متحده عربی برای پزشکان و پرستاران دارد، نرخ مهاجرت کادر پزشکی به این کشور روزبه‌روز در حال افزایش است. در این میان، اطلاع از جدیدترین شرایط و قوانین مهاجرتی و دریافت تأییدیه‌های ضروری از اهمیت زیادی برخوردار است.

افدل گروپ از ابتدای فرایند مهاجرت کاری به امارات همراه شماست و اطلاعات دقیق و به‌روزی را در مشاوره‌ها در اختیار شما قرار می‌دهد. پس اگر برای درخواست و ثبت نام تأییدیه دیتا فلو خود نگران هستید، افدل گروپ از ابتدا تا انتهای این فرایند را برای شما مدیریت می‌کند تا در زمان ثبت نام و ارائه مدارک با هیچ مشکلی روبرو نشوید.

همچنین اگر سؤالی در رابطه با زمینه‌های دیگر مهاجرتی دارید، می‌توانید روی مشاوره‌های تخصصی ما حساب کنید. شما می‌توانید سؤالات خود را در زمینه سرمایه گذاری در امارات، ثبت شرکت در امارات و خرید ملک در دبی از کارشناسان ما بپرسید.

با دریافت مشاوره مالی شرکت های دبی و سایر مشاوره ها، رسیدن به خواسته ها و آرزوهایتان محال نخواهد بود و تا دستیابی به اهدافتان تنها یک مشاوره فاصله دارید؛ پس از طریق تماس یا اینستاگرام ما اطلاعات کامل را دریافت کنید و آینده خود را در کشوری پیشرفته و در همین خاورمیانه بسازید!

سخن آخر

دیتا فلو یکی از مهم‌ترین شرایط برای مهاجرت به امارات و دریافت اقامت دبی و شهرهای دیگر این کشور محسوب می‌شود. این تأییدیه برای کادر پزشکی که قصد مهاجرت به کشورهای عربی از جمله امارات را دارند، ضروری است و توجه نکردن به آن می‌تواند در روند دریافت اقامت و ویزای شما مشکل ایجاد کند.

در این مقاله به بررسی مهم‌ترین نکات، شرایط، مدارک لازم برای تأییدیه دیتافلو و همچنین موارد مهم در رابطه با مهاجرت کاری پزشکان و پرستاران به امارات متحده عربی پرداختیم. در صورت داشتن هر گونه سؤال درباره این تأییدیه می‌توانید با مشاوران ما در افدل گروپ تماس حاصل کنید.

 

سوالات متداول گور استندینگ

سؤالات متداول

 1. هزینه دیتا فلو به چه چیزی بستگی دارد؟

این هزینه به مدارکی که برای تأیید ارسال می‌کنید، بستگی دارد.

 1. دریافت دیتا فلو برای چه کشورهایی لازم است؟

کشورهای حوزه خلیج فارس مانند: امارات، عمان، عربستان صعودی، قطر و بحرین

 1. آیا امکان دریافت اقامت 10 ساله برای کادر پزشکی وجود دارد؟

بله در صورت داشتن شرایط لازم می‌توانید اقامت 10 ساله را از طریق ویزای طلایی امارات دریافت کنید.

 1. درآمد پزشکان در امارات چقدر است؟

به طور کلی با توجه به اقتصاد امارات و شرایط مناسب برای مهاجرت پزشکان به این کشور، درآمد کادر پزشکی در این کشور بالاست.

 1. افدل گروپ چه خدماتی را برای مهاجرت به امارات ارائه می‌دهد؟

خدمات متنوعی که مهم‌ترین آن‌ها عبارت‌اند از: ثبت شرکت در دبی، خرید ملک در دبی، سرمایه گذاری در امارات، اخذ ویزای طلایی و مهاجرت کاری یا تحصیلی به امارات

شماره تماس موسسه مهاجرتی افدل

سایر مقالات:

خرید ملک در دبی و امارات { اقامت2024 } + قیمت آپارتمان
راهنمای جامع دریافت ویزای طلایی امارات 2024 + هزینه و قوانین
7 فرصت سرمایه گذاری در امارات 2024 ( بررسی مزایا و معایب)

 

19 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *