شرایط کامل اخذ ویزای دبی در 2024 {هزینه + زمان+ مشاوره}

شرایط کامل اخذ ویزای دبی در 2023 {هزینه + زمان+ مشاوره}

شرایط اخذ ویزای دبی برای ایرانیان

چگونه ویزای دبی بگیریم؟ دولت امارات متحده عربی به اتباع چندین کشور اجازه می‌دهد تا بدون ویزا برای اقامت کوتاه مدت اقدام کنند؛ اما باید بدانید که ماجرا برای ایرانیان و مهاجرانی که می‌خواهند اقامت دبی را بگیرند، فرق می‌کند. پس لازم است تا قبل از سفر به دبی از تمامی قوانین و مقررات مربوط به ویزای آن اطلاع داشته باشید.

صدور ویزای دبی برای ایرانیان

اگر قصد مهاجرت به دبی را دارید یا مقیم دبی هستید و می‌خواهید برای خانواده خود ویزا بگیرید، این مقاله برای شماست! در این مطلب قصد داریم تا اطلاعات کاملی را در رابطه با شرایط جدید ویزای دبی در اختیار شما قرار می‌دهیم؛ پس تا انتها همراه ما باشید.

شماره تماس موسسه مهاجرتی افدل

 

ویدیو : ویزای دبی

 

پادکست: شرایط کامل اخذ ویزای دبی

آیا برای سفر به دبی به ویزا نیاز داریم؟

آیا دبی ویزا می‌خواهد؟ اینکه برای مهاجرت به امارات به ویزا نیاز دارید یا نه به ملیت شما بستگی دارد. شهروندان برخی از کشورها اجازه دارند تا بدون ویزا وارد امارات شوند یا در بدو ورود ویزا دریافت کنند؛ در حالی که برخی دیگر باید قبل از سفر آن را دریافت کنند.

شرایط ویزای دبی برای ایرانیان کمی سخت‌تر از مهاجران برخی از کشورهای دیگر است؛ به این صورت که شما بدون ویزا نمی‌توانید به دبی سفر کنید. شما حتی برای یک سفر چند روزه به دبی نیز باید ویزا داشته باشید؛ البته صدور ویزا برای سفر به این شهر سخت نیست و طی چند روز می‌توانید ویزای کوتاه مدت خود را دریافت کنید.

شماره تماس موسسه مهاجرتی افدل

مجوز ورود به امارات متحده عربی

مجوز ورود به کشور امارات، مدرکی است که در صورت نیاز به ویزا برای ورود به این کشور باید دریافت کنید؛ این مدرک بسته به هدف شما از سفر به امارات برای چند روز معتبر است. کارفرمای شما باید قبل از سفر، این مجوز را از اداره کل اقامت و امور خارجی (GDRFA) برای شما دریافت کند.

تعداد روزهایی که با مجوز ورود خود اجازه اقامت در امارات را دارید، به هدف شما بستگی دارد؛ معمولاً هر کسی که به دبی سفر می‌کند، یکی از شرایط زیر را دارد:

 • اگر تاجر هستید، مجوز ورود (ویزای ترانزیت) تا 48 یا 96 ساعت دریافت خواهید کرد.
 • اگر به عنوان توریست وارد دبی می‌شوید، مجوز ورود شما (ویزای توریستی) تا 30 روز معتبر است.
 • اگر برای اهداف استخدامی وارد دبی می‌شوید، مجوز ورود شما تا 60 روز یا بیشتر معتبر است.

به این ترتیب، ویزای توریستی و مجوز ورود کم و بیش یکسان هستند؛ بخصوص برای کسانی که می‌خواهند تنها چند روز در دبی بمانند و به گرفتن ویزای دبی نیاز ندارند.

آیا ویزای امارات و دبی جدا از هم صادر می‌شوند؟

ویزای دبی و امارات یکسان هستند و زمانی که شما موفق به گرفتن ویزا دبی می‌شوید، ویزای امارات را هم در اختیار دارید. در واقع هیچ ویزای جداگانه‌ای برای اقامت و زندگی در دبی وجود ندارد؛ زیرا دبی به تنهایی یک کشور نیست و خود بخشی از کشور امارات محسوب می‌شود.

در صورتی که ویزایی دارید که به شما اجازه ورود به امارات را می‌دهد، می‌توانید از آن برای ورود به هر یک از شهرهای امارات متحدع عربی  از جمله دبی استفاده کنید. به این ترتیب، اگر قصد سفر به دبی و ابوظبی را دارید، نیازی به دریافت ویزای جداگانه برای هر کدام ندارید؛ فقط باید برای ویزای توریستی امارات اقدام کنید و از هر هفت شهر مهم امارات دیدن کنید.

آیا ویزای امارات و دبی جدا از هم صادر می‌شوند؟

شرایط و مدارک اخذ ویزای دبی

برای درخواست ویزای دبی و دریافت اقامت امارات متحده عربی باید قبل از سفر خود با قوانین کلی آن آشنایی داشته باشید؛ پس به الزامات زیر توجه لازم را داشته باشید:

 • داشتن عکس رنگی الزامی است.
 • شما باید یک کپی رنگی از گذرنامه به همراه درخواست خود برای ویزا را ارائه دهید.
 • گذرنامه شما باید معتبر و حداقل به مدت 6 ماه دارای اعتبار باشد.
 • باید فرم درخواست ویزای خود را به صورت دقیق تکمیل کنید که بسته به ملیت شما به زبان عربی یا انگلیسی قابل دسترس است.
 • گذرنامه باید خوانایی لازم را داشته باشد.
 • اگر از طرف خانواده خود برای ویزا درخواست می‌دهید، باید اقامت معتبر امارات متحده عربی با حداقل 6 ماه اعتبار در زمان درخواست را داشته باشید.
 • وابستگانی مانند همسر، فرزندان زیر 23 سال و والدین بالای 60 سال برای دریافت ویزای امارات باید جزئیات و سایر مدارک مربوطه را ارائه دهند.
 • بسته به کشور محل اقامت شما ممکن است مدارک اضافی مورد نیاز باشد.

برای دریافت ویزای دبی باید یک رزرو سفر رفت و برگشت تأیید شده و پولی داشته باشید. شما می‌توانید این رزرو را پس از بررسی ویزای خود انجام دهید. توجه داشته باشید که پذیرش درخواست ویزا منوط به مهاجرت است.

شرایط و مدارک اخذ ویزای دبی

 

اخذ انواع ویزای دبی برای ایرانی‌ها

انواع مختلفی از ویزای شهر دبی برای دریافت اقامت امارات تعریف شده‌اند که هر کدام برای شرایط خاص و تعدادی از مهاجران کاربرد دارد. مدت زمان اقامت شما بر اساس هر یک از این ویزاها متفاوت است و به هدف شما از مهاجرت بستگی دارد. در ادامه با انواع این ویزاها آشنا می‌شوید.

انواع ویزا دبی برای سفر به امارات و دریافت اقامت عبارت‌اند از:

 • ویزای توریستی
 • ویزای ترانزیت
 • ویزای تحصیلی
 • ویزای کاری
 • ویزای سرمایه گذاری
 • ویزای خانوادگی
 • ویزای طلایی

شماره تماس موسسه مهاجرتی افدل

ویزای توریستی دبی

ویزای توریستی برای مقاصد گردشگری یا هر هدف دیگری که کمتر از 30 روز به طول می‌انجامد، صادر می‌شود و نیازی به اشتغال و اقامت طولانی مدت در امارات ندارد. این ویزا که به ویزا گردشگری دبی نیز معروف است، به شیوه‌های مختلف و بر اساس شرایط شما صادر می‌شود.

احتمالاً اکنون از خودتان می‌پرسید که ویزای توریستی دبی چند روزه است؟ بر اساس جدیدترین قوانین کشور امارات، ویزای سیاحتی دبی به سه شیوه صادر می‌شود: 14 روزه، 30 روزه و 2 ماهه.

در ویزای توریستی 14 روزه شما حداکثر دو هفته می‌توانید در امارات اقامت داشته باشید و این ویزا تا زمانی اعتبار دارد که شما از امارات خارج نشده باشید. اگر از امارات خارج شوید، این ویزا باطل می‌شود. در واقع می‌توان گفت که این نوع از ویزاهای توریستی دبی یک‌بارمصرف است.

با دریافت ویزای توریستی یک ماهه دبی می‌توانید تا 30 روز در امارات اقامت داشته باشید. این ویزا هم یک‌بارمصرف بوده و با خروج از کشور امارات باطل می‌شود. همچنین با دریافت ویزای توریستی دو‌ماهه دبی اجازه اقامت تا حداکثر 58 روز را در امارات خواهید داشت.

توجه داشته باشید که امکان دریافت ویزای دبی توریستی برای دختران زیر 18 سال وجود ندارد و دختران در این سن باید به همراه خانواده سفر کنند.

مدارک مورد نیاز برای صدور ویزای توریستی دبی عبارت‌اند از:

 • اسکن رنگی در صفحه اول پاسپورت با حداقل 6 ماه اعتبار
 • عکس رنگی 3 در 4
 • تصویر واضح از صفحه اول شناسنامه
 • تصویر واضح از کارت ملی

اگر به هر دلیلی شما از مدت زمان اعلام شده برای ویزای توریستی خود بیشتر در امارات اقامت داشته باشید، باید جریمه پرداخت کنید. مقدار جریمه برای عدم تمدید ویزای توریستی دبی به ازای هر یک روز 100 درهم محاسبه می‌شود.

ویزا گردشگری دبی

 

ویزای ترانزیت دبی

اگر قصد دارید در مسیر خود برای رسیدن به مقصد سوم، در امارات متحده عربی توقف کنید، بسته به ملیت خود به ویزای ترانزیت دبی نیاز پیدا خواهید کرد. امارات متحده عربی ویزای ترانزیت را به دو شکل مختلف صادر می‌کند: یکی برای 48 ساعت که به صورت رایگان بوده و نوع دیگر که برای 96 ساعت صادر شده و هزینه آن 50 درهم است.

ویزای دبی ترانزیت تنها از طریق خطوط هوایی مستقر در کشور امارات متحده عربی حمایت می‌شود و لازم است تا قبل از ورود به کشور امارات مورد بررسی قرار گرفته و تأیید شود. هیچ یک از انواع ویزای ترانزیت دبی قابل تمدید نیستند. در صورتی که پرواز بعدی شما از دبی در 48 تا 96 ساعت آینده باشد، شما به ویزای ترانزیت نیاز دارید.

برای دریافت ویزای ترانزیت دبی باید مدارک زیر را به همراه داشته باشید:

 • گذرنامه یا سند مسافرتی با حداقل اعتبار 3 ماه
 • عکس با پس زمینه سفید
 • رزرو بلیط به مقصد سوم

شماره تماس موسسه مهاجرتی افدل

ویزای دبی از نوع ترانزیت توسط شرکت هواپیمایی مستقر در امارات که با آن سفر می‌کنید، دریافت می‌شود. شرکت هواپیمایی معمولاً ویزای ترانزیت شما را قبل از سفر تنظیم می‌کند. اگر سفرتان از طریق آژانس مسافرتی برنامه‌ریزی شده باشد، همین آژانس کارهای صدور ویزای ترانزیت شما را به طور کامل انجام می‌دهد.

آژانس‌های هواپیمایی می‌توانند از طریق یکی از روش‌های زیر برای ویزای ترانزیت دبی به صورت آنلاین درخواست دهند:

 • پورتال eChannels
 • برنامه eChannels ICA UAE برای اپل و اندروید
 • کانال‌های آنلاین معرفی شده از سوی اداره کل اقامت امارات و امور خارجی

انواع ویزای ترانزیت دبی

 

 

ویزای تحصیلی دبی

دبی یک مرکز آموزشی در سطح جهانی است که امکانات درجه یک را از نظر آموزش به دانشجویان محلی و بین‌المللی ارائه می‌دهد. دولت دبی رشد سالانه ثبت نام 4.5 درصدی را گزارش کرد که در حال حاضر بیش از 35500 دانشجو در یکی از دانشگاه‌های دبی مشغول به تحصیل هستند.

دانشجویان بین‌المللی که قصد تحصیل در دبی را دارند باید برای دریافت ویزای تحصیلی دبی اقدام کنند. قوانین ویزای دبی برای دانش آموزان و دانشجویان متفاوت است و شرایط خاصی دارد.

ویزای دبی از نوع تحصیلی را می‌توان به سه نوع طبقه بندی کرد:

 • ویزای تحصیلی دبی با حمایت خانواده: دانشجویان بین‌المللی تمام وقت که در یک مؤسسه آموزشی ثبت نام کرده‌اند، ممکن است واجد شرایط درخواست ویزای امارات متحده عربی تحت حمایت والدین خود باشند.
 • ویزای تحصیلی دبی توسط مدرس: در صورتی که مؤسسه آموزشی واجد شرایط باشد، دانشجویان بین‌المللی تمام وقت می‌توانند واجد شرایط دریافت حمایت مالی از سوی مؤسسه باشند.
 • ویزای تحصیلی دبی برای اقامت کوتاه مدت: دانشجویان بین‌المللی که قصد دارند برای چند ماه در دبی تحصیل کنند، ممکن است واجد شرایط درخواست ویزای تحصیلی دبی کوتاه مدت باشند.

روند درخواست ویزای دبی 2023 برای تحصیل چگونه است؟ ابتدا باید در مورد گزینه‌های پیش روی تحقیق کنید. قبل از اینکه در یک دانشگاه یا مدرسه در دبی ثبت نام کنید، تصمیم بگیرید که چه چیزی می‌خواهید و در کجا برای زندگی برنامه ریزی می‌کنید؛ همچنین باید هزینه‌های کلی را مد نظر داشته باشید.

در مرحله بعدی برای امتحانات ورودی آماده شوید و آزمون‌های استانداردی مانند آیلتس یا تافل را بر اساس نیاز دانشگاه انتخابی خود انجام دهید. سپس باید هزینه تحصیل خود را تأمین کنید.

شماره تماس موسسه مهاجرتی افدل

مراقب باشید که مدارک کافی برای تمام طول اقامت خود در دبی را در نظر داشته باشید. این نکته شامل: شهریه، هزینه اقامت، سفر، خورد و خوراک و سایر هزینه‌های این چنینی می‌شود.

برای دانشگاه انتخابی خود درخواست دهید. دانشگاه انتخابی شما در دبی ممکن است معیارهای واجد شرایط بودن خود را داشته باشد؛ پس لازم است تا پیش نیازهای الزامی را تکمیل کنید و به روند درخواست ادامه دهید. این پیش نیازها می‌توانند شامل دریافت ویزای دبی و آمادگی برای تحصیل در مرکز مورد نظر باشند.

در مرحله بعدی لازم است تا ثبت نام خود را تکمیل کنید. هنگامی که شرایط را مهیا کردید، دانشگاه نامه تأییدیه پذیرش را برای شما صادر می‌کند. مرحله بعدی پرداخت هزینه‌های مورد نیاز است. در این مرحله باید برآوردی از میزان هزینه زندگی در دبی را هم مد نظر داشته باشید.

در مرحله آخر برای ویزای دبی جهت تحصیل اقدام کنید. پس از دریافت نامه پذیرش، واجد شرایط درخواست ویزای تحصیلی دبی می‌شوید. زمان بررسی ویزای دانشجویی دبی تقریباً 10 تا 15 روز کاری است.

ویزای تحصیلی دبی برای اقامت کوتاه مدت

ویزای کاری دبی

اگر می‌خواهید در امارات کار کنید، باید ویزای اقامت و مجوز کار داشته باشید. اولین قدم برای گرفتن مجوز کار در دبی این است که یک شغل مناسب پیدا کنید. سپس با دریافت ویزا وارد کشور می‌شوید و بسته به مدت زمان اعتبار ویزای دبی در آنجا می‌مانید.

در این مدت باید مراحل تکمیل آزمایش‌های پزشکی، دریافت مهر مجوز اقامت کاری روی پاسپورت و دریافت کارت شناسایی اقامت امارات متحده عربی و کارت کار را انجام دهید. این امکان برای شما وجود دارد که با ویزای توریستی وارد دبی شوید و در زمانی که آنجا هستید، شغلی پیدا کنید.

پس از ارائه کامل مدارک خود جهت دریافت ویزای کاری دبی، معمولاً حدود 5 روز کاری طول می‌کشد تا وزارت مربوطه مجوز کار را صادر کند.

شماره تماس موسسه مهاجرتی افدل

زمانی که برای اولین بار مجوز کار در امارات را دریافت می‌کنید، برای 30 روز معتبر است و می‌تواند برای 30 روز دیگر آن را تمدید کنید. این مدت زمان به شما 60 روز فرصت می‌دهد تا در کشور بمانید و نسبت به دریافت ویزای اقامت کارت کار اقدام کنید.

ویزای دبی از نوع کاری جهت دریافت اقامت امارات برای 1، 2 یا 3 سال صادر می‌شود و مدت زمان آن بسته به هدف شما از سفر و مهاجرت به این کشور متفاوت است.

برای اجازه کار و زندگی در امارات متحده عربی باید شرایط زیر را داشته باشید:

 • حداقل 18 سال داشته باشید.
 • مجوز شرکتی که در آن استخدام می‌شوید باید بسیار معتبر باشد.
 • شرکت مورد نظر نباید هیچ تخلفی داشته باشد.
 • کاری شما باید با ماهیت شرکتی که در آن استخدام شده‌اید، مطابقت داشته باشد.

اعتبار ویزای کاری دبی

 

ویزای سرمایه گذاری دبی

این نوع ویزای دبی که در بین مردم با عنوان ویزای شریک امارات متحده نیز شناخته می‌شود، برای مهاجران خارجی که می‌خواهند کسب و کاری را در شهر دبی راه اندازی یا سرمایه گذاری در امارات را تجربه کنند، ایده آل است. آنها همچنین می‌توانند در دبی زندگی و کار کنند و از اعضای خانواده خود حمایت کنند.

آیا می‌خواهید برای ویزای سرمایه گذاری در دبی اقدام کنید؟ طبق قوانین ویزای سرمایه‌گذار دبی، این ویزا تنها به افرادی اعطا می‌شود که سهام یک شرکت موجود را به ارزش حداقل 10 میلیون درهم خریداری می‌کنند یا شرکتی را با سرمایه گذاری سرمایه‌ای به ارزش همین مقدار تأسیس می‌کنند.

 

مدارک مورد نیاز جهت دریافت ویزای سرمایه گذاری در دبی عبارت‌اند از:

 • صورت حساب بانکی 6 ماه گذشته
 • کارت مهاجرت
 • مدارک لازم برای اثبات سهم مالکیت
 • یک عکس با زمینه سفید
 • کپی پاسپورت
 • کپی مجوز تجارت دبی

ویزای سرمایه گذاری در دبی

 

ویزای خانوادگی دبی

اگر ویزای دبی و اقامت امارات را دارید، می‌توانید اقامت این کشور را برای اعضای خانواده تحت تکفل خود دریافت کنید. با این وجود، همه کسانی که اقامت کشور امارات متحده را دارند، نمی‌توانند افراد تحت تکفل خود (همسر و فرزندان) را همراه خود بیاورند؛ زیرا شرایط خاصی برای این امر وجود دارند که باید برآورده شوند.

برای اینکه بتوانید از اعضای خانواده خود در امارات متحده عربی حمایت مالی کنید، باید شرایط زیر را داشته باشید:

 • مهاجران مرد باید حداقل حقوق 4000 یا 3000 درهم در ماه به علاوه محل اقامت را داشته باشند.
 • زنان مهاجر باید حداقل حقوق ماهیانه 10000 یا 8000 درهم به علاوه محل اقامت را داشته باشند.

علاوه بر این، تمام اعضای خانواده که بالای 18 سال سن دارند، باید یک آزمایش سلامت پزشکی را که در یک مرکز بهداشتی مورد تأیید دولت امارات متحده عربی انجام می‌شود، بگذرانند؛ این آزمایش برای بررسی ابتلا به HIV و سل انجام می‌شود.

ویزای طلایی دبی

دولت امارات متحده عربی یک فرصت مهاجرتی جدید را برای خارجیان ثروتمند یا با مهارت بالا اجرا کرده است؛ ویزای طلایی امارات نامی است که به این نوع ویزای دبی داده‌اند. این ویزا بسته به رده واجد شرایط بودن متقاضی برای 5 تا 10 سال صادر می‌شود.

علاوه بر این، در صورتی که واجد شرایط هستید، برای درخواست خود نیازی به داشتن اسپانسر در امارات متحده ندارید و می‌توانید خودتان درخواست دهید. رایج‌ترین شیوه دریافت ویزای طلایی دبی، سرمایه گذاری است که برای واجد شرایط بودن آن باید مقدار قابل توجهی سرمایه در امارات سرمایه گذاری کنید.

چه کسانی واجد شرایط دریافت ویزای دبی به صورت بلند مدت هستند؟ در جدول زیر می‌توانید لیست افراد واجد شرایط اخذ ویزای طلایی یا گلدن ویزای امارات را مشاهده کنید.

ورزشکاران سرمایه گذاران
پزشکان متخصصان مهندسی و علوم
مدیران اجرایی کارآفرینان
دانشمندان دانش آموزان ممتاز
متخصصان خلاق در فرهنگ و هنر

شماره تماس موسسه مهاجرتی افدل

دو نوع ویزای بلند مدت دبی برای اخذ اقامت امارات وجود دارند که هر دو شرایط و معیارهای خاص خود را برای افراد واجد شرایط دارند. اگر در یکی از دسته‌بندی‌های زیر قرار بگیرید، واجد شرایط ویزای اقامت طولانی مدت 10 ساله امارات هستید:

 • حداقل 10 میلیون درهم در بخش دولتی سرمایه گذاری کنید.
 • شما فردی با استعداد تخصصی مانند: پزشک، دانشمند، مخترع، متخصص یا دارای استعداد ویژه در زمینه فرهنگ و هنر باشید؛ مانند: پزشکان، مهندسان برنامه نویسی کامپیوتر، الکترونیک، برق و بیوتکنولوژی.

همچنین در صورتی که در یکی از دسته‌بندی‌های زیر قرار بگیرید، واجد شرایط دریافت ویزای دبی برای اقامت طولانی مدت 5 ساله امارات هستید:

 • با خرید ملک در دبی، در کشور امارات سرمایه گذاری کنید.
 • به عنوان یک کارآفرین، پروژه‌ای با حداقل سرمایه 500000 درهم داشته باشید.
 • دانش آموز ممتازی باشید که حداقل نمره 95% در دبیرستان دولتی یا خصوصی یا حداقل معدل 3.75 در دانشگاه‌های داخل یا خارج از کشور را کسب کرده باشید.

گلدن ویزای دبی

 

 

به افدل گروپ اعتماد کنید!

چطور ویزای دبی بگیریم؟ این سؤال در ذهن شماست؛ به همین دلیل این مقاله را مطالعه کردید. برای درخواست و ثبت نام ویزای دبی باید با افراد باتجربه در این زمینه مشورت کنید و چه کسانی بهتر از کارشناسان خبره افدل گروپ!

کارشناسان ما با به‌روزترین اطلاعات درباره نحوه مهاجرت به امارات و دریافت انواع اقامت دبی بر اساس شرایط شما، بهترین نوع ویزا را به شما پیشنهاد می‌کنند. در این صورت می‌توانید کارهای ویزای خود را با خیال راحت به ما بسپارید.

همچنین برای اطلاع از جدیدتری شرایط درباره ثبت شرکت در امارات، هزینه زندگی در امارات و کاریابی در امارات می‌توانید به اینستاگرام افدل گروپ مراجعه کنید.

علاوه بر این، اگر پزشک هستید و قصد مهاجرت به یکی از شهرهای امارات متحده عربی را دارید، برای شرکت در آزمون‌های مربوطه و دریافت گواهی‌های لازم به مشاوره نیاز خواهید داشت؛ پس برای کسب اطلاعات بیشتر درباره آزمون پرومتریک، گواهی گود استندینگ و دیتا فلو با ما تماس بگیرید.

چگونه ویزای دبی بگیریم؟ به افدل گروپ اعتماد کنید!

 

سخن آخر

در این مقاله شما را با چگونگی دریافت ویزای دبی و انواع ویزای امارات متحده عربی آشنا کردیم. با این اطلاعات، دید گسترده‌تری نسبت به ویزای عادی دبی و برخی از انواع دیگر ویزا مانند ویزای گلدن دبی خواهید داشت. در نتیجه می‌توانید انتخاب مناسبی را در زمان درخواست ویزای امارات متحده بر اساس شرایط خود داشته باشید.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره ویزای کاری دبی برای ایرانیان، ویزای طلایی دبی برای پزشکان، هزینه ویزای دبی و موارد دیگر می‌توانید با کارشناسان ما در افدل گروپ تماس بگیرید.

 

سؤالات متداول

 1. ویزای توریستی دبی برای چند روز صادر می‌شود؟

14 روز تا 2 ماه

 1. شرایط ویزای دبی برای دختر چگونه است؟

دختران زیر 18 سال نمی‌توانند به طور مستقل برای دریافت ویزا دبی اقدام کنند و باید تحت تکلف خانواده باشند.

3. جریمه تمدید نکردن ویزای توریستی دبی چقدر است؟

به ازای هر یک روز اضافه‌ای که در دبی باشید باید 100 درهم پرداخت کنید.

 1. چند روز طول می‌کشد تا ویزای تحصیلی دبی صادر شود؟

10 تا 15 روز

 1. ویزای دبی برای پزشکان به مدت چند سال صادر می‌شود؟

اگر واجد شرایط ویزای طلایی باشند، ویزای دبی برای آن‌ها 10 ساله صادر می‌شود.

 

سایر مقالات:

6 فرصت سرمایه گذاری در دبی- مزایا -نکات طلایی برای ایرانیان
گود استندینگ چیست؟ شرایط دریافت 2023 + زمان و هزینه
آزمون پرومتریک {شرایط، زمانبندی و هزینه 2023}- نمونه سوالات

 

10 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *