سفر به دبی چقدر پول میخواد؟ بررسی کامل هزینه ها در 2024

سفر به دبی چقدر پول میخواد؟ بررسی کامل هزینه ها در 2023

سفر به دبی چقدر پول میخواد؟

سفر به دبی چقدر پول میخواد؟ اگر قصد دارید دبی را به عنوان مقصد بعدی تعطیلات خود در نظر بگیرید، باید چند سؤال مهم را از خود بپرسید؛ آیا بازدید از دبی گران است؟ یا اینکه آیا با بودجه کم نیز می‌توان به دبی سفر کرد؟

دبی به خاطر گردشگری لوکس خود مشهور است؛ با این حال، این بدان معنا نیست که تنها افراد مرفه می‌توانند به این شهر سفر کنند. به طور کلی هزینه سفر به دبی به تصمیمات شما بستگی دارد. دبی شهری گران است؛ اما با بودجه کمتر نیز می‌توان به این شهر سفر کرد.

شماره تماس موسسه مهاجرتی افدل

این مقاله به شما درک بهتری از هزینه زندگی در دبی، سفر به این شهر و اینکه چگونه می‌توانید در سفر به دبی در هزینه خود صرفه‌جویی کنید، به شما می‌دهد. پس با ما همراه شوید تا بدانید که سفر به دبی چقدر پول میخواد!

سفر به دبی چقدر پول میخواد؟

 

ویدیو : سفر به دبی چقدر پول میخواد؟

 

 

پادکست : سفر به دبی چقدر پول میخواد

 

شماره تماس موسسه مهاجرتی افدل

دریافت ویزای سفر به دبی چقدر پول میخواد؟

هزینه ویزای دبی برای انواع مختلف ویزا متفاوت است و روی هر کارت خدماتی در وب‌سایت‌های ICP و GDRFA-D درج شده است. در حال حاضر قیمت انواع ویزای کشور امارات از جمله ویزای توریستی 30 و 60 روزه، 100 درهم افزایش یافته است.

برای مثال، هزینه ویزای یک ماهه صادر شده در امارات متحده عربی و توسط ICA از 270 درهم به 370 درهم افزایش پیدا کرده است. پس پاسخ سؤالِ سفر به دبی چقدر پول میخواد را باید با بررسی هزینه ویزا آغاز کنیم؛ زیرا اولین مرحله از سفر شما به هر کشوری از جمله امارات متحده محسوب می شود.

دریافت ویزای سفر به دبی چقدر پول میخواد؟

 

هزینه ویزای توریستی دبی

قیمت ویزای توریستی دبی بستگی به نوع ویزای مورد نظر و مدت زمان اقامت شما دارد؛ اما برای اینکه یک برآورد کلی به شما بدهیم، خطوط هوایی امارات در حال حاضر حدود 330 درهم برای ویزای یک بار ورود کوتاه مدت و نزدیک به 700 درهم برای ویزای توریستی یک بار ورود بلند مدت هزینه دریافت می‌کند.

هزینه ویزای ترانزیت دبی

امارات تغییرات جدیدی را اعلام کرده است که هزینه ویزای ترانزیت دبی را افزایش می‌دهد. هزینه ویزای ترانزیت 96 ساعته به 218.78 درهم افزایش یافته است؛ در حالی که ویزای ترانزیت 48 ساعته رایگان است. هزینه ویزای ترانزیت اکسپرس 96 ساعته نیز به 307.22 درهم افزایش پیدا کرده است.

هیچ هزینه یا مبلغ اضافی نمی‌تواند توسط هیچ نهاد فدرال، محلی یا خصوصی اعمال شود. هزینه خروج 30 درهم از هر مسافری که از فرودگاه‌های امارات عبور می‌کند، اخذ می‌شود. پس اگر برای تجارت به دبی سفر می‌کنید باید بدانید که سفر به دبی چقدر پول میخواد و هزینه ویزای ترانزیت را هم بدانید.

شماره تماس موسسه مهاجرتی افدل

هزینه ویزای طلایی دبی

هزینه ویزای طلایی امارات تا حد زیادی به نوع خدمات و دسته بندی متقاضیان بستگی دارد. برای افرادی که از امارات درخواست می‌کنند، ویزای طلایی بین 2800 تا 3800 درهم هزینه دارد. از افرادی که در خارج از کشور درخواست می‌دهند، بین 3800 تا 4800 درهم هزینه دریافت خواهد شد.

علاوه بر این، متقاضی باید هزینه درخواست برای ویزای طلایی 10 ساله امارات را نیز بپردازد که از 50 درهم به 150 درهم افزایش یافته است. این هزینه شامل هزینه‌های مرجع، هزینه خدمات الکترونیکی و هزینه خدمات هوشمند می‌شود. متقاضی همچنین باید حدود 1000 درهم برای معاینه پزشکی و هزینه پردازش برای شناسه امارات هزینه کند.

علاوه بر این، متقاضیان باید بیمه درمانی امارات متحده عربی را خریداری کنند که از 800 درهم شروع می‌شود و هزینه آن متفاوت است. کسانی که می‌خواهند بدانند که سفر به دبی چقدر هزینه میخواد و مشمول ویزای طلایی امارات می‌شوند، باید این هزینه‌ها را پرداخت کنند.

علی رغم هزینه های بالا و شرایط خاصی که دریافت این نوع ویزای امارات دارد، مزایای انحصاری آن از ارزش بالایی برخوردار هستند و اقامتی بلند مدت را برای شما به ارمغان می آورند.

هزینه ویزای طلایی دبی

 

هزینه ویزای سه ماهه دبی

هزینه ویزای سه ماهه یک بار ورود دبی 600 درهم و ویزای سه ماهه چند بار ورود 1740 درهم است. دریافت این نوع ویزا شرایط خاصی دارد و برای افرادی که از این نوع ویزای امارات استفاده می‌کنند، تعیین می‌کند که سفر به دبی چقدر پول میخواد.

هزینه ویزای دبی برای کودکان

اگر در حال محاسبه قیمت سفر به دبی هستید و فرزند خردسال خود را نیز همراه خود می‌برید، باید هزینه سفر کودک را نیز بپردازید. هزینه‌های حمایت از ویزای کودکان در امارات در جدول زیر شرح داده شده‌اند.

مراحل اخذ ویزای دبی برای کودکان هزینه
هزینه درخواست 350 درهم
تشکیل پرونده شخصی و خانوادگی 255 درهم
مجوز ورود (داخل امارات) 1170 درهم
مجوز ورود (خارج از امارات) 492 درهم
سپرده گارانتی (در صورت وجود) 2500 درهم برای هر فرزند

لطفاً توجه داشته باشید که ممکن است این هزینه‌ها بر اساس شرایط متقاضیان متفاوت باشند؛ بنابراین توصیه می‌شود که برای اطلاع از هزینه دقیق ویزای کودکان امارات و دبی حتماً با یک مرجع معتبر مشورت کنید.

هزینه ویزای دبی برای کودکان

 

هزینه ویزای کار دبی

اگر به منظور پیدا کردن کار در دبی یا به طور کلی کسب درآمد در امارات سفر می‌کنید، باید ویزای کار داشته باشید. طبق برخی از منابع معتبر، هزینه‌های زیر برای مجوز کار در امارات ضروری هستند. این اطلاعات به شما کمک می‌کنند تا بدانید که سفر به دبی چقدر پول میخواد.

نوع ویزای کار هزینه
هزینه پایه بر اساس دسته‌بندی مشاغل 300 تا 5000 درهم
ویزای کار دو ساله 3000 تا 7000 درهم
ویزای کارگران خارجی بالای 65 سال 5000 درهم

هزینه ویزای تحصیلی دبی

هزینه‌های ویزای تحصیلی بسته به دانشگاه، کالج یا موسسه‌ای که صدور ویزای دانشجویی را انجام می‌دهد، متفاوت است. ممکن است برای اولین بار صدور و تمدید ویزای دانشجویی یا دانش‌آموزی بین 1000 تا 3000 درهم هزینه داشته باشد. این مبلغ معمولاً در زمان ثبت نام دریافت می‌شود.

هزینه ویزای تحصیلی دبی

 

هزینه ویزای دبی برای والدین

برای درخواست ویزای والدین امارات، اسپانسر باید حدود 3180 درهم بپردازد. هزینه ذکر شده شامل هزینه قابل استرداد 2500 درهم نمی‌شود؛ توجه به این نکته برای کسانی که می‌خواهند بدانند که سفر به دبی چقدر پول میخواد، الزامی است.

هزینه ویزای سرمایه گذاری دبی

هزینه ویزای سرمایه گذاری در امارات بسته به روش انتخابی شما متفاوت است. برای مثال، سرمایه گذاری در بخش املاک و مستغلات در دبی حدود 13000 درهم هزینه دارد؛ این در حالی است که سرمایه گذاری و ثبت یک شرکت در دبی ممکن است 1035 درهم هزینه داشته باشد.

هزینه ویزای اقامت دبی

در حال حاضر، قیمت ویزای اقامت امارات متحده عربی برای یک سال 200 درهم است؛ با این وجود، هزینه‌ها بسته به مدت ویزای صادر شده تغییر می‌کنند. لطفاً توجه داشته باشید که این هزینه ممکن است در معرض تغییر باشد و شما باید هزینه‌های بیمه درمانی و بیمه را نیز در نظر بگیرید و بدانید که سفر به دبی چقدر پول میخواد.

شماره تماس موسسه مهاجرتی افدل

اقامت در هتل برای سفر به دبی چقدر پول میخواد؟

اگر سفر دبی را برای گذراندن تعطیلات خود انتخاب کرده‌اید و نمی‌دانید هزینه اقامت در هتل چقدر است، باید چند نکته را در نظر بگیرید. یکی از مهم‌ترین عواملی که بر هزینه اقامت شما تأثیر می‌گذارد، نوع هتلی است که انتخاب می‌کنید. در اینجا به تفکیک محدوده‌های هزینه برای انواع مختلف هتل‌های دبی می‌پردازیم.

اقامت در هتل برای سفر به دبی چقدر پول میخواد؟

 

هزینه هتل‌های لوکس دبی

اقامت و سفر به دبی چقدر چول میخواد؟ دبی به دلیل هتل‌ها و استراحتگاه‌های مجلل خود که امکانات و خدمات درجه یک را ارائه می‌دهند، شناخته شده است. این هتل‌ها قیمت بالایی دارند و هزینه اتاق‌ها از 1000 درهم برای هر شب شروع می‌شود.

برخی از مجلل‌ترین هتل‌های دبی عبارت‌اند از:

 • هتل برج العرب
 • هتل آتلانتیس
 • هتل چهار فصل

هزینه هتل‌های متوسط دبی

اگر به ‌دنبال گزینه‌ای مقرون‌به‌صرفه‌تر هستید که همچنان آسایش و راحتی را ارائه دهد و بدانید که اقامت و سفر به دبی چقدر پول میخواد، هتل‌های میان‌رده در دبی می‌توانند انتخاب خوبی برای شما باشند. این هتل‌ها معمولاً امکانات اولیه مانند: وای فای، صبحانه و سرویس اتاق را ارائه می‌دهند. قیمت اتاق‌ها از 300 تا 900 درهم برای هر شب متغیر است.

برخی از هتل‌های میان رده محبوب در دبی عبارت‌اند از:

 • هتل هیلتون گاردن
 • هتل نووتل
 • هتل ایبیس

شماره تماس موسسه مهاجرتی افدل

هزینه هتل‌های ارزان دبی

برای مسافرانی که به دنبال سفر ارزان به دبی هستند، گزینه‌های زیادی برای اقامت وجود دارند. هتل‌ها و هاستل‌های مقرون به صرفه، اقامتگاه‌هایی را با هزینه بسیار کمتری نسبت به هتل‌های لوکس ارائه می‌دهند. قیمت اتاق‌ها از 150 درهم برای هر شب شروع می‌شود.

هاستل‌ها همچنین یک انتخاب محبوب برای جهانگردها و مسافران انفرادی هستند و اقامتگاه‌هایی به سبک خوابگاه از حدود 50 درهم در هر شب شروع می‌شود. با این اقامتگاه‌ها می‌توانید خیال خود را بابت سؤالِ سفر به دبی چقدر پول میخواد، راحت کنید.

برخی از هتل‌ها و هاستل‌های مقرون به صرفه در دبی عبارت‌اند از:

 • Rove Downtown
 • Holiday Inn Express
 • Backpacker 16 Hostel

مهم است که به خاطر داشته باشید که قیمت هتل‌های دبی می‌تواند بسته به زمان سفر و میزان تقاضا بسیار متفاوت باشد. در فصول گردشگری دبی، قیمت انواع هتل‌ها بالاتر است. علاوه بر این، برخی از هتل‌ها ممکن است تخفیفاتی را ارائه بدهند که می‌تواند به شما در صرفه‌جویی در هزینه اقامت کمک کنند.

هزینه هتل‌های ارزان دبی

 

بلیت هواپیما برای سفر به دبی چقدر پول میخواد؟

هزینه سفر هوایی به دبی و تهیه بلیت می‌تواند بسته به تاریخی که می‌خواهید سفر کنید و چقدر از قبل پرواز خود را رزرو کرده‌اید، بسیار متفاوت باشد. اگر تنها به دنبال پرواز مستقیم به دبی هستید، می‌توانید پیشنهادهای صدها شرکت را در اینترنت پیدا کنید تا بتوانید ارزان‌ترین پیشنهادهای پرواز مستقیم به دبی را دریافت کنید.

از اتلاف وقت برای اینکه بدانید که بلیت هواپیما برای سفر به دبی چقدر پول میخواد، خودداری کنید و همه کارهای خود را در با یک جستجو ساده انجام داده و قیمت‌ها را با هم مقایسه کنید؛ زیرا مانند هر کار دیگری، خرید بلیت به صورت اینترنتی مزایای زیادی را برای مسافران به همراه خواهد داشت.

سایت‌های معتبر فروش بلیت، پیشنهادهای موجود را بر اساس نیازهای شما مقایسه می‌کنند و بسیاری از آنها قابلیت فیلتر دارند؛ بنابراین شما بلیت پرواز ایده‌آل را برای خود پیدا خواهید کرد. مبدأ و مقصد نهایی خود را مشخص کرده و قیمت بلیت خود را مشاهده کنید.

صرف غذا در سفر به دبی چقدر پول میخواد؟

مقدار پولی که برای غذا و نوشیدنی در دبی خرج می‌کنید به رستورانی که می‌روید بستگی دارد. هزینه صرف غذا در یک رستوران ساده دبی می‌تواند حداقل 30 درهم هزینه داشته باشد؛ البته اگر گزینه‌های نوشیدن شراب درجه یک را به همراه غذای خود انتخاب کنید، هزینه شما بالاتر می‌رود.

قیمت نوشیدنی‌ها در رستوران‌های دبی به نوع رستوران بستگی دارد؛ هر چند به طور کلی نوشیدنی‌های الکلی در دبی گران‌تر از سایر شهرهای بزرگ هستند. هزینه صرف غذا در رستوران‌های برتر در دبی می‌تواند بسیار بالا باشد؛ البته در میان آن‌ها می‌توانید گزینه‌های مقرون‌به‌صرفه‌تر را هم پیدا کنید.

 

حمل‌ونقل در سفر به دبی چقدر پول میخواد؟

مترو و اتوبوس دو راه اقتصادی اصلی برای رفت و آمد در شهر دبی هستند. اگرچه تاکسی‌های دبی راحت‌ترین راه برای رفت و آمد در شهر محسوب می‌شوند؛ اما نسبتاً گران هستند. اگر می‌خواهید بدانید که سفر به دبی چقدر پول میخواد، باید هزینه رفت و آمد خود را هم در این شهر در نظر بگیرید.

مقامات امارات، گزینه‌های حمل و نقل عمومی کم هزینه را به مردم دبی ارائه می‌دهند. شما در دبی می‌توانید از مترو، تراموا یا ابرا نیز استفاده کنید. اگر به استفاده از حمل و نقل عمومی تمایل دارید، اولین کاری که باید انجام دهید این است که یک کارت حمل و نقل عمومی برای خود تهیه کنید.

هزینه حمل و نقل عمومی در دبی بسته به نوع کارت Nol که استفاده می‌کنید می‌تواند کمی متفاوت باشد. میانگین هزینه حمل و نقل عمومی در دبی 7.50 درهم است؛ صرف نظر از اینکه از چند نوع وسیله‌ای برای تردد استفاده می‌کنید.

تفریح در سفر به دبی چقدر پول میخواد؟

وقتی می‌خواهید بدانید که برای سفر به دبی چقدر پول لازم است، باید هزینه تفریحات را هم در نظر داشته باشید. تفریحات دبی به طور متوسط ​​70 درهم برای هر نفر در روز را در برمی‌گیرد. این هزینه شامل هزینه تورهای روزانه، تهیه بلیت ورودی به جاذبه‌های گردشگری مختلف شهر و هزینه‌های مربوط به گشت‌وگذار در شهر می‌شوند.

به طور کلی هزینه‌های شما بر اساس سبک سفر شما متفاوت خواهند بود. برای اینکه بدانید که تفریح در سفر به دبی چقدر پول میخواد، باید برآورد دقیق‌تری از هزینه‌ها داشته باشید و تفریحات ارزان در دبی را بشناسید. در ادامه با تعدادی از تفریحات رایگان دبی در سفر به امارات آشنا خواهید شد.

رقص آب را در فواره دبی ببینید

به تفرجگاه ساحلی دبی مال بروید تا جت‌های رقصنده فواره دبی را ببینید. از ساعت 6 بعدازظهر به بعد به جمعیت بپیوندید تا جویبارهای آب را تا 140 متر در هوا تماشا کنید و با آهنگ‌های موسیقی سنتی عربی، آهنگ‌های پاپ بالیوود و غیره برقصید. با این تفریح رایگان دیگر از خودتان نپرسید که سفر به دبی چقدر هزینه دارد!

رقص آب را در فواره دبی - تفرجگاه ساحلی دبی مال

 

هنر شهر را در خیابان آلسرکال پیدا کنید

یکی از محبوب‌ترین قطب‌های هنری شهر دبی، خیابان آلسرکال است. شما می‌توانید از گالری‌های مختلفی از جمله گالری کاستوت و گالری المارسا به‌ صورت رایگان دیدن کنید. این محله اکنون به فضای شهری تبدیل شده و میزبان رویدادهای اجتماعی مهم است. با بازدید از این خیابان لازم نیست نگران باشید که سفر به دبی چقدر پول میخواد!

از دبیِ نوستالژیک دیدن کنید

برای کشف برتری هنری میان سنت و فرهنگ، به محله تاریخی دبی بروید. محله تاریخی الفهیدی دبی که در کنار نهر جذاب دبی قرار دارد، دارای گالری‌های هنری معتبر در داخل اتاق‌ها و حیاط خانه‌های تاریخی بازسازی شده است.

برج‌های بادی شنی رنگ را ببینید و فراموش نکنید که در موزه قهوه که سنت چند صد ساله این نوشیدنی خوشمزه را شرح می‌دهد، قدم بزنید. معماری برج ها و موزه های امارات به گونه ای است که چشم هر بیننده ای را به خود جلب می کند و شما را با دبی قدیم و مدرن آشنا می کند.

به تماشای نمایش  Imagine بنشینید

یکی از تأثیرگذارترین نمایش‌های دبی هر روز عصر در مرکز خرید دبی فستیوال سیتی مال برگزار می‌شود و حضور در آن برای همه بازدیدکنندگان رایگان است. این تفریح جذاب نور، فواره و صدای اطراف را برای تجربه‌ای فراموش نشدنی ترکیب و لذتی بی انتها را فراهم می کند.

با بزرگ‌ترین نمایش آب در جهان، برای تجربه شکل تازه‌ای از سرگرمی، با وسایل آتش بازی و جلوه‌های نمایشی آماده شوید. با این نمایش می‌توانید در دبی به صورت رایگان تفریح کنید و به این سؤال که تفریح در سفر به دبی چقدر پول میخواد، اعتنا نکنید.

چشم اندازهای شهر را از بندر کریک دبی ببینید

چه به دنبال یک لحظه عاشقانه باشید، چه یک عکس خیره کننده در شبکه‌های اجتماعی، بندر کریک دبی مکان مناسبی برای بازدید است. این سازه خلاقانه و جدید روی آب قرار دارد و مناظری جذاب و بی‌نظیر را از نهر دبی و مرکز شهر دبی را ارائه می‌دهد و بازدید از آن کاملاً رایگان است.

چشم اندازهای شهر را از بندر کریک دبی ببینید

 

هنر معاصر را در مرکز هنرهای جمیل جستجو کنید

مرکز هنرهای جمیل که در امتداد سواحل نهر تاریخی دبی واقع شده، یکی از مراکز خلاقانه شهر دبی محسوب می‌شود. این مکان دارای چندین فضاهای گالری است که آثار معاصر از سراسر جهان را در نمایشگاه‌های انفرادی و گروهی و همچنین همکاری‌های ویژه به نمایش می‌گذارد.

با این مرکز هنری، سؤالِ همیشگیِ سفر به دبی چقدر پول میخواد را کنار بگذارید و از این مرکز هنری به صورت رایگان لذت ببرید.

در سواحل دبی کمی آفتاب بگیرید

دبی با تابش آفتاب در تمام طول سال، مرکز چند ساحل شگفت انگیز با آب‌های فیروزه‌ای و شن‌های طلایی است. در حالی که بیشتر هتل‌ها دارای کلوپ‌های ساحلی خصوصی برای مهمانان خود هستند، بازدیدکنندگان می‌توانند از سواحل و مناطق ساحلی دبی نیز لذت ببرند.

ساحل روبروی JBR با حال و هوای شهری، یکی از گزینه‌های محبوب و تفریحات رایگان در دبی برای بازدیدکنندگان است؛ همچنین ساحل بلک پالاس مناظر خیره‌کننده‌ای از پالم جمیرا و برج العرب را در دوردست نشان می‌دهد و تجربه ای متفاوت و خاص را به شما هدیه می دهد.

با آبزیان در آکواریوم دبی آشنا شوید

در میان محبوب‌ترین مقاصد شهر، دبی مال ساختمانی غول‌پیکر است که بهترین برندها و جاذبه‌های گردشگری جهانی از جمله آکواریوم دبی و باغ‌وحش زیر آب را در خود جای داده است. آکواریوم دبی یکی از بزرگ‌ترین آکواریوم‌های سرپوشیده در نوع خود در جهان است.

در اینجا می‌توانید کوسه‌های متنوع، نورپردازی جذاب و بیش از صد گونه آبزی را در حین سر خوردن در کنار دیوار شیشه‌ای اصلی مشاهده کنید. برای نگاه دقیق‌تر، باید بلیت بخرید تا بتوانید وارد تونل 48 متری عبوری شوید. از طریق بازدید از بخش رایگان این آکواریوم از شر سؤالِ سفر به دبی چقدر پول میخواد، راحت می‌شوید.

آکواریوم دبی یکی از بزرگ‌ترین آکواریوم‌های سرپوشیده در جهان است.

 

پرندگان را در پناهگاه حیات وحش رأس الخور ببینید

در فاصله چند متری از شهر شلوغ دبی، تالاب های پناهگاه حیات وحش راس الخور قرار دارند. این منطقه حفاظت شده با وسعت 6.2 کیلومتر مربع، به عنوان «Cape of the Creek» شناخته می شود. این مرکز تفریحی دارای نمکزار، جنگل های حرا و تالاب هایی است که پرندگان از آنها برای لانه ها و زیستگاه های خود استفاده می‌کنند.

فلامینگوها محبوب‌ترین پرنده‌های اینجا هستند؛ اما شما می‌توانید بیش از 60 گونه پرنده و 500 نوع گیاه و جانور را در این پناهگاه مشاهده کنید. با مشاهده فلامینگوهای صورتی و جذاب این مرکز تفریحی، دیگر به این فکر نمی‌کنید که سفر به دبی چقدر پول میخواد.

شماره تماس موسسه مهاجرتی افدل

تجربه سفر به دبی با افدل گروپ

سفر به دبی چقدر پول میخواد؟ شاید سفر به دبی به دلیل هزینه‌های بالایی که دارد، از نظر بیشتر مردم غیرممکن به نظر برسد؛ اما بهتر است بدانید که با یک مشاوره درست و صرفه‌جویی در هزینه‌ها می‌توانید به شهر لاکچری دبی سفر کنید و از دیدنی‌های آن لذت ببرید.

قبل از هر چیز باید یک شرکت مهاجرتی معتبر با کارشناسان باتجربه را پیدا کنید. افدل گروپ اینجاست تا شما را به رویاهایتان برساند و سفری خاطره‌انگیز به دبی را برای شما و خانواده تان به ارمغان بیاورد.

حتی اگر هدف شما از مهاجرت به دبی، چیزی فراتر از یک سفر چند روزه باشد نیز می‌توانید روی کمک کارشناسان متخصص ما حساب کنید. تیم افدل در کنار شماست تا در زمینه‌های ثبت شرکت در دبی، سرمایه گذاری در امارات و خرید ملک در دبی به شما مشاوره تخصصی بدهد.

پس وقت را تلف نکنید و در اولین فرصت با مشاوران افدل گروپ تماس بگیرید. با تیم افدل دیگر نگران امور مهاجرتی خود نباشید و از هم‌اکنون چمدان‌های خود را ببندید!

تجربه سفر به دبی با افدل گروپ

 

کلام آخر

سفر به دبی چقدر پول میخواد؟ این موضوع همواره ذهن مسافرانی را که عازم دبی هستند، درگیر می‌کند. فرقی نمی‌کند که هزینه سفر دریایی به دبی را انتخاب کرده‌اید یا می‌خواهید با هواپیما سفر کنید؛ در هر صورت اطلاع از هزینه‌های سفر می‌تواند به مدیریت صحیح بودجه شما کمک شایانی بکند.

این مقاله، راهنمای سفر به دبی را به شما ارائه می‌دهد تا هر زمان با سؤالِ سفر به دبی چقدر پول میخواد روبرو شدید، به مطالب مقاله مراجعه کرده و هزینه بخش‌های مختلف سفر خود را بررسی کنید. با این اطلاعات می توانید برآوردی دقیق تر و جامع از هزینه های اولیه و اضافی خود را کسب کنید.

 

سؤالات متداول

 1. آیا ویزای ترانزیت دبی رایگان است؟

ویزای ترانزیت 48 ساعته دبی رایگان است؛ اما برای ویزای 96 ساعته باید هزینه پرداخت کنید.

 1. هزینه اقامت در هتل‌های ارزان دبی چقدر است؟

متوسط هزینه اقامت در هتل‌های ارزان دبی 150 درهم برای یک شب است.

 1. آیا کودکان هم برای سفر به دبی به ویزا نیاز دارند؟

بله شرایط و هزینه دریافت ویزای دبی برای کودکان متفاوت است.

 1. لوکس‌ترین هتل‌های دبی کدام‌اند؟

هتل برج العرب، هتل آتلانتیس و هتل چهار فصل

 1. متوسط هزینه حمل و نقل عمومی در دبی چقدر است؟

7.50 درهم

سایر مقالات:

معرفی شغل های پر درآمد در دبی در 2024 | مشاوره شغلی رایگان
ارزان ترین زمان برای سفر به دبی (تابستان/زمستان)-2 نکته مهم!
5 روش پیدا کردن کار در دبی برای ایرانیان- شرایط و قوانین

 

15 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *