6 نوع ویزای امارات برای ایرانیان در 2024- قوانین + شرایط +مشاوره

ویزای امارات برای ایرانیان

قانون جدید ویزای امارات 2024

آیا از قوانین اخذ ویزای امارات برای ایرانیان اطلاع دارید؟ اگر برای مهاجرت به امارات برنامه ریزی می‌کنید، در اولین قدم باید نسبت به درخواست ویزای خود اقدام کنید. امارات متحده عربی انواع مختلفی از ویزاها را با شرایط متفاوت برای مهاجران خارجی در نظر گرفته است.

به طور کلی شرایط ویزای امارات برای سفر یا دریافت اقامت این کشور برای افراد مختلف، متفاوت است و شناخت شرایط از مهم‌ترین عوامل موفقیت شما در دریافت ویزا خواهد بود. در این مقاله با ما همراه شوید تا درباره انواع ویزا امارات، شرایط دریافت اقامت امارات و موارد دیگر بیشتر آشنا شوید.

شماره تماس موسسه مهاجرتی افدل

 

ویدیو : ویزای امارات

 

 

پادکست : اخذ ویزای امارات

 

شماره تماس موسسه مهاجرتی افدل

اهمیت دریافت ویزای امارات برای ایرانیان

ویزا امارات باید قبل از ورود به این کشور درخواست شود؛ مگر اینکه از کشوری مهاجرت کنید که واجد شرایط دریافت ویزا در بدو ورود است. درخواست ویزا برای ایرانیان اجباری است و باید قبل از هر چیز نسبت به دریافت آن اقدام کنند.

درخواست ویزا را می‌توان به صورت آنلاین نیز ارسال کرد. ساکنان بسیاری از کشورها می‌توانند از خدمات درخواست ویزا آنلاین برای یک روند راحت‌تر استفاده کنند. برای اقامت در بهترین محله های دبی هم کافی است تا مشاوره تخصصی دریافت کنید تا بر اساس بودجه خود بتوانید یک ملک عالی پیدا کنید.

ویزای امارات

اعضای خانواده کسانی که مقیم امارات هستند، می‌توانند از طرف خانواده خود برای ویزای امارات درخواست دهند؛ این گزینه فقط برای ساکنین امارات در دسترس است. توجه به این نکته ضروری است که برای هر شخصی که به امارات سفر می‌کند، باید درخواست ویزای کشور امارات ارسال شود.

شهروندان برخی کشورها مانند بحرین نیازی به ویزای ورود ندارند. در این صورت داشتن گذرنامه یا شناسنامه معتبر کافی است. با این حال، این احتمال وجود دارد که برای ورود به گذرنامه نیاز داشته باشید؛ همان طور که شهروندان بیشتر کشورها این کار را انجام می‌دهند.

مزایای ویزای امارات

ویزای این کشور برای افرادی که واجد شرایط هستند، منافع بسیار زیادی به همراه دارد؛ البته میزان سود و منفعت ویزا به نوع آن نیز بستگی داد و برخی از مهم‌ترین این نوع ویزا امارات شامل موارد زیر هستند.

اقامت طولانی‌مدت

با دریافت این ویزا، شما می‌توانید برای طولانی‌مدت در امارات متحده عربی اقامت داشته باشید. این بازه زمانی معمولاً برای 5 تا 10 سال است.

امتیازات کاری

مهاجران با دریافت ویزای امارات می‌توانند به راحتی و بدون نیاز به مجوز یا قرارداد کاری، در امارات مشغول به‌کار شوند. لازم به ذکر است که این شرط برای افراد کارآفرین یا متخصصان خبره، از انعطاف بالاتری برخوردار است. همچنین با در دست داشتن این ویزا، کشور امارات از افرادی که در زمینه کارآفرینی و نوآوری فعالیت دارند، حمایت همه‌جانبه می‌کند.

عدم نیاز به حمایت مالی

جالب است بدانید که دریافت این ویزا برخلاف ویزاهای دیگر، نیازی به اسپانسر اماراتی یا کارفرماهای محلی ندارد و این به این معنا است که می‌توانید در زندگی شخصی خود، استقلال و اختیار کافی داشته باشید.

دسترسی به خدمات

دارندگان این نوع ویزا می‌توانند به کلیه خدمات ارائه شده از سوی این کشور همانند یک شهروند عادی دسترسی داشته باشند. از میان این خدمات می‌توان به انواع خدمات دولتی، مراقبت‌های بهداشتی، آموزشی و خدمات شهری اشاره کرد.

چنانچه به عنوان یکی از متقاضیان مهاجرت فرزند داشته باشید، این دولت به شما اجازه ثبت‌نام فرزندان را در مدارس، دانشگاه‌ها یا موسسات باکیفیت را می‌دهد.

تحرک جهانی

افرادی که این ویزا را دارند، می‌توانند از کلیه پروازهای بین‌المللی به مقاصد مختلف تفریحی، تجاری یا کاری استفاده کنند.

افراد واجد شرایط اخذ ویزای امارات

ویزای امارات با توجه نوع اقامت، استعداد و شغل به برخی افراد ارائه‌ می‌شود. به‌طور کلی افراد واجد شرایط دریافت این نوع ویزا عبارت‌اند از:

 • سرمایه‌گذاران
 • کارآفرینان
 • متخصصان ماهر
 • دانش‌آموزان ممتاز
 • بازنشستگان
 • سرمایه‌گذاران املاک و مستغلات
 • استعدادهای برجسته تخصصی

قوانین جدید ویزای ورود به امارات

اخیراً امارات متحده عربی حدود 10 نوع ویزای ورودی برای مهاجران ارائه داده است. متقاضیان برای دستیابی به اهداف مختلف، مانند مهاجرت یا سفر، اقدام به اخذ این ویزاها می‌کنند. طبق قوانین سال 2024، برای دریافت ویزای امارات متحده عربی نیازی به میزبان یا اسپانسر نخواهید داشت.

جدیداً برای ویزای ورودی امارات مزایای بسیاری در نظر گرفته شده‌ است که از میان آن‌ها می‌توان به آسان شدن شرایط ورود به این کشور و  اخذ انواع ویزا به همراه مدت زمان قابل انعطاف،‌ اشاره کرد. این مزایا نیازهای گردشگران و مهاجران را با توجه به هدفی که دارند، برآورده می‌کنند.

ویزای امارات

علاوه بر این، در حال حاضر انواع ویزای امارات برای ورود به این کشور برای یک یا چند بار ورود در دسترس هستند و به مدت 60 روز از تاریخ صدور اعتبار خواهند داشت؛ آنها همچنین می‌توانند برای دوره‌های دیگر تمدید شوند.

مجوز ورود مجدد به امارات متحده عربی

کارگزاران مرکز مهاجرت امارات تأیید کرده‌اند که دارندگان ویزای امارات متحده عربی که بیش از 6 ماه در خارج از کشور بمانند، اکنون می‌توانند با درخواست مجوز ورود مجدد به کشور وارد شوند.

مجوز ورود مجدد به ساکنان امارات متحده عربی که بیش از 6 ماه در خارج از امارات اقامت دارند، اجازه می‌دهد تا ظرف 30 روز از تاریخ تأیید مجوز، دوباره وارد کشور شوند. البته این مدت زمان که ذکر شده باید بر اساس آخرین تغییرات و قوانین کشور بررسی شود.

از این رو با مجوز ورود مجدد به کشور امارات، شهروندان اکنون می‌توانند بیشتر از 6 ماه در خارج از خاک امارات و بدون لغو اقامت خود بمانند. با این حال، برای واجد شرایط بودن جهت درخواست این مجوز جدید، باید دلیلی برای اقامت بیش از 6 ماه در خارج از کشور داشته باید مدرکی برای آن ارائه دهید.

تمدید مجوز ورود به امارات متحده عربی

تمدید مجوز ورود به امارات متحده عربی

بر اساس برخی گزارش‌ها، برخی از مجوزهای ورود به امارات بسته به هدف سفر و سایر عوامل تا 90 روز قابل تمدید است؛ مشروط بر اینکه گذرنامه متقاضی حداقل 6 ماه اعتبار داشته باشد و درخواست مجوزهای ورود توریستی باید انجام شود. علاوه بر این، متقاضیانی که تمام شرایط را دارند، ممکن است مجوز ورود را برای 48 ساعت تمدید کنند.

انواع ویزاهای امارات برای ایرانیان

اگرچه به دلیل اقتصاد پایدار امارات متحده عربی، انتقال کسب‌وکار به این کشور یا راه‌اندازی یک کسب‌وکار جدید هیجان‌انگیز و سودآور است؛ اما زندگی، تحصیل یا کار در امارات با تشریفات قانونی و کاغذبازی‌های زیادی همراه است.

از انواع مختلف ویزای امارات برای ایرانیان می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • ویزای توریستی
 • ویزای ترانزیت
 • ویزای تحصیلی
 • ویزای کاری
 • ویزای خانوادگی
 • ویزای طلایی

شماره تماس موسسه مهاجرتی افدل

ویزای توریستی امارات

بسته به مدت زمانی که قصد دارید تعطیلات خود را در امارات بگذرانید، ویزای توریستی دبی و امارات 14 تا 60 روزه برای شما صادر می‌شود و به شما امکان ورود یک یا چند بار به امارات را می‌دهد. توجه داشته باشید که شما تنها تا مدت زمان اعتبار ویزای خود می‌توانید در این کشور بمانید و بعد از آن باید جریمه پرداخت کنید.

ویزای توریستی امارات

برای اخذ ویزای امارات از نوع توریستی می‌توانید از طریق زیر اقدام کنید:

 • شرکت‌های هواپیمایی
 • آژانس‌های مسافرتی یا هتل‌ها
 • خانواده
 • پلتفرم‌های آنلاین سازمان‌های مهاجرتی در امارات

ویزای امارات توریستی بر اساس مدت زمان به 3 دسته اصلی تقسیم می‌شوند که برای ایرانیان قابل دسترس هستند؛ این دسته بندی شامل موارد زیر می‌شود:

 • ویزای 14 روزه امارات: این ویزا به افراد اجازه می‌دهد تا حداکثر 14 روز در این کشور اقامت داشته باشند. ویزای 14 روزه برای افرادی که برای مدت کوتاه‌تری به امارات سفر می‌کنند تا در جلسات کاری شرکت یا به عنوان یک توریست از این کشور بازدید کنند، ایده‌آل است.
 • ویزای 30 روزه امارات: این نوع ویزا برای مسافرانی است که می‌خواهند برای مدت طولانی‌تری (حداکثر یک ماه) در این کشور بمانند و به چندین مقصد گردشگری در سراسر کشور سفر کنند.
 • ویزای 60 روزه امارات: این ویزا به افراد اجازه می‌دهد تا حداکثر 58 روز در این کشور بمانند و یک ویزای بلند مدت توریستی محسوب می‌شود.

مسافرانی که مأموریت کاری موقت دارند نیز یکی دیگر از کاندیداهای دریافت ویزای توریستی هستند و در برخی از مواقع توسط کارفرما حمایت مالی می‌شوند. اگر برای مأموریت کاری به امارات سفر می‌کنید، برای دریافت ویزای امارات باید مدارک زیر را به همراه داشته باشید:

 • قرارداد کاری
 • نامه از کارفرما
 • اثبات سلامت جسمی

ویزای ترانزیت امارات

ویزای ترانزیت امارات

اینکه شما به ویزای ترانزیت امارات نیاز دارید یا خیر، به موارد مختلفی از جمله ملیت شما بستگی دارد. ایرانیان برای ورود به کشور امارات و توقف در این کشور تا حرکت به سوی مقصد سوم به ویزای کشور امارات نیاز دارند؛ ویزای ترانزیت به صورت 48 تا 96 ساعته صادر می‌شود که ویزای 48 ساعته آن رایگان است.

برای دریافت این ویزا باید پاسپورت و سایر مدارک صادر شده در چند سال گذشته را ارائه دهید؛ مدارک ویزای امارات باید حداقل تا 3 ماه دیگر پس از تاریخ عبور شما از فرودگاه معتبر باشند.

شما باید فرم درخواست ویزای امارات را تکمیل و امضا کنید. در فرم آنلاین، فرودگاه را به عنوان مقصد اصلی سفر خود مشخص کنید. هر فردی که با شما سفر می‌کند، باید فرم درخواست ویزای خود را ارسال کند. فرم‌های کودکان زیر 18 سال باید توسط والدین یا قیم آن‌ها امضا شوند.

هنگامی که درخواست خود را برای دریافت ویزا ارسال می‌کنید، از شما اثر انگشت می‌گیرند. برخی از متقاضیان دریافت ویزا مانند کودکان با سن کمتر از 12 سال به انگشت نگاری نیازی نخواهند داشت. سپس می‌توانید انتخاب کنید که شخص دیگری درخواستتان را برای شما ارسال کند و لازم نیست شخصاً پیگیر کارهای خود شوید.

برای اطمینان از اینکه درخواست شما به درستی ارزیابی می‌شود، باید تعدادی مدارک ارائه دهید. برای این کار، چک لیست حمل و نقل فرودگاهی را با دقت بررسی کنید.

ویزای تحصیلی امارات

ویزای تحصیلی امارات برای تحصیل و آموزش در درجه اول برای کسانی است که در دوره‌های آموزشی و تحصیلی یا برنامه‌های کارآموزی شرکت می‌کنند. حامی ویزای تحصیل امارات می‌تواند مؤسسات آموزشی یا پژوهشی یا دانشگاه‌های دارای مجوز رسمی باشد.

شرایط ویزای امارات از نوع تحصیلی شامل نامه‌ای از طرف نهاد مربوطه است که جزئیات تحصیل، آموزش یا برنامه کارآموزی و مدت آن را مشخص می‌کند؛ بنابراین برای تحصیل در امارات نکات لازم را در نظر بگیرید.

ویزای کاری امارات

ویزای کاری امارات

ویزای کاری، سرمایه گذاری یا تجاری به سرمایه گذاران و کارآفرینان اجازه می‌دهد تا فرصت‌های تجاری و سرمایه گذاری در امارات را پیدا کنند. ویزای سرمایه گذاری امارات، فرایند ورود آسان را بدون نیاز به اسپانسر یا میزبان ارائه می‌دهد.

ویزای کاریابی نیز یکی از انواع ویزای امارات متحده عربی است که می‌توان آن را در دسته ویزای کاری قرار دارد؛ زیرا هدف از سفر یا مهاجرت به کشور امارات در این دو ویزا، کار یا پیدا کردن شغل مناسب برای کار در این کشور است.

به طور کلی ویزای جستجوی کار امارات به منظور راهی برای جذب استعدادهای برتر و متخصصان جوان جهت پیدا کردن فرصت‌های شغلی متنوع و متعدد در این کشور معرفی می‌شود. این ویزا نیازی به اسپانسر یا میزبان ندارد و در صورتی که متقاضی شرایط زیر را داشته باشد، ویزا به او اعطا می‌شود:

 • سطح بالایی از مهارت و دانش را در زمینه تخصصی خود داشته باشد.
 • فارغ‌التحصیل جدید از 500 دانشگاه برتر جهان باشد.
 • مدرک تحصیلی لیسانس و مقاطع بالاتر یا معادل آن را داشته باشد.

ویزای خانوادگی امارات

طبق قانون ویزای امارات متحده عربی، والدین می‌توانند از فرزندان زیر 18 سال خود حمایت مالی کنند. کودکانی که معلول هستند نیز می‌توانند با مجوز مربوطه از حمایت مالی و حمایتی والدین خود برخوردار شوند و دختران مجرد هم می‌توانند از حمایت خانواده خود برای مدت زمان نامحدود برخوردار شوند.

در صورتی که یک مسافر از بستگان یا دوستان یک شهروند و مقیم امارات متحده عربی باشد، می‌تواند برای دوستان و اقوام خود نسبت به دریافت مجوز ورود به امارات اقدام کند و در این روش نیز نیازی به اسپانسر یا میزبان نخواهد بود.

ویزای طلایی امارات

ویزای طلایی امارات

اصلاحات اساسی در طرح اقامت طلایی امارات و به منظور ساده سازی معیارهای واجد شرایط بودن و گسترش دسته بندی‌های ذی‌نفعان ارائه شده‌اند. این اقامت طولانی مدت کشور امارات که به صورت 5 یا 10 ساله صادر می‌شود، مزایای زیادی برای افراد واجد شرایط دارد.

اصلاحات انجام شده به دارنده گلدن ویزای امارات این امکان را می‌دهد تا از اعضای خانواده خود حمایت مالی کند؛ بخصوص همسر و فرزندان و بدون در نظر گرفتن سن آنها. همچنین این نوع ویزا هیچ محدودیتی را در مورد حداکثر مدت اقامت در خارج از خاک کشور امارات متحده عربی و با هدف معتبر نگه داشتن ویزای طلایی امارات تعریف نکرده است.

مزایای دیگری برای خانواده افرادی که موفق به دریافت گلدن ویزای دبی و امارات شده‌اند، وجود دارند. این مزایای به خانواده‌ها اجازه می‌دهد تا در صورت فوت دارنده اصلی ویزای طلایی، تا پایان مدت زمان ویزای خود در این کشور زندگی کنند. در ادامه به شرایط گلدن ویزای امارات برای گروه‌های واجد شرایط دریافت آن می‌پردازیم.

دانشمندان

این ویزا به دانشمندان و محققانی اعطا می‌شود که دستاوردها و نفوذ بالایی در رشته تخصصی خود دارند. داوطلب باید مدرک کارشناسی ارشد یا دکتری را در رشته‌های علوم زیستی و علوم طبیعی، مهندسی یا فناوری از بهترین دانشگاه‌های جهان داشته و همچنین دستاوردهای پژوهشی و تحقیقاتی قابل توجهی را کسب کرده باشد.

متخصصان خلاق در هنر و فرهنگ

افرادی که در حوزه فرهنگ و هنر فعال هستند نیز می‌توانند واجد شرایط دریافت گلدن ویزای امارات متحده عربی باشند؛ به شرطی که دستاوردهای درجه یک و در سطح بالایی را در زمینه تخصصی خود ارائه داده باشند.

متقاضیان باید دارای یک قرارداد کاری معتبر در امارات باشند و طبق طبقه بندی وزارت منابع انسانی و امارات در سطح شغلی اول یا دوم طبقه بندی شوند که مطابق با استاندارد بین‌المللی مشاغل باشد.

سرمایه گذاران

ویزای طلایی امارات

سرمایه گذاران فعال در حوزه املاک و مستغلات نیز با خرید ملکی در امارات که ارزش آن از 2 میلیون درهم بیشتر باشد، ویزای طلایی این کشور را دریافت خواهند کرد. همچنین طبق اصلاحات جدید تعریف شده برای گلدن ویزا، سرمایه گذاران می‌توانند هنگام خرید ملک در دبی یا شهرهای دیگر با وام از بانک‌های محلی، این نوع ویزا را با تمام مزایای آن به دست آورند.

اگر قصد سرمایه گذاری کلان در بهش املاک و مستغلات کشور امارات متحده را دارید، بررسی تفاوت خرید ملک در دبی با عربستان و سایر کشورهای عربی هم می تواند کمک کننده باشد.

کارآفرینان

مقررات اجرایی، شرایط انعطاف پذیری را برای کارآفرینان واجد شرایط دریافت گلدن ویزای امارات تعیین می‌کنند. یک کارآفرین باید مالک یا شریک یک استارتاپ ثبت شده در کشور در رده شرکت‌های کوچک یا متوسط باشد و درآمد سالانه او کمتر از 1 میلیون درهم نباشد.

علاوه بر این، اخذ تأییدیه ایده استارتاپی از یک مرکز رشد رسمی کسب و کار، وزارت اقتصاد یا مراجع ذی‌صلاح محلی برای اخذ اقامت طلایی کافی است.

دانش آموزان و دانشجویان ممتاز

این نوع ویزا، دانش‌آموزان با عملکرد بالا در مدارس متوسطه و فارغ‌التحصیلان ممتاز از دانشگاه‌های امارات و 100 دانشگاه برتر در سراسر جهان را بر اساس معیارهای خاصی که شامل عملکرد تحصیلی، سال فارغ‌التحصیلی و طبقه‌بندی دانشگاه می‌شود، هدف قرار می‌دهد.

ورزشکاران

ورزشکارانی که دارای مقام‌های آسیایی یا بین‌المللی هستند و عملکرد عالی در رشته ورزشی خود داشته‌اند، می‌توانند برای دریافت ویزای امارات متحده عربی، گلدن ویزا را انتخاب کنند؛ به شرطی که تمامی شرایط لازم را داشته باشند.

پزشکان

ویزای طلایی امارات

پزشکان و کادر درمان از دیگر کاندیداهای دریافت این نوع ویزا هستند که می‌توانند از مزایای انحصاری آن بهره‌مند شوند. پزشکان برای اخذ ویزای طلایی کشور امارات باید مدارک خاصی را ارائه بدهند و در آزمون پرومتریک شرکت و نمره قبولی را کسب کنند.

متخصصان مهندسی و علوم

اگر در حوزه مهندسی یا علوم تحصیل کرده‌اید و می‌خواهید به کشور امارات متحده عربی مهاجرت کنید، می‌توانید با داشتن شرایط دریافت گلدن ویزای امارات، اقامت بلند مدت دریافت کنید؛ حتی امکان حمایت از خانواده تان با این نوع ویزای کشور امارات بر اساس شرایط تعیین شده وجود دارد.

مدیران اجرایی

گروه آخری که واجد شرایط دریافت گلدن ویزای امارات هستند، در دسته مدیران اجرایی قرار می‌گیرند. برای این گروه هم شرایط خاصی تعریف شده که باید بر اساس آن‌ها نسبت به دریافت ویزای خود اقدام کنند.

سؤالات متداول

 1. آیا ایرانیان برای سفر به امارات به ویزا نیاز دارند؟

بله ایرانیان برای سفر یا اقامت هر چند کوتاه نیز باید ویزا داشته باشند.

 1. مجوز ورود به امارات تا چند روز قابل تمدید است؟

90 روز

 1. مدت زمان اعتبار ویزای ترانزیت امارات چقدر است؟

48 تا 96 ساعت

 1. درآمد کارآفرینان برای دریافت گلدن ویزای امارات باید چقدر باشد؟

حداقل 1 میلیون درهم در سالپ

 1. صدور ویزای طلایی پزشکان منوط به قبولی در چه آزمونی است؟

آزمون پرومتریک

 

شماره تماس موسسه مهاجرتی افدل

 

ویزای توریستی 5 ساله امارات متحده عربی

ویزای توریستی

در سال‌های اخیر، مقامات گردشگری امارات ابتکارات متعددی برای ارتقای صنعت سفر و گردشگری در این منطقه انجام داده‌اند. ویزای توریستی چند بار ورود 5 ساله جدید که توسط امارات متحده عربی راه اندازی شد، یکی از این اقدامات برای تضمین کیفیت خدمات گردشگری این کشور است.

کسانی که به طور منظم برای دیدار با خانواده، اقوام و دوستان خود به امارات سفر می‌کنند، می‌توانند بدون دردسر هر بار درخواست تمدید ویزای امارات را انجام بدهند.

ویزای مولتی 5 ساله امارات

ویزای توریستی 5 ساله چند بار ورود به امارات به مسافران و مهاجران خارجی این امکان را می‌دهد تا در طول پنج سال اعتبار ویزای خود چندین بار وارد خاک این کشور شوند.

اداره فدرال هویت و شهروندی (ICA) روند درخواست را برای همه ملیت‌هایی که مایل به درخواست ویزای چند بار ورود هستند، فراهم کرده است. گردشگران می‌توانند در هر بار سفر خود به امارات، 90 روز در این کشور بمانند.

لازم به ذکر است که بازدیدکنندگان می‌توانند از این نوع ویزای امارات برای عبور از هر فرودگاه یا بندر ورودی در امارات استفاده کنند.

مدت اعتبار ویزای چند بار ورود امارات

بازدیدکنندگان ویزای چند بار ورود امارات را به مدت پنج سال دریافت خواهند کرد؛ اما مدت اقامت در کشور نباید بیش از 180 روز متوالی در یک سال باشد. ویزای الکترونیکی فقط 60 روز از تاریخ صدور اعتبار دارد؛ از این رو متقاضی باید ظرف 60 روز برای تأیید ویزای الکترونیکی به امارات سفر کند.

نحوه دریافت ویزای مولتی 5 ساله امارات

ویزای مولتی 5 ساله امارات

گردشگرانی که مایل به درخواست ویزای امارات به صورت 5 ساله و با قابلیت چند بار ورود به امارات را دارند، می‌توانند از طریق سایت ICA این کار را انجام دهند. مراحل درخواست ویزا امارات از طریق این سایت شامل موارد زیر می‌شوند:

 • اطلاعات برنامه مورد نیاز مانند: نام، مشخصات ذی‌نفع خدمات، آدرس محل سکونت در امارات و آدرس محل سکونت خارج از امارات را وارد کنید.
 • کپی پاسپورت، عکس، بیمه پزشکی، صورت‌حساب بانکی و سایر مدارک مورد نیاز را ضمیمه کنید.
 • درخواست خود را بررسی کنید.
 • هزینه‌های مورد نیاز را بپردازید.

درخواست‌های ویزای امارات به صورت آنلاین بررسی می‌شوند و ویزای توریستی 5 ساله چند بار ورود خود را از طریق ایمیل ثبت شده خود دریافت خواهید کرد.

مدارک مورد نیاز ویزای توریستی 5 ساله امارات

متقاضیان علاقه‌مند می‌توانند مستقیماً در وب سایت ICA یا GDRFA درخواست دهند. شما باید اطمینان حاصل کنید که اطلاعاتی را که در درخواست ویزای خود ارائه می‌دهید، به طور دقیق وارد کرده‌اید. این اطلاعات شامل: شماره تماس فعلی، ایمیل، آدرس، شغل، صورت حساب بانکی و غیره می‌شوند.

در اینجا شرایط اولیه تعیین شده توسط اداره فدرال امارات متحده عربی برای درخواست ویزای توریستی 5 ساله چند بار ورود بیان کرده‌ایم؛ این شرایط عبارت‌اند از:

 • مدارک لازم برای اثبات داشتن حداقل موجودی بانکی تعیین شده
 • بلیط رفت و برگشت
 • مدرک مربوط به سکونت در محل اقامت یا هتل
 • گواهی بیمه سلامت
 • کپی صفحه اول و آخر پاسپورت
 • عکس رنگی جدید با پس زمینه سفید

دریافت ویزای بهترین شهرهای امارات

دریافت ویزای بهترین شهرهای امارات

زمانی که موفق به دریافت ویزای امارات متحده عربی می‌شوید، می‌توانید با آن به تمامی شهرهای این کشور سفر کنید و اقامت داشته باشید. برخی از شهرهای امارات، محبوبیت بیشتری در بین مهاجران خارجی، بخصوص ایرانیان دارند؛ زیرا پیشرفته‌تر هستند و فرصت‌های شغلی متعدد و مناسبی دارند.

محبوب‌ترین ویزاهای امارات را برای سفر یا اقامت در امارات در جدول زیر مشاهده می‌کنید.

ویزای شهرهای شیخ نشین و محبوب امارات برای اقامت
ویزای دبی ویزای ابوظبی
ویزای شارجه ویزای رأس‌الخیمه
ویزای عجمان ویزای ام‌القیوین
ویزای بندر فجیره

اخذ ویزای خود را به افدل گروپ بسپارید!

دریافت شما برای شناخت انواع ویزای امارات و انتخاب بهترین گزینه از میان آن‌ها بسیار مهم است؛ زیرا هر کسی با شرایط متفاوت از دیگران می‌تواند ویزا بگیرد. شاید شما هم یکی از افراد خوش شانس و واجد شرایط ویزای طلایی امارات و از این موضوع بی خبر باشید!

کارشناسان تیم افدل با تجربه زیادی که در زمینه ویزای دبی و امارات دارند، می‌توانند بهترین راهنما برای شما باشند. البته مشاوره‌های تیم ما تنها به دریافت ویزا محدود نمی‌شود و شما می‌توانید سؤالات خود را در زمینه‌های هزینه زندگی در امارات، ثبت شرکت در دبی، خرید ملک و… با مشاوران ما مطرح کنید.

دریافت آخرین اخبار ویزای امارات از طریق اینستاگرام تیم افدل امکان پذیر است؛ پس در صورتی که با هر گونه ابهام در زمینه مهاجرت به امارات مواجه هستید، با ما تماس بگیرید.

چکیده

امارات ویزا می‌خواهد؟ قیمت ویزای امارات چقدر است؟ این سؤالات و موارد مشابه در زمان مهاجرت به کشور امارات متحده عربی به ذهن ایرانیان می‌رسند. در این مقاله سعی داشتیم تا به تعدادی از مهم‌ترین سؤالات شما در زمینه مهاجرت و دریافت ویزا امارات برای ایرانیان پاسخ بدهیم.

اگر سؤالی در ذهن شما باقی مانده که در این مقاله به آن پاسخ داده نشده، کارشناسان ما در افدل گروپ می‌توانند شما را راهنمایی کرده و به همه سؤالات شما پاسخ بدهند. به این ترتیب هیچ ابهامی در رابطه با چگونگی گرفتن ویزای امارات و الزامات آن نخواهید داشت.

سؤالات متداول

 1. ویزای توریستی چند بار ورود بلند مدت امارات تا چند سال اعتبار دارد؟

5 سال

 1. مدت زمان اقامت یکسره در امارات با ویزای چند بار ورود چقدر است؟

حداکثر 180 روز

 1. ویزای الکترونیکی چند بار ورود امارات چقدر اعتبار دارد؟

60 روز

 

شماره تماس موسسه مهاجرتی افدل

سایر مقالات:

شرایط کامل اخذ ویزای دبی در 2023 {هزینه + زمان+ مشاوره}
بررسی 5 روش استخدامی در دبی- شرایط 2023+ مشاوره رایگان
ویزای توریستی دبی- قوانین جدید 2023 + مشاوره رایگان

 

43 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *