گود استندینگ چیست؟ شرایط دریافت 2024 + زمان و هزینه

گود استندینگ چیست؟

شرایط دریافت گود استندینگ در 2024

گود استندینگ چیست و چگونه می‌توان آن را دریافت کرد؟ اگر جزو کادر درمان هستید و قصد مهاجرت دارید، احتمالاً نام این گواهی به گوشتان خورده است. یکی از شرایط مهم کار در کشور امارات متحده عربی برای پزشکان و پرستاران، دریافت گواهی good standing است؛ اما این گواهی چه کاربردی دارد؟

در صورتی که قصد مهاجرت به دبی یا شهرهای دیگر کشور پیشرفته امارات را دارید، با ما همراه شوید تا با جدیدترین شرایط دریافت گود استندینگ نظام پرستاری و نظام پزشکی، هدف از صدور این گواهی، افراد واجد شرایط و هزینه مهاجرت پزشکان به امارات آشنا شوید.

شرایط دریافت گواهی گود استندینگ

شماره تماس موسسه مهاجرتی افدل

 

ویدیو : نکات مهم اخذ گواهی گود استندینگ

***

 

پادکست : گود استندینگ

 

گود استندینگ چیست؟

مدرک گود استندینگ یک تأییدیه معتبر برای پزشکان و حسن انجام کار آن‌ها است و تأیید می‌کند که یک پزشک صلاحیت لازم را برای طبابت در کشور مقصد مهاجرت خود دارد. همچنین این مدرک نشان می‌دهد که پزشک در زمان صدور ثبت نام کرده است و آیا محدودیت‌هایی برای او جهت کار در دبی و امارات وجود دارند یا خیر.

همچنین این گواهی شامل هرگونه محدودیتی است که مطابق با قوانین نظام پزشکی کشور مقصد تعریف شده‌اند. این مدرک توسط مراجع قانونی و مسئولین مربوطه و در زمان بررسی درخواست‌های ثبت نام مشاهده و به طور دقیق بررسی می‌شود.

شماره تماس موسسه مهاجرتی افدل

گواهی گود استندینگ در کنار دیتا فلو، وضعیت فعلی حرفه‌ای هر یک از اعضای کادر درمان را مورد بررسی قرار می‌دهد؛ بنابراین تنها افرادی که این گواهی را دریافت می‌کنند، می‌توانند فعالیت خود را در کشور مقصد آغاز کنند.

به طور کلی مدرک good standing برای تأیید موارد زیر صادر می‌شود:

 • سابقه کاری متقاضی در زمینه فعالیت خود
 • اطمینان از عدم رد صلاحیت، ممنوعیت یا تعلیق
 • وضعیت فعلی حرفه‌ای

هدف از صدور گواهی گود استندینگ

هدف از ثبت نام گود استندینگ این است که اطمینان حاصل شود که همه پزشکانی که در کشور مقصد مشغول به کار هستند، از استانداردهای بالای دانش و تخصص برخوردار هستند؛ زیرا پزشکان و پرستاران با سلامت جامعه در ارتباط بوده و عملکرد آن‌ها در این زمینه نقش بسزایی دارد.

اعضای کادر درمانی که موفق به دریافت این مدرک می‌شوند، از نظر دولت امارات قابل اعتماد هستند و مهارت‌های لازم را برای ارائه مراقبت‌های کافی از بیمار در هر زمان دارند. با ثبت نام تمام پزشکان بین‌المللی برای اخذ این گواهی می‌توان به استاندارد بالای درمان دست یافت.

گواهی good standing یک مدرک بسیار مهم برای اثبات این موضوع است که کادر درمان، دانش و تخصص لازم برای درمان بیماران دارند. این مدرک باید از یک مرجع معتبر صدور مجوز پزشکی صادر شود تا اعتبار لازم را داشته باشد.

دولت امارات متحده عربی از پزشکان و پرستارانی که مدرک گود استندینگ را برای مهاجرت به امارات دریافت کرده‌اند، حمایت می‌کند؛ بنابراین با گرفتن این گواهی، ثابت می‌کنید که در کاری که انجام می‌دهید، خوب هستید و دلیلی وجود ندارد که از فعالیت پزشکی خود در این کشور منع شوید.

برای دریافت این گواهی باید مستقیماً با مرجع نظارتی پزشکی تماس بگیرید تا آن را درخواست کنید و مسئولین مربوطه، گواهی را در زمان مناسب برای شما ارسال خواهند کرد. شما باید این کار را برای هر نهاد نظارتی که طی 5 سال گذشته در آنها ثبت نام کرده‌اید، انجام دهید.

مهم نیست که تاکنون در کشور امارات طبابت نکرده‌ باشید؛ با گود استندینگ قادر خواهید بود تا به عنوان یک پزشک یا پرستار فعالیت کرده و از مزایای زندگی در امارات بهره مند شوید.

توجه داشته باشید که همه کلیه مدارک مربوط به اخذ این گواهی را باید به طور دقیق و بی کم و کسر به مراجعه مربوطه تحویل بدهید. به یاد داشته باشید که تنها 3 ماه فرصت دارید تا درخواست گود استندینگ نظام پزشکی یا نظام پرستاری خود را تکمیل کنید.

از این رو لازم است تا قبل از ثبت درخواست، مدارک خود را دریافت کنید؛ به هر حال شما نمی‌دانید که کار شما در نهادهای نظارتی چقدر زمان لازم دارد تا گواهی را به شما ارائه دهند.

هدف از صدور گود استندینگ

 

گود استندینگ برای چه کسانی اجباری است؟

هر کسی که در حوزه پزشکی، پرستاری و پیراپزشکی فعالیت می‌کند و قصد دارد تا برای دریافت اقامت امارات اقدام کند، ملزم به دریافت مدرک good standing است. داشتن سابقه کاری در این حوزه‌ها و ارائه مدرک تحصیلی مرتبط، اولین موردی است که شما را ملزم به اخذ این گواهی می‌کند.

شاید اکنون از خودتان بپرسید که آیا دریافت این گواهی برای شغل فعلی من نیز ضروری است؟ برای پاسخ به این سؤال باید مشاغل تعریف شده و واجد شرایط دریافت این گواهی کاربردی را بشناسید. برخی از رشته‌ها و مشاغل نظام پزشکی باید این مدرک را در زمان مهاجرت و برای زندگی در دبی و امارات داشته باشند.

گود استندینگ برای چه کسانی مناسب است ؟

در جدول زیر می‌توانید تعدادی از مهم‌ترین رشته‌های واجد شرایط دریافت گواهی گود استندینگ و همچنین شرکت در آزمون پرومتریک را به طور دقیق‌تر مشاهده کنید.

رشته‌های واجد شرایط
پزشکی دندانپزشکی
مامایی پرستاری
تغذیه کاردرمانی
بینایی سنجی شنوایی سنجی
علوم آزمایشگاهی فوریت‌های پزشکی
فیزیوتراپی ناتروپاتی
ارتز و پروتز کایروپراکتیک

رشته های واجد شرایط برای دریافت گود استندینگ

 

شرایط دریافت گواهی گود استندینگ

دریافت گواهی گود استندینگ شرایط پیچیده و سختی ندارد. اولین شرطی که برای اخذ این گواهی در نظر گرفته شده، داشتن مدرک تحصیلی در یکی از رشته‌های مرتبط با نظام پزشکی یا نظام پرستاری یا شاغل بودن در یکی از موقعیت‌های شغلی مرتبط با پزشکی یا پیراپزشکی است.

در صورتی که شرط اول را برای اخذ این گواهی داشته باشید، می‌توانید برای دریافت آن اقدام کنید؛ فقط توجه داشته باشید که داشتن حداقل ماه سابقه عضویت در نظام پزشکی الزامی است و کشور امارات مانند سایر کشورها به این شرط اهمیت زیادی می‌دهد.

این نکته را در نظر بگیرید که مدارک تحصیلی و سابقه کاری شما به طور دقیق توسط مسئولان نهادهای نظارتی مورد بررسی قرار گرفته و صحت آن‌ها ارزیابی می‌شود؛ بنابراین به شرایط توجه کنید و تمامی مدارک را به طور کامل تحویل دهید.

شماره تماس موسسه مهاجرتی افدل

مدارک مورد نیاز برای گود استندینگ 

با توجه به اینکه گواهی گوداستندینگ از نظام پزشکی یا پرستاری دریافت می‌شود، ارائه مدارک دقیق از اهمیت زیادی برخوردار است. نظام پزشکی یا پرستاری کشور مقصد باید از اطلاعات کافی را در رابطه با فعالیت و تخصص شما داشته باشد؛ زیرا ارائه مدارک دقیق، کاریابی در امارات را هم برای شما راحت‌تر می‌کند.

پس لازم است تا از مدارک لازم برای گود استندینگ پرستاری یا پزشکی مطلع شده و آن‌ها از قبل آماده کنید. توجه داشته باشید که هر گونه مغایرت یا نقص مدارک مورد نیاز، روند دریافت این گواهی را با مشکل روبرو کرده و ممکن است در کار شما تأخیر ایجاد و یا دریافت گواهی شما را به طور کلی منحل کند.

شماره تماس موسسه مهاجرتی افدل

قبل از شروع فرایند درخواست گود استندینگ نظام پرستاری یا پزشکی این مدارک را آماده کنید:

 • پاسپورت معتبرشماره تماس موسسه مهاجرتی افدل
 • تکمیل فرم گود استندینگ
 • پر کردن فرم درخواست
 • کپی کارت نظام پزشکی یا پرستاری
 • کپی پروانه مطب یا مجوز فعالیت
 • تأییدیه پرداخت هزینه
 • تأییدیه نداشتن سوءپیشینه یا بدهی مربوط به حق عضویت سالانه
جزئیات مدارک لازم برای دریافت گود استندینگ
پاسپورت معتبر ارائه پاسپورت برای مهاجرت به هر کشوری الزامی و جزو مدارک ضروری است.
تکمیل فرم گوداستندینگ در این فرم باید اطلاعات هویتی خود را به زبان انگلیسی پر کنید؛ نحوه نگارش این اطلاعات باید مطابق با نگارش پاسپورت شما باشد.
پر کردن فرم درخواست باید اطلاعات خود را در یک فرم جداگانه وارد کنید.
کپی کارت نظام پزشکی یا پرستاری تاریخ اعتبار کارت نظام پزشکی بررسی می‌شود و کپی این کارت با اصل آن باید برابر باشد.
کپی پروانه مطب یا مجوز فعالیت مجوز فعالیت شما به عنوان پزشک و… باید مورد تأیید قرار گرفته و کپی آن برابر اصل باشد.
تأییدیه پرداخت هزینه هزینه پرداختی برای صدور این گواهی باید تأیید شود.
تأییدیه نداشتن سوءپیشینه یا بدهی مربوط به حق عضویت سالانه این تأییدیه باید از طرف نظام پزشکی شهرستان خدمت متقاضی صادر شود.

شماره تماس موسسه مهاجرتی افدل

گود استندینگ به چه زبانی صادر می‌شود؟

مدرک good standing تنها به زبان انگلیسی صادر نمی‌شود و زبان آن بسته به کشوری که در آن درخواست می‌دهید، متغیر است. به هر حال، بسیاری از مهاجران از کشورهای غیرانگلیسی زبان می‌آیند و طبیعی است که این گواهی به زبان کشورشان صادر شود؛ اما در هر صورت اعتبار گود استندینگ به هر زبانی که باشد، بالا خواهد بود.

با این حال اگر گواهی خود را به زبان انگلیسی می‌خواهید، به یک مرحله اضافی برای ترجمه نیاز پیدا خواهید کرد. برای ترجمه این گواهی باید از یک مترجم تعیین شده توسط دادگاه یا حداقل از یک سرویس ترجمه معتبر استفاده کنید. پس از ترجمه باید گواهی را در دو نسخه اصلی و ترجمه شده آن به زبان انگلیسی ارسال کنید.

علاوه بر ارائه گواهی‌های ضروری در زمان ثبت نام، لازم است تا جزئیات فعالیت‌هایی را که در طول 5 سال گذشته انجام داده‌اید، ارائه دهید. این کار در زمانی که قصد دریافت اقامت دبی و شهرهای دیگر امارات متحده عربی را دارید، الزامی است.

این فعالیت‌ها شامل هر دو بخش پزشکی و غیرپزشکی می‌شوند که از جمله آنها می توان به مرخصی زایمان، وقفه شغلی، مرخصی تحصیلی و تعطیلات اشاره کرد. شما حتی به مراجعی از کارفرمایان غیر مرتبط با پزشکی نیاز خواهید داشت.

گود استندینگ با چه زبانی صادر میشود

 

سؤالات متداول

 1. دریافت گواهی گوداستندینگ برای چه کسانی لازم است؟

برای افرادی که در رشته‌های پزشکی یا پیراپزشکی تحصیل کرده یا عضو نظام پزشکی هستند.

 1. صدور گواهی گود استندینگ به چند سال سابقه نیاز دارد؟

5 سال

 1. آیا گواهی گوداستندینگ به زبان انگلیسی قابل ترجمه است؟

بله این مدرک را باید مترجم تأیید شده توسط مراجع قضایی ترجمه کند.

 1. گواهی گوداستندینگ برای بررسی چه مواردی صادر می‌شود؟

سابقه کاری، اطمینان از عدم رد صلاحیت، ممنوعیت یا تعلیق و وضعیت فعلی حرفه‌ای

 1. آیا امکان مهاجرت پزشکان بدون دریافت گواهی گوداستندینگ وجود دارد؟

خیر اخذ این گواهی برای پزشکان و سایر کادر درمان الزامی است.

نحوه دریافت گواهی گود استندینگ

شما می‌توانید ثبت نام گود استندینگ پرستاری یا پزشکی را به صورت حضوری و غیرحضوری انجام دهید. توجه داشته باشید که این مدرک توسط نظام پزشکی تهران صادر شده و همه درخواست‌های مربوط به آن برای واحد بین‌المللی همین سازمان ارسال می‌شوند.

نحوه گرفتن گود استندینگ از نظام پرستاری یا نظام پزشکی برای افراد واجد شرایط ساده است؛ تنها کافی است تا در سازمان مربوطه حضور داشته و مراحل را انجام دهید. در صورتی که امکان حضور در شهر تهران را نداشته باشید، درخواست شما به صورت غیرحضوری پیگیری شده و مراحل آن به انجام می‌رسند.

البته امکان درخواست از محل سکونت افراد هم فراهم شده است؛ به این ترتیب شما می‌توانید با آماده کردن مدارک لازم، تکمیل فرم‌های مربوط به درخواست اخذ گواهی، واریز مبلغ و… پیگیری درخواست خود را از طریق نظام پزشکی یا پرستاری شهر خود انجام بدهید.

شماره تماس موسسه مهاجرتی افدل

در مرحله بعدی باید یک ایمیل به سازمان نظام پزشکی یا پرستاری ارسال کرده و بدهی حق عضویت خود را پرداخت کنید. بعد از آن باید با سازمان مربوطه تماس گرفته و لینک پرداخت هزینه گود استندینگ پرستاری یا پزشکی را دریافت کنید.

بعد از اینکه مراحل قبلی را به پایان رساندید، باید یک ایمیل را به آدرس goodstanding@irimc.org ارسال کنید؛ در عنوان این ایمیل لازم است تا نام و نام خانوادگی خود و شماره نظام پزشکی را درج کرده و همچنین نهاد دریافت کننده گواهی و کشور مقصد را در متن ایمیل بنویسید.

در آخر هم تصویر کارت نظام پزشکی یا پرستاری و تصویر صفحه اول پاسپورت خود را ضمیمه ایمیل کرده و ارسال کنید. در صورتی که شرایط لازم را به طور کامل داشته باشید، گواهی شما پس از حدود 20 روز صادر خواهد شد.

نحوه دریافت گواهی گود استندینگ

 

مشکلات متداول اخذ گود استندینگ

اگر نگران اخذ good standing خود هستید، این بخش به شما کمک می‌کند تا با برخی از موانعی که ممکن است با آنها روبرو شوید، آشنا شده و برای آن‌ها آماده باشید. در اینجا برخی از مشکلاتی که ممکن است در هنگام دریافت گواهی خود با آنها روبرو شوید، آورده شده‌اند.

عدم وجود مرجع نظارتی پزشکی

اگر در حال حاضر در کشور زندگی می‌کنید که گواهی در آن ارائه نمی‌شود، باید به گواهی‌های جایگزین فکر کنید؛ بنابراین، اگر هیچ مرجع نظارتی پزشکی در کشور محل سکونت شما وجود ندارد، می‌توانید از کارفرمای خود بخواهید که فرم مرجع کارفرما را تکمیل کند.

عدم دریافت مجوز مرجع نظارتی پزشکی

اگر به مدرک گود استندینگ نظام پرستاری یا پزشکی نیاز داشته و در سازمان نظارتی ثبت نام نکرده باشید، چه اتفاقی می‌افتد؟ در این مورد، داشتن گواهی قبلی می‌تواند به شما کمک کند؛ البته در صورتی که پذیرفته شود.

مشکلات دریافت گواهی گوداستندینگ

 

شرایط کار در دبی برای پزشکان

برای واجد شرایط بودن جهت پیدا کردن کار در فرصت های شغلی پزشکی در دبی، لازم است تا مدارک و مجوزهای مربوطه را از کشور خود گرفته باشید. پس از ارائه این اطلاعات، متخصصان پزشکی توسط DHA مورد ارزیابی قرار می‌گیرند و فعالیت خود را در کشور امارات متحده آغاز می‌کنند.

شرایط دریافت ویزا به طور قابل توجهی بین ملیت‌های مختلف، متفاوت هستند. شرایط اخذ ویزا برای ورود به دبی جهت پیدا کردن کار یا سرمایه گذاری در امارات می‌تواند تغییر کند؛ بنابراین داشتن اطلاعات جدید مهم است. فرایند دریافت این مدرک کاربردی و معتبر برای ملیت‌های آمریکایی و اروپایی اقامت ساده‌تر است.

با این وجود، برای سایر اتباع خارجی بخصوص ایرانیان، این روند ممکن است طولانی‌تر باشد و در برخی از موارد، شرایط بیشتری را شامل شود. برای کار در دبی، علاوه بر اقدام برای گواهی‌هایی مانند گود استندینگ نظام پزشکی یا پرستاری ابتدا باید ویزای ورود دریافت کنید که در بدو ورود به دبی صادر می‌شود.

همچنین داشتن کارت بهداشتی که در آن ثابت می‌کند که شما از بیماری‌های عفونی مصون هستید، برای افرادی که مایل به کار و زندگی در دبی هستند، الزامی است. به علاوه، کارت کار به شرط داشتن کارت بهداشتی معتبر، ویزای ورود و قرارداد کتبی کار داده می‌شود.

کارت کار به شما اجازه کار در کشور امارات را می‌دهد. در نهایت، ویزای اقامت که به دارنده اجازه اقامت بیش از 30 روز در دبی را می‌دهد نیز مورد نیاز است. همیشه می‌توانید آخرین به‌روزرسانی‌ها و مقررات مربوط به قوانین ویزا را در پورتال رسمی دولت امارات بیابید.

علاوه بر دریافت گود استندینگ علوم آزمایشگاهی، نظام پزشکی یا نظام پرستاری، باید نکات ذکر شده در زیر را هم مد نظر داشته باشید.

شماره تماس موسسه مهاجرتی افدل

درآمد پزشکان در امارات

حقوق پزشکان و کارکنان حوزه مراقبت‌های بهداشتی بسته به نقش شغلی، سطح شغل، میزان تخصص و اینکه یک بیمارستان و کلینیک مورد نظر دولتی یا خصوصی باشد، متفاوت خواهد بود. مشاغل در بخش مراقبت‌های بهداشتی اغلب شامل کمک هزینه زندگی در امارات نیز می‌شوند.

البته این نکته را هم در نظر بگیرید که شرایط اقامت و پرداخت هزینه زندگی در دبی به موقعیت شغلی شما بستگی دارد. یک پزشک عمومی در دبی می‌تواند میانگین حقوق سالانه 243805 درهم دریافت کند؛ در حالی که یک پرستار پرسنل در دبی میانگین حقوق سالانه حدود 87764 درهم دارد یا یک تکنسین پزشکی در دبی به طور متوسط 111289 درهم در سال حقوق می‌گیرد.

یکی از جذابیت‌های مهم برای بسیاری از مهاجرانی که قصد کار در دبی و امارات را دارند، مزیت درآمد معاف از مالیات امارات است. بسته به کشور شما، درآمد در امارات می‌تواند قابل‌توجه‌تر باشد. بسیاری از موقعیت‌های شغلی در حوزه مراقبت‌های بهداشتی شامل مزایایی مانند مرخصی سالانه با حقوق تا 40 روز برای کارکنان تمام وقت، بیمه درمانی، هزینه‌های سفر و سایر مزایا هستند.

شرایط کار در دبی برای پزشکان

 

پیدا کردن شغل در امارات برای پزشکان

پزشکان باید قبل از نقل مکان به امارات متحده عربی، شغل خود را تضمین کنند؛ زیرا اقامت بستگی به حمایت مالی دارد که این حمایت نیز با یک قرارداد کاری مرتبط است. اگر قبل از خروج از کشور خود، شغلی را بگیرید، برخی از شرکت‌ها هزینه‌های جابه‌جایی را پرداخت می‌کنند؛ بنابراین دریافت پیشنهاد شغلی قبل از ورود به امارات متحده عربی مزیت مهمی است.

سایت‌های کاریابی در امارات، منابع مطمئنی برای جستجوی مشاغل پزشکی در دبی و امارات محسوب می‌شوند. لیست اعلانات شغلی معتبر، یکی دیگر از راه‌های رایج برای یافتن شغل در امارات متحده عربی است.

هیئت‌های شغلی مرتبط با پزشکی یا بهداشت و درمان می‌توانند نتایج هدفمندتری ارائه بدهند و به شما امکان می‌دهند تا نقش‌های خاصی را در صنعت مراقبت‌های بهداشتی جستجو کنید؛ بنابراین پیدا کردن یک شغل مناسب در کنار اقدام برای دریافت گود استندینگ از اهمیت زیادی برخوردار است.

همچنین شما می توانید کلینیک خود را با ویژگی های دلخواهتان تأسیس کنید. در این مورد قبل از هر کاری باید از شرایط تأسیس کلینیک پزشکی در دبی مطلع شوید.

درآمد پزشکان در امارات

 

محل اقامت

هزینه خرید ملک در دبی طی سال‌ها افزایش یافته است؛ اما گزینه‌های اقامتی زیادی برای مهاجران وجود دارند. بسیاری از مهاجران نیز به عنوان بخشی از بسته کمک‌های خود، کمک هزینه مسکن دریافت خواهند کرد.

دولت امارات به اتباع خارجی اجازه داده تا دارایی خاصی را تحت یک اجاره 99 ساله خریداری کنند. با این حال، بسیاری از مهاجران به سمت بازار اجاره سوق داده می‌شوند. آپارتمان‌ها و استودیوها گران‌تر هستند.

برای اجاره آپارتمان در دبی، مهاجران باید هنگام امضای اجاره نامه، ویزای اقامت، پاسپورت و مدرک درآمد از کارفرمای خود را ارائه دهند. پس می‌توان نتیجه گرفت که شما باید علاوه بر شرایط گود استندینگ، شرایط دیگر مربوط به اقامت و هزینه‌ها را هم در نظر داشته باشید.

 

“در مورد آوسبیلدونگ آلمان بیشتر بدانید”

 

ویزای طلایی امارات

امارات متحده عربی به تازگی واجد شرایط بودن ویزای طلایی خود را برای طیف وسیعی از افراد برجسته تمدید کرده است. یکی از جدیدترین گروه‌های واجد شرایط اقامت 10 ساله امارات، پزشکان هستند. به همین دلیل می‌توان گفت که بهترین نوع ویزا برای پزشکان، ویزای طلایی امارات است.

این نوع ویزا به پزشکان و خانواده‌هایشان ویزای اقامت 10 ساله اعطا می‌کند و ثبات بیشتری را برای آنها فراهم می‌کند. در صورتی که واجد شرایط دریافت این ویزا باشید، می‌توانید از مزایای انحصاری آن بهره برده و با آرامش بیشتری به همراه خانواده خود در امارات زندگی کنید.

دریافت ویزای طلایی امارات برای پزشکان

امارات متحده عربی طی سال‌های اخیر به متخصصان پزشکی این فرصت را داده است که ویزای دائمی ده‌ساله امارات را دریافت کنند. اگر شما هم در زمینه پزشکی مدرک قابل‌قبولی دارید می‌توانید برای گرفتن ویزای طلایی امارات یا گود استندینگ اقدام کنید.

افرادی که در داخل کشور امارات هستند، می‌توانند خودشان برای گرفتن ویزای طلایی اقدام کنند. شما می‌توانید از طریق مرکز AMER و اپلیکیشن هوشمند GDRFA-Dubai برای گرفتن ویزای طلایی پزشکان در دبی اقدام کنید.

درخواست ویزا از طریق برنامه هوشمند GDRFA-Dubai شامل مراحل زیر هستند:

 • دانلود اپلیکیشن GDRFA-Dubai از طریق فروشگاه‌های مجاز اپل‌استور و یا پلی‌استور
 • ثبت حساب کاربری جدید (در صورت عدم ثبت حساب)
 • انتخاب سرویس موردنیاز
 • پیوست مدارک موردنیاز
 • پرداختن هزینه‌های مربوط به خدمات
 • ارسال درخواست

شما به کمک شرکت‌های معتبری مثل گروه بیات می‌توانید برای گرفتن ویزای طلایی امارات یا گود استندینگ اقدام کنید. در قدم اول به یک تأییدیه نیاز دارید.

این تاییدنامه از وزارت بهداشت و پیشگیری در امارات جهت انجام امور پزشکی و توصیه‌نامه‌ای از شورای دانشمندان امارات است که برای متقاضیان مدال برتری علمی اعطا می‌شود. این تأییدیه نشان می‌دهد که سیستم پزشکی کشور امارات شما را به‌عنوان پزشکی حرفه‌ای می‌پذیرد.

شاید برای شما این سؤال پیش بیاید که گرفتن ویزای طلایی امارات برای پزشکان چه فایده‌ای دارد؟ برنامه ویزای طلایی برای جذب متخصصین و سرمایه‌گذاران در امارات طراحی شده است.

چندین مزیت برای دارندگان ویزای طلایی امارات وجود دارد که شامل: دسترسی به آموزش، مراقبت‌های بهداشتی و کیفیت و توانایی کار و زندگی در کشور مقصد هستند.

شما با ویزای طلایی امارات یا گود استندینگ با مدت‌زمان 10 ساله می‌توانید در هر مرکزی که می‌خواهید کار کنید و ویزای خود را به‌راحتی تمدید کنید. در طول این مدت می‌توانید از تسهیلات بانکی و تحصیل رایگان بهره‌مند شوید.

پس از دریافت ویزا اقدامات لازم برای ورود خانواده شما شامل: همسر، فرزندان تا سن ۲۵ سال و فرزند دختر بدون هیچ‌گونه محدودیت سنی را به کشور مقصد انجام دهید. قطعاً درآمد و سطح زندگی شما در امارات بیشتر از هر کشور آمریکایی و اروپایی خواهد بود.

گود استندینگ خود را از افدل گروپ بخواهید!

اگر پزشک یا جزو کادر درمان هستید و قصد مهاجرت به دبی را دارید، دریافت گواهی گود استندینگ یکی از مراحل مهم جهت کار در امارات و دریافت اقامت شما به شمار می‌رود؛ پس باید از شرایط آن به طور کامل مطلع بوده و مدار لازم را آماده کنید.

ثبت نام و دریافت این گواهی می‌تواند دردسرهای خودش را داشته باشد؛ اما اگر از کارشناسان افدل گروپ کمک بگیرید، دردسری برای شما نخواهد داشت. ما با اطلاع از جدیدترین شرایط دریافت گواهی‌های‌ لازم برای مهاجرت و اخذ اقامت، شما را در این مسیر یاری کرده و در تمامی مراحل انجام کار تا دریافت اقامت کنار شما هستیم.

همچنین می‌توانید از طریق اینستاگرام افدل گروپ به اطلاعات مفیدی در رابطه با روش‌های سودآور سرمایه گذاری در دبی، نحوه ثبت شرکت در دبی و میزان سرمایه لازم برای خرید ملک در دبی آشنا شوید.

افدل گروپ

 

در آخر

گود استندینگ یعنی چه؟ چه کسانی واجد شرایط صدور مدرک good standing هستند و این گواهی با چه هدفی صادر می‌شود؟ در این مقاله به تمامی این سؤالات و موضوعات پیرامون آن به طور کامل پاسخ دادیم تا در زمان مهاجرت به امارات متحده عربی با هیچ گونه مشکلی مواجه نشوید.

در صورتی با هر گونه مشکل یا سؤالی در زمینه دریافت این مدرک یا مراحل مهاجرت خود روبرو شدید، می‌توانید با مشاوران حقوقی ما در افدل گروپ تماس گرفته و مشاوره تخصصی دریافت کنید. آنها به شما کمک خواهند کرد تا مهاجرتی بی دغدغه و راحت را تجربه کنید.

سؤالات متداول

 1. آیا صدور گوداستندینگ به صورت غیرحضوری هم امکان‌ دارد؟

بله البته در شرایط خاص این کار امکان پذیر است.

 1. چند روز طول می‌کشد تا گوداستندینگ صادر شود؟

حدود 20 روز

 1. مدت اقامت پزشکان با ویزای طلایی امارات چقدر است؟

معمولاً 10 سال

 1. میزان درآمد کادر درمان در امارات به چه عواملی بستگی دارد؟

نقش شغلی، سطح شغل، میزان تخصص و دولتی یا خصوصی بودن مرکز درمانی

 1. نحوه پیدا کردن کار در امارات برای کادر درمان چگونه است؟

اگر از قبل پیشنهاد کار نداشته باشید، سایت‌های کاریابی در امارات یکی از بهترین روش‌ها برای یافتن کار هستند.

 

سایر مقالات:

هزینه زندگی در امارات { کامل ترین لیست هزینه ها در 2023 }
کاملترین هزینه زندگی در دبی 2023- {قیمت غذا- تاکسی- اجاره و.. }
6 فرصت سرمایه گذاری در دبی- مزایا -نکات طلایی برای ایرانیان

 

12 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *