بهترین روش اقامت امارات برای ایرانیان در 2024+ مشاوره رایگان

اقامت امارات

جدیدترین روش‌های اخذ اقامت امارات در 2024

آیا هر کسی می‌تواند اقامت امارات را بگیرد؟ به دلیل شرایط مناسب دریافت اقامت کشور امارات، بسیاری از ایرانیان آن را برای مهاجرت خود انتخاب می‌کنند؛ زیرا شرایط مهاجرت به امارات نسبت به کشورهای دیگر مناسب‌تر است و این کشور  طرفداران زیادی در بین مهاجران از سراسر جهان دارد. علاوه بر این، قوانین و شرایط اقتصادی امارات متحده عربی، این کشور را به یکی از بهترین گزینه‌ها برای کار تبدیل کرده اند.

شرایط اقامت امارات برای ایرانیان

زندگی در امارات با توجه به پایین بودن نرخ بیکاری و امکان مهاجرت به صورت خانوادگی، برای ایرانیان گزینه‌ای مناسب است. در این مقاله با ما همراه شوید تا شما را با جدیدترین راه‌های اخذ اقامت امارات، قوانین و شرایط جدید کشور امارات متحده عربی جهت دریافت اقامت و تمامی نکات مهم پیرامون این موضوع آشنا کنیم.

شماره تماس موسسه مهاجرتی افدل

 

 

ویدیو : اقامت امارات

 

مزایای اخذ اقامت کشور امارات

اخذ اقامت امارات، فرصتی فوق‌العاده را برای اقامت دائم و یا بازدید مکرر از این کشور برای شما فراهم می‌کند. این امر به ویژه برای افرادی که در بدو ورود به امارات، ویزای توریستی دریافت نمی‌کنند، بسیار سودمند است. برای افرادی که به ایجاد حساب بانکی شرکتی در دبی علاقه‌مند هستند، داشتن ویزای اقامتی امارات در نظر گرفته می‌شود.
از مزایای گرفتن اقامت دبی و امارات می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • امکان افتتاح حساب بانکی
 • امکان تردد بدون ویزا
 • امکان استفاده از خدمات درمانی
 • تحصیل در امارات
 • امکان سفر به همه کشورهای حاشیه خلیج فارس بدون ویزا
 • امکان فعالیت‌های تجاری
 • و…

شماره تماس موسسه مهاجرتی افدل

جدیدترین شرایط اقامت امارات

شرایط مناسب اجتماعی و اقتصادی کشور امارات منجر به افزایش روزافزون مهاجرت به این کشور و درخواست اقامت از سوی مهاجران شده است. پیشرفت‌های امارات در زمینه‌های اقتصادی از یک سو و درصد بیکاری نزدیک به صفر در این کشور، توجه افراد علاقه‌مند به سرمایه‌گذاری و جویای کار در امارات را از سراسر جهان به خود جلب کرده است.

امارات دارای قوانین و شرایط سختی برای اقامت است و امکان دریافت اقامت دائمی امارات برای مهاجران وجود ندارد؛ اما می‌توان به روشی مناسب نسبت به دریافت اقامت بلند مدت 5 تا 10 سال امارات دست پیدا کرد. البته این امر برای هر کسی ممکن نیست و شما باید شرایط ویژه‌ای برای دریافت این نوع ویزا و اقامت داشته باشید.

بر اساس قوانین جدید اقامت امارات، کسانی که قصد سرمایه‌گذاری در دبی و شهرهای دیگر امارات را دارند، می‌توانند بدون نیاز به شریک بومی (کفیل) و مالکیت صددرصد به سرمایه‌گذاری بپردازند. به این ترتیب می‌توانید از این مزایای سرمایه‌گذاری در کشور امارات بهره‌مند شوید.

راه‌های دریافت اقامت کشور امارات

روش‌های مختلفی برای اخذ اقامت کشور امارات متحده عربی وجود دارد که شما می‌توانید باتوجه به شرایط و هدف خود، یکی را انتخاب کنید. در ادامه این روش‌های مهاجرتی را که به دریافت اقامت امارات ختم می‌شوند، بررسی کرده‌ایم.

راه های مختلف دریافت اقامت امارات

دریافت اقامت امارات از طریق سرمایه‌گذاری

کشور امارات با توجه به موقعیت استراتژیکی خاصی که در بین کشورهای غربی و شرقی دارد، امکان سرمایه‌گذاری در سطح منطقه و حتی بین‌المللی را برای مهاجران خارجی فراهم کرده است. اگر طرح تجاری مناسبی در اختیار داشته باشید، می‌توانید به موفقیت خود در زمینه سرمایه‌گذاری در امارات امیدوار باشید و راه خود را برای اخذ اقامت امارات متحده عربی هموار کنید.

ویزایی که جهت سرمایه‌گذاری شما در کشور امارات متحده عربی صادر می‌شود، به مدت 3 سال قابلیت تمدید دارد؛ البته مدت زمان ذکر شده برای ویزاهای مختلف این کشور متفاوت بوده و کاملاً وابسته به شرایط فردی و خانوادگی متقاضی است.

از مهم‌ترین دلایل افزایش نرخ سرمایه‌گذاری در امارات می‌توان به اقتصاد آزاد، زیرساخت‌های پیشرفته، وجود منابع طبیعی فراوان و فناوری‌های پیشرفته اشاره کرد.

فعالیت‌های اقتصادی که می‌توانید برای سرمایه‌گذاری در امارات متحده عربی انتخاب کنید؛ عبارت‌اند از:

 • بازرگانی: ثبت شرکت، ساخت و ساز، تجارت، حمل و نقل، املاک و اجاره، ذخیره سازی و ارتباطات و…
 • صنعتی: کشاورزی، بهداشت و درمان، آموزش و پرورش، ماهی‌گیری و…
 • حرفه‌ای: معدن، برق، آب، گاز، صنایع تولیدی و…

 

یکی از فعالیت‌های سرمایه‌گذاری برای دریافت اقامت کشور امارات، ثبت شرکت در دبی و شهرهای دیگر است. جالب است بدانید که این روش، راحت‌ترین و کم‌هزینه‌ترین راه برای سرمایه‌گذاری و دریافت اقامت کشور امارات متحده عربی محسوب می‌شود و روند آن دارای کمترین دردسر است؛ بنابراین ثبت شرکت در امارات گزینه مناسبی برای ایرانیان به شمار می‌رود.

 

ثبت شرکت و خرید ملک از روش‌های مناسب سرمایه‌گذاری در کشور امارات محسوب می‌شوند؛ البته توجه کنید که ثبت شرکت در امارات نسبت به خرید ملک در این کشور به‌صرفه‌تر خواهد بود.

دریافت اقامت امارات از طریق سرمایه گذاری

دریافت اقامت امارات از طریق کار

کار در دبی و امارات به یکی از اهداف مهاجران ایرانی که قصد مهاجرت به کشور امارات را دارند، تبدیل شده است؛ زیرا نرخ بیکاری در این کشور 1.7 درصد و میزان حقوق پایه بسیار بالاتر از ایران است. این آمار نشان می‌دهد که امارات کشور ایده‌آلی برای ایرانیان جهت پیدا کردن کار و دریافت اقامت امارات از این طریق محسوب می‌شود.

مهاجرت کاری به امارات به شرایط و تخصص شما بستگی دارد؛ به این معنی که شما باید در حوزه کاری خود متخصص باشید تا بتوانید کاری متناسب با رشته تحصیلی یا مهارت خود پیدا کنید.

شماره تماس موسسه مهاجرتی افدل

 

برخی از عوامل مهمی که در یافتن شغل مناسب در کشور امارات متحده عربی دخیل هستند؛ عبارت‌اند از:

 • سن متقاضی
 • میزان تحصیلات
 • اوضاع جسمانی
 • سابقه کاری و حرفه‌ای

همچنین در صورتی که امکان سرمایه‌گذاری در امارات (خرید ملک و ثبت شرکت) را نداشته باشید، باید برای از سوی یک کارفرما در این کشور، پیشنهاد کار دریافت کنید؛ البته دریافت پیشنهاد کاری از سوی کارفرما در امارات هم تنها با توجه به سوابق کاری و حرفه‌ای شما امکان‌پذیر است و مدرک تحصیلی شما هم در این مورد تأثیر زیادی دارد.

دریافت اقامت امارات از طریق کار

دریافت اقامت امارات از طریق تحصیل

آموزش از مهم‌ترین اولویت‌های کشور امارات محسوب می‌شود و سطح آموزش این کشور در سال‌های اخیر پیشرفت چشمگیری را تجربه کرده است. دانشگاه‌های امارات متحده عربی از سطح کیفی بالایی از آموزش برخوردار هستند و در مقاطع مختلفی دانشجو می‌پذیرند. ویزای تحصیلی برای اقامت امارات با توجه شرایط و هدف شما صادر می‌شود و مدت زمان آن نیز به مقطع تحصیلی شما بستگی دارد.

البته این نکته را هم مد نظر داشته باشید که در حال حاضر امکان اخذ ویزای تحصیلی کشور امارات برای ایرانیان بسیار دشوار شده است.

تحصیل در امارات هم در دانشگاه‌های دولتی و هم مراکز آموزشی خصوصی امکان‌پذیر است و نکته قابل توجه این است که دانشگاه‌های معتبر آمریکایی در شهرهای مختلف امارات مانند دبی و شارجه شعبه دارند.  کیفیت آموزش در این دانشگاه‌ها به قدری است که رنکینگ مناسبی را در میان سایر دانشگاه‌های جهان کسب کرده‌اند.

دریافت اقامت امارات از طریق تحصیل

دریافت اقامت امارات از طریق ازدواج

دریافت اقامت از طریق ازدواج از روش‌های متداول مهاجرتی در کشورهای مختلف به شمار می‌رود؛ اما قوانین کشورها با هم فرق دارند و بهتر است تا قبل از اقدام به دریافت این نوع اقامت کشور امارات، اطلاعات دقیقی از ضوابط این کشور داشته باشید. این قوانین به منظور اطمینان از واقعی بودن ازدواج است و به منظور تحکیم بنیان خانواده در نظر گرفته می‌شوند.

در صورتی که یک مرد اماراتی بخواهد با یک زن خارجی ازدواج کند، باید واقعی بودن ازدواج آن‌ها و سپری شدن حداقل 3 سال از عقدشان ثابت شود؛ در این صورت اقامت و تابعیت امارات به زن خارجی داده شده و تابعیت قبلی او لغو می‌شود. البته در صورتی که مرد خارجی با یک زن اماراتی ازدواج کند، به او اقامت داده می‌شود؛ اما تابعیت امارات را نمی‌تواند بگیرد.

دریافت از طریق ازدواج

دریافت اقامت امارات از طریق تولد

کشور امارات متحده عربی، پیروی از سیستم خون را برای اعطای تابعیت در دستور کار خود قرار داده است؛ بنابراین با متولد شدن فرزند در خاک این کشور، به او تابعیت امارات داده نمی‌شود. البته در این خصوص، شرایط ویژه هم در نظر گرفته می‌شود و در صورت داشتن شرایط بخصوصی امکان دریافت اقامت امارات از طریق تولد وجود دارد.

اگر پدر و مادر کودک متولد شده نامعلوم باشند یا کودک دارای پدر و مادری اماراتی باشد، از این قانون مستثنی می‌شود. لازم به ذکر است که در صورتی که کودک از یک مادر اماراتی و پدری نامعلوم زاده شده باشد، باز هم به او تابعیت امارات داده می‌شود.

دریافت اقامت امارات از طریق پناهندگی

به جرئت می‌توان گفت که پناهندگی بدترین نوع مهاجرت به دبی و هر کشور دیگری است؛ زیرا قانون امارات متحده عربی به گونه‌ای تدوین شده که از مهاجرانی که قصد پناهندگی دارند، استقبالی نمی‌کند و دریافت اقامت امارات از طریق پناهندگی امکان‌پذیر نیست. علاوه بر این، اقدام از این روش می‌تواند تبعات ناخوشایندی را برای شما به وجود بیاورد؛ پس این روش به هیچ عنوان پیشنهاد نمی‌شود.

سوالات متداول

سؤالات متداول

 1. آیا برای سرمایه‌گذاری در امارات به کفیل نیاز دارم؟

خیر طبق قوانین جدید کشور امارات، شما برای سرمایه‌گذاری و ثبت شرکت به شریک بومی نیاز ندارید.

 1. هزینه دریافت اقامت امارات با خرید ملک چقدر است؟

خرید ملک در امارات از گران‌ترین روش‌های سرمایه‌گذاری و اخذ اقامت این کشور است؛ حداقل این هزینه 1 میلیون درهم است.

 1. چرا دریافت اقامت امارات از طریق کار محبوبیت زیادی دارد؟

به دلیل نرخ پایین بیکاری و بالا بودن مبانگین حقوق

 1. آیا سطح علمی دانشگاه‌های امارات بالا است؟

بله امکان تحصیل در شعب دانشگاه‌های آمریکایی هم برای شما وجود دارد.

 1. در چه صورت زن خارجی می‌تواند تابعیت امارات را بگیرد؟

اثبات واقعی بودن ازدواج و گذشت حداقل 3 سال از ازدواج

 1. آیا امکان اخذ اقامت کشور امارات از طریق پناهندگی امکان‌پذیر است؟

خیر کشور امارات از پناهندگان خارجی حمایت نمی‌کند و این روش به هیچ عنوان پیشنهاد نمی‌شود.

 

شماره تماس موسسه مهاجرتی افدل

شرایط دریافت اقامت امارات با خرید خانه

در پاسخ به این سؤال که آیا اقامت امارات با خرید ملک ممکن است یا خیر، باید گفت بله. شما می‌توانید با خرید خانه، اقامت بین‌المللی در این کشور را اخذ نمایید؛ اما قبل از آن باید با قوانین و شرایط مربوط به این موضوع آشنایی لازم را داشته باشید.

ویزایی که از این طریق دریافت می‌کنید حدود دو سال اعتبار دارد و پس از آن نیز تا مادامی که ملک به نام شما است، قابلیت تمدید ویزا برای شما وجود خواهد داشت.

جهت آگاهی بیشتر از قوانین می‌توانید با یک وکیل ملکی محلی گفتگو کرده و اطلاعات لازم را کسب کنید. برخی از شرایط مهم اخذ اقامت در این کشور از طریق خرید خانه عبارت‌اند از:

 • چنانچه ملک خریداری شده مربوط به چندین نفر باشد، سهم هر نفر باید به میزان یک میلیون درهم ارزش داشته باشد.
 • سند خانه خریداری شده در رهن یا وثیقه نباشد.
 • چنانچه خانه پیش‌خریداری شده و سند نداشته باشد، به هیچ‌عنوان به مالک آن اقامت داده نمی‌شود.

اخذ اقامت امارات از طریق استارتاپ

راه‌اندازی استارتاپ نیز از جمله روش‌های دریافت اقامت در این کشور است که شرایط آن نسبت به سایر روش‌ها پیچیدگی کمتری دارد. در برخی مواقع این کشور جهت تشویق کارآفرینان و استارتاپ‌ها، برنامه‌هایی را ارائه می‌دهد که از طریق آن می‌توانید اقامت خود را دریافت کنید.

این برنامه‌ها که اغلب با توجه به نوع کسب‌وکار اجرا می‌شوند، در نهایت سبب اخذ ویزای کاری برای بنیانگذاران یا تیم‌های استارتاپ خواهند شد. کارآفرینان می‌توانند از کلیه مزایای این روش مانند مالکیت صد درصدی کسب‌وکار، مالیات ناچیز و درآمد شخصی بهره‌مند شده و برای طولانی مدت در این کشور اقامت کنند.

برای دریافت اطلاعات دقیق در ارتباط با اخذ اقامت از طریق استارتاپ، به منابع رسمی دولتی یا مشاوران مهاجرت مراجعه کنید.

اخذ اقامت امارات از طریق استعداهای برتر

یکی دیگر از روش‌های جالب دریافت اقامت این کشور برای ایرانیان، مهاجرت از طریق استعدادهای برتر است. به طور مثال مربیان یا قهرمانان ورزشی، ورزشکاران شناخته شده و حتی داوران می‌توانند از این طریق برای مهاجرت به این کشور درخواست دهند.

برای این کار باید حتما از قبل اقدام به عقد قرارداد رسمی با یک باشگاه ورزشی یا فدراسیون کرده باشید. علاوه بر این، سایر نخبگان دارای استعداد درخشان، مانند محققان یا پزشکان، در صورت دارا بوده ده سال سابقه کاری می‌توانند جهت دریافت ویزا اقامت از طریق استعدادهای برتر به این کشور درخواست دهند.

دریافت اقامت امارات از طریق ویزای طلایی

با وجود روش‌های مختلفی که در رابطه با اخذ اقامت کشور امارات توضیح دادیم، ویزای طلایی بیشترین محبوبیت را در بین همه آن‌ها دارد. این نوع ویزا برای افرادی که در زمینه تخصصی خود دارای دستاوردهای ویژه هستند، صادر می‌شود و شرایط خاصی دارد. اگر شما هم در حوزه کاری یا تحصیلی خود حرفی برای گفتن دارید، می‌توانید نسبت به دریافت این ویزا اقدام کنید.

البته بهتر است بدانید که دریافت ویزای طلایی امارات (گلدن ویزا) کار آسانی نیست و هر کسی که موفق به دریافت آن می‌شود باید نخبه، هنرمند درجه یک یا توانایی داشته باشد که در بین بومی‌های امارات به ندرت پیدا شود. اگر جزو یکی از گروه‌های متخصص تعیین شده توسط وزارت کار امارات باشید، شانس شما برای اخذ این نوع ویزا بالا می‌رود.

ویزای طلایی امارات به افراد متخصص و فعال در گروه‌های زیر و با شرایط ویژه اعطا می‌شود:

 • دانشمندان
 • ورزشکاران
 • پزشکان
 • سرمایه‌گذاران
 • مدیران اجرایی
 • کارآفرینان
 • دانش‌آموزان ممتاز
 • متخصصان علوم و مهندسی
 • متخصصان خلاق در حوزه هنر و فرهنگ

دریافت اقامت طلایی امارات از طریق ویزای طلایی

شرایط کاری و زندگی در امارات بسیار مناسب  و رو به پیشرفت است؛ پس چه فرصتی بهتر از این که افراد متخصص از این موقعیت استفاده کرده و خود را به امارات برسانند؟ پیشرفت‌های این کشور به قدری بوده که شهر دبی و کشور امارات به عنوان هاب آی تی خاورمیانه شناخته می‌شوند و موقعیت استراتژیک عالی در منطقه دارند.

از مهم‌ترین و اصلی‌ترین مزایای اخذ ویزای طلایی امارات می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • امکان بهره‌مندی از شرایط همکاری با کمپانی‌های بین‌المللی
 • کسب درآمد دلاری و پرداخت حقوق ریالی به کارمندان دورکار ایرانی
 • سرمایه‌گذاری در بزرگ‌ترین و معتبرترین بانک‌های جهانی مستقر در امارات
 • امکان تمدید اقامت امارات در صورت داشتن و حفظ شرایط لازم
 • امکان اخذ ویزا برای والدین و همسر و فرزندان
 • امکان جذب 3 مدیر اجرایی و اخذ ویزا برای آن‌ها و خانواده‌هایشان

خلاصه‌ای از نکات مهم در رابطه با ویزای طلایی امارات را می‌توانید در جدول زیر مشاهده کنید.

مدت زمان اقامت 5 تا 10 سال
گروه‌های واجد شرایط دانشمندان، ورزشکاران، پزشکان، سرمایه‌گذاران، مدیران اجرایی، کارآفرینان، دانش‌آموزان ممتاز، متخصصان علوم و مهندسی و متخصصان خلاق در حوزه هنر و فرهنگ
مزایای گلدن ویزای امارات

   امکان بهره‌مندی از شرایط همکاری با کمپانی‌های بین‌المللی

کسب درآمد دلاری و پرداخت حقوق ریالی به کارمندان دورکار ایرانی

سرمایه‌گذاری در بزرگترین و معتبرترین بانک‌های جهانی مستقر در امارات

امکان تمدید اقامت امارات در صورت داشتن و حفظ شرایط لازم

امکان اخذ ویزا برای والدین و همسر و فرزندان

امکان جذب 3 مدیر اجرایی و اخذ ویزا برای آن‌ها و خانواده‌هایشان

نکات مهم دریافت ویزای طلایی امارات

مراحل اخذ اقامت کشور امارات

ویزای امارات یک سند مستقل محسوب نمی‌شود و باید مدرکی دال بر دلیل اقامت خود را در کشور امارات متحده ارائه دهید. از این رو شما به نوع خاصی از ویزای امارات متحده نیاز دارید که به نام خود شما صادر شده و بعداً بر اساس نیازتان، ویزای اقامت را دریافت کنید.
اگر برای دریافت ویزای تجاری امارات اقدام می‎‌کنید، مراحل به شرح زیر هستند:

 • تأسیس شرکت سهامی
 • دریافت مجوز
 • گرفتن ویزای ورودی
 • درخواست برای گرفتن شناسه اماراتی و طی کردن آزمایشات پزشکی
 • دریافت ویزا

 

سؤالات متداول

 1. مدت زمان ویزای طلایی امارات چقدر است؟

5 تا 10 سال

 1. آیا با ویزای طلایی امارات می‌توان برای خانواده هم ویزا گرفت؟

بله، البته باید قبل از اقدام همه جوانب و شرایط را بررسی کنید.

 1. مهم‌ترین مزیت ویزای طلایی امارات چیست؟

اخذ اقامت بلند مدت امارات و امکان سرمایه‌گذاری در این کشور با شرایط خاص

 1. آیا واجد شرایط ویزای طلایی امارات هستم؟

اگر در دسته‌بندی‌های ذکر شده برای افراد واجد شرایط ویزای طلایی هستید، می‌توانید پس از مشورت با کارشناسان حقوقی نسبت به اخذ آن اقدام کنید.

 1. آیا اخذ ویزای طلایی امارات از طریق تحصیل امکان‌پذیر است؟

بله، دانش‌آموزان و دانشجویان نخبه در صورت داشتن همه شرایط می‌توانند از مزایای این نوع ویزا بهره‌مند شوند.

سوالات متداول اقامت امارات

اخذ اقامت شهرهای مهم امارات

زمانی که نام کشور امارات به میان می‌آید، شهر لوکس دبی است که خودنمایی می‌کند؛ اما جالب است بدانید که شهرهای دیگر هم شرایط مناسبی را برای دریافت اقامت امارات دارند. دریافت اقامت هر یک از شهرهای این کشور دارای مزایای خاصی است؛ بنابراین باید بر اساس فاکتورهای مهم تصمیم بگیرید که کدام شهر برای اقامت شما بهتر است.

از مهم‌ترین عوامل مؤثر در انتخاب شهر مناسب برای دریافت اقامت امارات می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • عوامل و شرایط اقتصادی
 • خدمات و امکانات عمومی
 • امکانات تحصیلی
 • قوانین و فرهنگ
 • شیوه برخورد با مهاجران
 • و…

تعدادی از شهرهای امارات به دلیل پیشرفت‌های چشمگیری که در حوزه‌های مختلف داشته‌اند، بیشتر مورد توجه مهاجران قرار می‌گیرند. دبی، ابوظبی، شارجه، رأس الخیمه، عجمان، فجیره و ام‌القیوین از جمله مهم‌ترین و بهترین شهرهای امارات برای مهاجرت به کشور امارات محسوب می‌شوند. در ادامه مطلب شما را با نکات اقامت در 3 شهر مهم امارات آشنا می‌کنیم.

اخذ اقامت شهرهای مهم امارات

اخذ اقامت دبی

احتمالاً هر کسی که قصد مهاجرت و دریافت اقامت امارات را داشته باشد، در درجه اول برای اقامت دبی وسوسه شود. دبی یکی از شهرهای لوکس جهان است که با آسمان خراش‌های جذاب و امکانات تفریحی خود شناخته می‌شود؛ به همین دلیل توجه گردشگران و مهاجران را به خود جلب کرده است و سالانه تعداد زیادی از مردم به این شهر سفر می‌کنند.

شهر دبی قطب اصلی گردشگری و اقتصادی امارات است و به تنهایی جمعیتی بالغ بر 3 میلیون نفر دارد. فناوری‌های استفاده شده در طراحی و ساخت دبی بسیار پیشرفته و مطابق با آخرین تکنولوژی‌های روز دنیا هستند؛ بنابراین زندگی در دبی هم برای افراد بومی و هم برای مهاجران از سراسر جهان، رفاه اجتماعی و اقتصادی را به دنبال داشته است.

در صورتی که قصد مهاجرت به دبی را دارید، باید شرایط مهاجرت، اقامت و زندگی در این شهر را به طور کامل بررسی کرده و سپس اقدام کنید. یکی از معایب زندگی در شهر دبی، بالا بودن هزینه‌های زندگی است؛ البته باید توجه داشت که در کنار بالا بودن هزینه‌های زندگی، درآمد شهروندان و همچنین رفاه اقتصادی و اجتماعی در این شهر نیز بالا است.

اخذ اقامت ابوظبی

ابوظبی پایتخت زیبا و گران قیمت امارات متحده عربی است. این شهر شیخ نشین بعد از دبی، پرجمعیت‌ترین شهر امارات است و یکی از شهرهای گران قیمت جهان به شمار می‌رود. طراحی فضای شهر ابوظبی تلفیقی از مدرنیته و سبک سنتی است؛ به همین دایل جذابیت‌های خاصی را برای افرادی که اولین بار از این شهر دیدن می‌کنند، به وجود می‌آورد.

اخذ اقامت ابوظبی مزایای زیادی دارد؛ مهم‌ترین دلیلی که می‌توان برای دریافت اقامت امارات و ابوظبی نام برد، این است که راه‌اندازی کسب و کار، تحصیل، تجارت و زندگی در پایتخت هر کشور در پیشبرد اهداف شما بسیار تأثیرگذار است. به همین جهت ابوظبی بعد از دبی به محبوب‌ترین شهر برای مهاجران سراسر جهان تبدیل شده است.

اخذ اقامت ابوظبی

اخذ اقامت شارجه

شارجه به عنوان مرکز فرهنگ امارات انتخاب شده است؛ زیرا مهم‌ترین شهر امارات برای تحصیل و فعالیت‌های فرهنگی محسوب می‌شود. هزینه‌های زندگی در شهر شارجه نسبت به ابوظبی و دبی کمتر است و بسیاری از مهاجران برای صرفه‌جویی در هزینه‌های خود، اقامت شارجه را ترجیح می‌دهند. این شهر بیشتر برای اخذ ویزای تحصیل در امارات توصیه می‌شود.

پروسه اخذ اقامت امارات چقدر زمان می‌برد؟

در حالت کلی این پروسه، برای هر فرد متفاوت است و مراحل مخصوص به خود را دارد که باید به درستی و بدون ایراد طی شود تا باعث هدر رفتن وقت و سرمایه نشود. انتخاب روش اخذ اقامت تأثیر بسزایی در مدت زمان اخذ ویزا دارد.

شما باید با توجه به این موارد مدارک خواسته شده را تهیه کرده و پس از ارائه آن‌ها، حدود 3 الی 20 روز کاری مجوز ورود خود به این کشور را دریافت کنید.

بهترین روش اخذ اقامت کشور امارات با افدل گروپ

مناسب‌ترین روشی که می‌توانید برای دریافت اقامت امارات انتخاب کنید، کاملاً به شرایط شما بستگی دارد؛ از این رو بهتر است تا با افراد متخصص و باتجربه در این زمینه مشورت کنید و راه‌حل مناسبی را برای مهاجرت خود به امارات متحده عربی پیدا کنید. چاره کار شما، دریافت مشاوره‌های تخصصی و حقوقی از کارشناسان یک شرکت معتبر و مورد اعتماد است.

افدل گروپ با بهره‌مندی از کارشناسان باتجربه و با تکیه بر سابقه درخشان خود در زمینه مهاجرت به دبی و امارات می‌تواند بهترین راهکار را مطابق با شرایط شما پیشنهاد بدهد. کارشناسان ما در تیم افدل ابتدا تخصص، تحصیلات، شرایط و هدف شما را بررسی کرده و بعد از تعیین نوع ویزای مورد نیاز و بهترین شیوه مهاجرت، نسبت به اخذ اقامت شما و خانواده‌تان اقدام می‌کنند.

از این گذشته، لازم نیست که برای انجام مراحل مهاجرت و دریافت اقامت خود نگران باشید؛ زیرا کارشناسان ما از اولین مرحله مهاجرت تا آخرین مرحله کنار شما خواهند بود و در این راه شما را راهنمایی می‌کنند.

پس همین الان با ما تماس بگیرید و سؤالات خود را درباره هزینه اقامت امارات، نحوه مهاجرت، هزینه‌های زندگی در امارات، ویزای کاری و تحصیلی، اخذ پاسپورت دومینیکا و… بپرسید.

بهترین روش اخذ اقامت اماارت با افدل

چکیده

این مطلب، پاسخی برای سؤالات شما در رابطه با چگونگی دریافت اقامت امارات، مزایا و مراحل آن بود. قبل از هر چیز لازم است تا با انواع روش‌های مهاجرت و اخذ اقامت کشور امارات آشنا شوید و روش مناسب را مطابق با هدف، شرایط خود انتخاب کنید. البته در این راه باید از تجربه کارشناسان استفاده کنید؛ شاید شما هم یکی از افراد واجد شرایط گلدن ویزای امارات باشید!

سؤالات متداول

 1. مهم‌ترین شهرهای امارات برای دریافت اقامت کدام‌اند؟

دبی، ابوظبی و شارجه

 1. هزینه‌های زندگی در کدام شهرهای امارات بالاست؟

ابوظبی و دبی

 1. جمعیت شهر دبی تقریباً چقدر است؟

3 میلیون نفر

 1. سریع‌ترین روش برای دریافت اقامت امارات کدام است؟

پیدا کردن روش سریع برای دریافت اقامت کشور امارات به شرایط شما بستگی دارد. با کارشناسان افدل گروپ تماس بگیرید تا شما را راهنمایی کنند.

 1. کدام شهر مرکز فرهنگی امارات است؟

شارجه

 

شماره تماس موسسه مهاجرتی افدل

 

سایر مقالات:

اقامت دبی برای ایرانیان ( 6 روش جذاب در 2024 ) + مشاوره رایگان
شرایط کار در دبی برای ایرانیان در 2024- قوانین جدید + درآمد
راهنمای جامع کار در امارات برای ایرانیان در 2024 + درآمد

 

11 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *