بهترین روش اقامت امارات برای ایرانیان در 2023+ مشاوره رایگان

اقامت امارات

بهترین روش‌های اخذ اقامت امارات در 2023

چگونه اقامت امارات را بگیریم؟ بسیاری از ایرانیان، کشور امارات متحده عربی را برای مهاجرت خود انتخاب می‌کنند؛ زیرا شرایط مهاجرت به امارات نسبت به کشورهای دیگر مناسب‌تر است و افراد زیادی از سراسر جهان به این کشور سفر می‌کنند. علاوه بر این، قوانین و شرایط اقتصادی امارات، این کشور را به یکی از بهترین گزینه‌ها برای کار تبدیل کرده است.

شرایط اقامت امارات برای ایرانیان

زندگی در امارات با توجه به پایین بودن نرخ بیکاری برای ایرانیان مناسب بوده و امکان مهاجرت به صورت خانوادگی را برای شما فراهم می‌کند. روش‌های دریافت اقامت امارات متنوع هستند و شما باید بر اساس شرایط خود اقدام کنید. البته مشورت با کارشناسان حقوقی در این زمینه می‌تواند راهنمای خوبی برای انتخاب بهترین روش باشد.

در این مطلب با ما همراه باشید تا شما را با راه‌های اخذ اقامت امارات، قوانین و شرایط جدید کشور امارات متحده عربی جهت دریافت اقامت و تمامی نکات مهم پیرامون این موضوع آشنا کنیم.

 

ویدیو : اقامت امارات

 

جدیدترین شرایط اقامت امارات

شرایط مناسب اجتماعی و اقتصادی کشور امارات منجر به افزایش روزافزون مهاجرت به این کشور و درخواست اقامت از سوی مهاجران شده است. پیشرفت‌های امارات در زمینه‌های اقتصادی از یک سو و درصد بیکاری نزدیک به صفر در این کشور، توجه افراد علاقه‌مند به سرمایه‌گذاری و جویای کار در امارات را از سراسر جهان به خود جلب کرده است.

امارات دارای قوانین و شرایط سختی برای اقامت است و امکان دریافت اقامت دائمی امارات برای مهاجران وجود ندارد؛ اما می‌توان به روشی مناسب نسبت به دریافت اقامت بلند مدت 5 تا 10 سال امارات دست پیدا کرد. البته این امر برای هر کسی ممکن نیست و شما باید شرایط ویژه‌ای برای دریافت این نوع ویزا و اقامت داشته باشید.

بر اساس قوانین جدید اقامت امارات، کسانی که قصد سرمایه‌گذاری در دبی و شهرهای دیگر امارات را دارند، می‌توانند بدون نیاز به شریک بومی (کفیل) و مالکیت صددرصد به سرمایه‌گذاری بپردازند. به این ترتیب می‌توانید از این مزایای سرمایه‌گذاری در کشور امارات بهره‌مند شوید.

راه‌های مختلف دریافت اقامت امارات شامل موارد زیر می‌شوند:

 • دریافت اقامت امارات از طریق سرمایه‌گذاری
 • دریافت اقامت امارات از طریق کار
 • دریافت اقامت امارات از طریق تحصیل
 • دریافت اقامت امارات از طریق ازدواج
 • دریافت اقامت امارات از طریق تولد
 • دریافت اقامت امارات از طریق پناهندگی

راه های مختلف دریافت اقامت امارات

 

دریافت اقامت امارات از طریق سرمایه‌گذاری

کشور امارات متحده عربی با توجه موقعیت استراتژیکی که بین کشورهای غربی و شرقی دارد، امکان سرمایه‌گذاری در سطح منطقه و بین‌المللی را برای مهاجران فراهم کرده است. اگر طرح تجاری مناسبی در اختیار داشته باشید، می‌توانید به موفقیت خود در زمینه سرمایه‌گذاری در امارات امیدوار باشید و راه خود را برای اخذ اقامت امارات هموار کنید.

ویزایی که برای سرمایه‌گذاری شما در امارات صادر می‌شود، قابل تمدید و مدت زمان آن حدود 2 تا 3 سال است؛ البته مدت زمان هر نوع ویزا با بقیه فرق داشته و کاملاً به شرایط متقاضی بستگی دارد. از مهم‌ترین دلایل افزایش نرخ سرمایه‌گذاری در امارات می‌توان به اقتصاد آزاد، زیرساخت‌های پیشرفته، وجود منابع طبیعی فراوان و فناوری‌های پیشرفته اشاره کرد.

فعالیت‌های اقتصادی که می‌توانید برای سرمایه‌گذاری در امارات متحده عربی انتخاب کنید؛ عبارت‌اند از:

 • بازرگانی: ثبت شرکت، ساخت و ساز، تجارت، حمل و نقل، املاک و اجاره، ذخیره سازی و ارتباطات و…
 • صنعتی: کشاورزی، بهداشت و درمان، آموزش و پرورش، ماهی‌گیری و…
 • حرفه‌ای: معدن، برق، آب، گاز، صنایع تولیدی و…

 

یکی از فعالیت‌های سرمایه‌گذاری برای دریافت اقامت کشور امارات، ثبت شرکت در دبی و شهرهای دیگر است. جالب است بدانید که این روش، راحت‌ترین و کم‌هزینه‌ترین راه برای سرمایه‌گذاری و دریافت اقامت کشور امارات متحده عربی محسوب می‌شود و روند آن دارای کمترین دردسر است؛ بنابراین ثبت شرکت در امارات گزینه مناسبی برای ایرانیان به شمار می‌رود.

 

ثبت شرکت و خرید ملک از روش‌های مناسب سرمایه‌گذاری در امارات محسوب می‌شوند؛ البته توجه داشته باشید که ثبت شرکت در امارات نسبت به خرید ملک در این کشور به‌صرفه‌تر است.

 

دریافت اقامت امارات از طریق سرمایه گذاری

 

دریافت اقامت امارات از طریق کار

کار در دبی و امارات به یکی از اهداف مهاجران ایرانی که قصد مهاجرت به کشور امارات را دارند، تبدیل شده است؛ زیرا نرخ بیکاری در این کشور 1.7 درصد و میزان حقوق پایه بسیار بالاتر از ایران است. این آمار نشان می‌دهد که امارات کشور ایده‌آلی برای ایرانیان جهت پیدا کردن کار و دریافت اقامت امارات از این طریق محسوب می‌شود.

مهاجرت کاری به امارات به شرایط و تخصص شما بستگی دارد؛ به این معنی که شما باید در حوزه کاری خود متخصص باشید تا بتوانید کاری متناسب با رشته تحصیلی یا مهارت خود پیدا کنید. عوامل مختلفی در پیدا کردن شغل مناسب در کشور امارات متحده عربی دخیل هستند که از جمله آن‌ها می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • سن متقاضی
 • میزان تحصیلات
 • اوضاع جسمانی
 • سابقه کاری و حرفه‌ای

همچنین در صورتی که امکان سرمایه‌گذاری در امارات (خرید ملک و ثبت شرکت) را ندارید، باید برای از سوی یک کارفرما در این کشور، پیشنهاد کار داشته باشید؛ البته دریافت پیشنهاد کاری از سوی کارفرما در امارات هم تنها با توجه به سوابق کاری و حرفه‌ای شما امکان‌پذیر است و مدرک تحصیلی شما هم در این مورد تأثیر زیادی دارد.

دریافت اقامت امارات از طریق کار

 

دریافت اقامت امارات از طریق تحصیل

آموزش از مهم‌ترین اولویت‌های کشور امارات است و سطح آموزش این کشور در سال‌های اخیر پیشرفت چشمگیری داشته است. دانشگاه‌های امارات از سطح کیفی بالایی برخوردار هستند و در مقاطع مختلفی دانشجو می‌پذیرند. ویزای تحصیلی برای اقامت امارات با توجه شرایط شما صادر می‌شود و مدت زمان آن به مقطع تحصیلی شما بستگی دارد.

تحصیل در امارات در دانشگاه‌های دولتی و خصوصی امکان‌پذیر است و نکته قابل توجه در این رابطه این است که دانشگاه‌های معتبر آمریکایی در شهرهای مختلف امارات مانند: دبی و شارجه شعبه دارند. جالب است بدانید که کیفیت آموزش در این دانشگاه‌ها به قدری است که رنکینگ مناسبی را در میان سایر دانشگاه‌های جهان کسب کرده‌اند.

چند نمونه از بهترین دانشگاه‌های امارات شامل موارد زیر می‌شوند:

 • دانشگاه‌های آمریکایی شارجه و دبی
 • دانشگاه ابوظبی
 • دانشگاه علم و صنعت عجمان
 • و…

البته این نکته را هم مد نظر داشته باشید که در حال حاضر امکان اخذ ویزای تحصیلی کشور امارات برای ایرانیان بسیار دشوار شده است.

 

دریافت اقامت امارات از طریق تحصیل

 

دریافت اقامت امارات از طریق ازدواج

دریافت اقامت از طریق ازدواج از روش‌های متداول مهاجرتی در کشورهای مختلف به شمار می‌رود؛ اما قوانین کشورها با هم فرق دارند و لازم است تا قبل از اقدام به دریافت این نوع اقامت، اطلاعات دقیقی از ضوابط این کشور داشته باشید. این قوانین به منظور اطمینان از واقعی بودن ازدواج و تحکیم بنیان خانواده در نظر گرفته می‌شوند.

در صورتی که یک مرد اماراتی بخواهد با زن خارجی ازدواج کند، باید واقعی بودن ازدواج آن‌ها و سپری شدن حداقل 3 سال از عقدشان ثابت شود؛ در این صورت اقامت و تابعیت امارات به زن خارجی داده شده و تابعیت قبلی او لغو می‌شود. این در حالی است که اگر یک مرد خارجی با یک زن اماراتی ازدواج کند، به او اقامت داده می‌شود؛ اما تابعیت امارات را نمی‌تواند بگیرد.

دریافت از طریق ازدواج

 

دریافت اقامت امارات از طریق تولد

کشور امارات متحده عربی، پیروی از سیستم خون را برای اعطای تابعیت در دستور کار خود قرار داده است؛ بنابراین با متولد شدن فرزند در خاک این کشور، به او تابعیت امارات داده نمی‌شود. البته در این خصوص، شرایط ویژه هم در نظر گرفته می‌شود و در صورت داشتن شرایط بخصوصی امکان دریافت اقامت امارات از طریق تولد وجود دارد.

اگر پدر و مادر کودک متولد شده نامعلوم باشند یا کودک دارای پدر و مادری اماراتی باشد، از این قانون مستثنی می‌شود. لازم به ذکر است که در صورتی که کودک از یک مادر اماراتی و پدری نامعلوم زاده شده باشد، باز هم به او تابعیت امارات داده می‌شود.

دریافت اقامت امارات از طریق پناهندگی

به جرئت می‌توان گفت که پناهندگی بدترین نوع مهاجرت به دبی و امارات است؛ زیرا قانون امارات متحده عربی به گونه‌ای تدوین شده که از مهاجرانی که قصد پناهندگی دارند، استقبالی نمی‌کند و دریافت اقامت امارات از طریق پناهندگی امکان‌پذیر نیست. علاوه بر این، اقدام از این روش می‌تواند تبعات ناخوشایندی را برای شما به وجود بیاورد؛ پس این روش به هیچ عنوان پیشنهاد نمی‌شود.

 

 

سوالات متداول

سؤالات متداول

 1. آیا برای سرمایه‌گذاری در امارات به کفیل نیاز دارم؟

خیر، طبق قوانین جدید کشور امارات، شما برای سرمایه‌گذاری و ثبت شرکت به شریک بومی نیاز ندارید.

 1. هزینه دریافت اقامت امارات از طریق خرید ملک چقدر است؟

خرید ملک در امارات از گران‌ترین روش‌های سرمایه‌گذاری و اخذ اقامت این کشور است؛ حداقل این هزینه 1 میلیون درهم است.

 1. چرا دریافت اقامت امارات از طریق کار محبوبیت زیادی دارد؟

به دلیل نرخ پایین بیکاری و بالا بودن میزان حقوق

 1. آیا سطح علمی دانشگاه‌های امارات بالا است؟

بله، امکان تحصیل در شعب دانشگاه‌های آمریکایی هم برای شما وجود دارد.

 1. در چه صورت زن خارجی می‌تواند تابعیت امارات را بگیرد؟

اثبات واقعی بودن ازدواج و گذشت حداقل 3 سال از ازدواج

 1. آیا امکان اخذ اقامت کشور امارات از طریق پناهندگی امکان‌پذیر است؟

خیر، کشور امارات از پناهندگان خارجی حمایت نمی‌کند و این روش به هیچ عنوان پیشنهاد نمی‌شود.

 

 

دریافت اقامت امارات از طریق ویزای طلایی

با وجود روش‌های مختلفی که در رابطه با اخذ اقامت کشور امارات توضیح دادیم، ویزای طلایی بیشترین محبوبیت را در بین همه آن‌ها دارد. این نوع ویزا برای افرادی که در زمینه تخصصی خود دارای دستاوردهای ویژه هستند، صادر می‌شود و شرایط خاصی دارد. اگر شما هم در حوزه کاری یا تحصیلی خود حرفی برای گفتن دارید، می‌توانید نسبت به دریافت این ویزا اقدام کنید.

البته بهتر است بدانید که دریافت ویزای طلایی امارات (گلدن ویزا) کار آسانی نیست و هر کسی که موفق به دریافت آن می‌شود باید نخبه، هنرمند درجه یک یا توانایی داشته باشد که در بین بومی‌های امارات به ندرت پیدا شود. اگر جزو یکی از گروه‌های متخصص تعیین شده توسط وزارت کار امارات باشید، شانس شما برای اخذ این نوع ویزا بالا می‌رود.

ویزای طلایی امارات به افراد متخصص و فعال در گروه‌های زیر و با شرایط ویژه اعطا می‌شود:

 • دانشمندان
 • ورزشکاران
 • پزشکان
 • سرمایه‌گذاران
 • مدیران اجرایی
 • کارآفرینان
 • دانش‌آموزان ممتاز
 • متخصصان علوم و مهندسی
 • متخصصان خلاق در حوزه هنر و فرهنگ

دریافت اقامت طلایی امارات از طریق ویزای طلایی

کشور امارات متحده عربی به دلیل ثروت زیادی که دارد، مورد توجه مهاجران قرار گرفته و گلدن ویزای آن دارای مزایای زیادی است که دارنده آن از این مزایا بهره‌مند می‌شود. امارات در سال‌های گذشته به برندسازی اهمیت داده و تلاش فراوانی در این زمینه داشته است؛ به همین جهت برای رسیدن به اهداف خود به نیروهای خارجی متخصص هم نیاز پیدا می‌کند.

شرایط کاری و زندگی در امارات مناسب است و روزبه‌روز هم بهبود می‌یابد؛ پس چه فرصتی بهتر از این که افراد متخصص از این موقعیت استفاده کرده و خود را به امارات برسانند؟ پیشرفت‌های این کشور به قدری بوده که شهر دبی و کشور امارات به عنوان هاب آی تی خاورمیانه شناخته می‌شوند و موقعیت استراتژیک عالی در منطقه دارند.

از مهم‌ترین و اصلی‌ترین مزایای اخذ ویزای طلایی امارات می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • امکان بهره‌مندی از شرایط همکاری با کمپانی‌های بین‌المللی
 • کسب درآمد دلاری و پرداخت حقوق ریالی به کارمندان دورکار ایرانی
 • سرمایه‌گذاری در بزرگ‌ترین و معتبرترین بانک‌های جهانی مستقر در امارات
 • امکان تمدید اقامت امارات در صورت داشتن و حفظ شرایط لازم
 • امکان اخذ ویزا برای والدین و همسر و فرزندان
 • امکان جذب 3 مدیر اجرایی و اخذ ویزا برای آن‌ها و خانواده‌هایشان

خلاصه‌ای از نکات مهم در رابطه با ویزای طلایی امارات را می‌توانید در جدول زیر مشاهده کنید.

مدت زمان اقامت 5 تا 10 سال
گروه‌های واجد شرایط دانشمندان، ورزشکاران، پزشکان، سرمایه‌گذاران، مدیران اجرایی، کارآفرینان، دانش‌آموزان ممتاز، متخصصان علوم و مهندسی و متخصصان خلاق در حوزه هنر و فرهنگ
مزایای گلدن ویزای امارات    امکان بهره‌مندی از شرایط همکاری با کمپانی‌های بین‌المللی

کسب درآمد دلاری و پرداخت حقوق ریالی به کارمندان دورکار ایرانی

سرمایه‌گذاری در بزرگترین و معتبرترین بانک‌های جهانی مستقر در امارات

امکان تمدید اقامت امارات در صورت داشتن و حفظ شرایط لازم

امکان اخذ ویزا برای والدین و همسر و فرزندان

امکان جذب 3 مدیر اجرایی و اخذ ویزا برای آن‌ها و خانواده‌هایشان

نکات مهم دریافت ویزای طلایی امارات

 

 

سؤالات متداول

 1. مدت زمان ویزای طلایی امارات چقدر است؟

5 تا 10 سال

 1. آیا با ویزای طلایی امارات می‌توان برای خانواده هم ویزا گرفت؟

بله، البته باید قبل از اقدام همه جوانب و شرایط را بررسی کنید.

 1. مهم‌ترین مزیت ویزای طلایی امارات چیست؟

اخذ اقامت بلند مدت امارات و امکان سرمایه‌گذاری در این کشور با شرایط خاص

 1. آیا واجد شرایط ویزای طلایی امارات هستم؟

اگر در دسته‌بندی‌های ذکر شده برای افراد واجد شرایط ویزای طلایی هستید، می‌توانید پس از مشورت با کارشناسان حقوقی نسبت به اخذ آن اقدام کنید.

 1. آیا اخذ ویزای طلایی امارات از طریق تحصیل امکان‌پذیر است؟

بله، دانش‌آموزان و دانشجویان نخبه در صورت داشتن همه شرایط می‌توانند از مزایای این نوع ویزا بهره‌مند شوند.

سوالات متداول اقامت امارات

اخذ اقامت شهرهای مهم امارات

زمانی که نام کشور امارات به میان می‌آید، شهر لوکس دبی است که خودنمایی می‌کند؛ اما بهتر است بدانید که شهرهای دیگر هم شرایط مناسبی را برای دریافت اقامت امارات دارند. دریافت اقامت هر یک از شهرهای این کشور دارای مزایای خاصی است و به عوامل مختلفی بستگی دارد؛ بنابراین باید بر اساس فاکتورهای مهم تصمیم بگیرید که کدام شهر برای اقامت شما بهتر است.

از مهم‌ترین عوامل مؤثر در انتخاب شهر مناسب برای دریافت اقامت امارات می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • عوامل و شرایط اقتصادی
 • خدمات و امکانات عمومی
 • امکانات تحصیلی
 • قوانین و فرهنگ
 • شیوه برخورد با مهاجران
 • و…

تعدادی از شهرهای امارات به دلیل پیشرفت‌های چشمگیری که در حوزه‌های مختلف داشته‌اند، بیشتر مورد توجه مهاجران قرار گرفته‌اند. دبی، ابوظبی، شارجه، رأس الخیمه، عجمان، فجیره و ام‌القیوین از جمله مهم‌ترین شهرهای امارات برای مهاجرت به کشور امارات محسوب می‌شوند. در ادامه مطلب شما را با نکات اقامت در 3 شهر مهم امارات آشنا می‌کنیم.

اخذ اقامت شهرهای مهم امارات

 

اخذ اقامت دبی

احتمالاً هر کسی که قصد مهاجرت و دریافت اقامت امارات را داشته باشد، در درجه اول برای اقامت دبی وسوسه شود. دبی یکی از شهرهای لوکس جهان است که با آسمان خراش‌های جذاب و امکانات تفریحی خود شناخته می‌شود؛ به همین دلیل توجه گردشگران و مهاجران را به خود جلب کرده است و سالانه تعداد زیادی از مردم به این شهر سفر می‌کنند.

شهر دبی قطب اصلی گردشگری و اقتصادی امارات است و به تنهایی جمعیتی بالغ بر 3 میلیون نفر دارد. فناوری‌های استفاده شده در طراحی و ساخت دبی بسیار پیشرفته و مطابق با آخرین تکنولوژی‌های روز دنیا هستند؛ بنابراین زندگی در دبی هم برای افراد بومی و هم برای مهاجران از سراسر جهان، رفاه اجتماعی و اقتصادی را به دنبال داشته است.

در صورتی که قصد مهاجرت به دبی را دارید، باید شرایط مهاجرت، اقامت و زندگی در این شهر را به طور کامل بررسی کرده و سپس اقدام کنید. یکی از معایب زندگی در شهر دبی، بالا بودن هزینه‌های زندگی است؛ البته باید توجه داشت که در کنار بالا بودن هزینه‌های زندگی، درآمد شهروندان و همچنین رفاه اقتصادی و اجتماعی در این شهر نیز بالا است.

اخذ اقامت ابوظبی

ابوظبی پایتخت زیبا و گران قیمت امارات متحده عربی است. این شهر شیخ نشین بعد از دبی، پرجمعیت‌ترین شهر امارات است و یکی از شهرهای گران قیمت جهان به شمار می‌رود. طراحی فضای شهر ابوظبی تلفیقی از مدرنیته و سبک سنتی است؛ به همین دایل جذابیت‌های خاصی را برای افرادی که اولین بار از این شهر دیدن می‌کنند، به وجود می‌آورد.

اخذ اقامت ابوظبی مزایای زیادی دارد؛ مهم‌ترین دلیلی که می‌توان برای دریافت اقامت امارات و ابوظبی نام برد، این است که راه‌اندازی کسب و کار، تحصیل، تجارت و زندگی در پایتخت هر کشور در پیشبرد اهداف شما بسیار تأثیرگذار است. به همین جهت ابوظبی بعد از دبی به محبوب‌ترین شهر برای مهاجران سراسر جهان تبدیل شده است.

اخذ اقامت ابوظبی

 

اخذ اقامت شارجه

شارجه به عنوان مرکز فرهنگ امارات انتخاب شده است؛ زیرا مهم‌ترین شهر امارات برای تحصیل و فعالیت‌های فرهنگی محسوب می‌شود. هزینه‌های زندگی در شهر شارجه نسبت به ابوظبی و دبی کمتر است و بسیاری از مهاجران برای صرفه‌جویی در هزینه‌های خود، اقامت شارجه را ترجیح می‌دهند. این شهر بیشتر برای اخذ ویزای تحصیل در امارات توصیه می‌شود.

بهترین روش اخذ اقامت امارات با افدل گروپ

مناسب‌ترین روشی که می‌توانید برای دریافت اقامت امارات انتخاب کنید، کاملاً به شرایط شما بستگی دارد؛ از این رو بهتر است تا با افراد متخصص و باتجربه در این زمینه مشورت کنید و راه‌حل مناسبی را برای مهاجرت خود به امارات متحده عربی پیدا کنید. چاره کار شما، دریافت مشاوره‌های تخصصی و حقوقی از کارشناسان یک شرکت معتبر و مورد اعتماد است.

افدل گروپ با بهره‌مندی از کارشناسان باتجربه و با تکیه بر سابقه درخشان خود در زمینه مهاجرت به دبی و امارات می‌تواند بهترین راهکار را مطابق با شرایط شما پیشنهاد بدهد. کارشناسان ما در تیم افدل ابتدا تخصص، تحصیلات، شرایط و هدف شما را بررسی کرده و بعد از تعیین نوع ویزای مورد نیاز و بهترین شیوه مهاجرت، نسبت به اخذ اقامت شما و خانواده‌تان اقدام می‌کنند.

از این گذشته، لازم نیست که برای انجام مراحل مهاجرت و دریافت اقامت خود نگران باشید؛ زیرا کارشناسان ما از اولین مرحله مهاجرت تا آخرین مرحله کنار شما خواهند بود و در این راه شما را راهنمایی می‌کنند. پس همین الان با ما تماس بگیرید و سؤالات خود را درباره هزینه اقامت امارات، نحوه مهاجرت، هزینه‌های زندگی، ویزای کاری و تحصیلی و… بپرسید.

بهترین روش اخذ اقامت اماارت با افدل

 

سؤالات متداول

 1. مهم‌ترین شهرهای امارات برای دریافت اقامت کدام‌اند؟

دبی، ابوظبی و شارجه

 1. هزینه‌های زندگی در کدام شهرهای امارات بالاست؟

ابوظبی و دبی

 1. جمعیت شهر دبی تقریباً چقدر است؟

3 میلیون نفر

 1. سریع‌ترین روش برای دریافت اقامت امارات کدام است؟

پیدا کردن روش سریع برای دریافت اقامت کشور امارات به شرایط شما بستگی دارد. با کارشناسان افدل گروپ تماس بگیرید تا شما را راهنمایی کنند.

 1. کدام شهر مرکز فرهنگی امارات است؟

شارجه

 

کلام پایانی

این مطلب، پاسخی برای سؤالات شما در رابطه با چگونگی دریافت اقامت امارات و روش‌های مختلف آن بود. قبل از هر چیز لازم است تا با انواع روش‌های مهاجرت و اخذ اقامت کشور امارات آشنا شوید و روش مناسب را مطابق با هدف، شرایط خود انتخاب کنید. البته در این راه باید از تجربه کارشناسان استفاده کنید؛ شاید شما هم یکی از افراد واجد شرایط گلدن ویزای امارات باشید!

کارشناسان حقوقی ما در افدل گروپ به شما کمک می‌کنند تا در این راه تنها نباشید و به بهترین شکل ممکن شما را راهنمایی می‌کنند. پس اگر قصد مهاجرت کاری، تحصیلی و… به امارات متحده عربی را دارید، با ما تماس بگیرید و از مشاوره‌های تخصصی ما بهره‌مند شوید.

 

سایر مقالات:

اقامت دبی برای ایرانیان ( 6 روش جذاب در 2023 ) + مشاوره رایگان
شرایط کار در دبی برای ایرانیان در 2023- قوانین جدید + درآمد
راهنمای جامع کار در امارات برای ایرانیان در 2023 + درآمد

 

 

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید